Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XciekawaX

Miesiączką

Polecane posty

Gość XciekawaX

Witam Czy mialyscie problem z miesiaczka po ciąży ? Urodziłam 28lipca dostalam pierwszą miesiaczke 28 września, następną 29 pazdziernikaa następną 28 listopada a teraz mialam dostać następną 27 grudnia jest 5 stycznia a nadal nie dostalam nadal miesiączki ciążę wyykluczam, bo robiłam 2 razy test( raz o 14godz. a drugi następnego dnia z porannego moczu) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na beta hcg to się dowiesz a potem do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża to burza hormonalna... mi się zupełnie poprzestawiało - mam okres co 2-3 miesiące, a rodziłam 6 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty12
U mnie bylo dokladnie to samo... po porodzie od razu mialam na drugi miesiac, ale pozniej albo byla albo nie, a jak byla to okropnie bolesna i intensywna ;/ ginekolog mi mowila ze rzeczywiscie wszystko jest sprawa gospodarki hormonalnej, wiec trzeba bylo nad nia popracowac - polecila wkładkę hormonalną levosert ktora mam juz rok. Okres wrocil na swoje miejsce juz po drugim mscu od zalozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20- każda burza kiedyś moja, więc idź ze swoją do lekarza, bo 6 lat takich atrakcji nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XciekawaX
Wizytę u ginekologa mam w następnym tygodniu, więc mam nadzieję, że się dowiem co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×