Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebuje rady na temat pracy

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Mam 19 lat. Ucze sie zaocznie na weekendy i mam duzy problem ze znalezieniem pracy. Wiekszosc pracodawcow tlumaczy sie tym, ze nie chca ucznia zaocznego, bo jest niedyspozycyjny w weekendy. Moje miasto nie jest tez jakies duze i to tez moze byc problem poniekad. Pracowalam juz w 3 miejscach i mam nieciekawe historie. I niestety byly to umowy zlecenie.. Czy ktos ma jakis pomysl albo rade co moglabym zrobic? Moze jakis staz czy cos ppdobnego? Chcialabym zebyscie podzielili sie swoimi doswiadczeniami, bo kazdy kiedys jakos zaczynal to zycie zawodowe. A ja bym chciala w koncu sie ustatkowac i zaczac zyc po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie bidulo... ;) kazdy kiedys byl mlody i musial jakos zaczac. moze faktycznie ten staz to nie glupi pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaP28
Ja na Twoim miejscu zamiast skupiać się aż tak na szukaniu pracy skupiłabym się na zrobieniu jakiegoś specjalistycznego kursu, który wyróżniałby Cię na rynku pracy. U mnie ze znalezieniem stanowiska też był duży problem, brak długoletniego doświadczenia i kursów, studia itp., aż w końcu zrobiłam kurs e-commerce w Akademii Biznesu w Warszawie i okazało się, że w moim mieście zapotrzebowanie jest, a osób z takimi umiejętnościami nie ma, więc udało mi się znaleźć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×