Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna, która może mieć każdego

Polecane posty

Gość gość
17.00 Super porada. Też tak myślę. Masz nie tylko urodę. Jesteś też piękna w środku. Odkryj to a zobaczysz że świat się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może ona rzeczywiście może mieć prawie każdego. Mam koleżankę bardzo piękną i bardzo fajną, która mogła mieć prawie każdego, ale zarywali do niej sami beznadziejni, a Ci fajni wzdychali w ukryciu. x Tego właśnie nie rozumiem, ponieważ z całej liczby chłopaków, którym się podobała nie można było wyłowić jakiegoś fajnego kąska? Że tak to ujmę.. Nie mogę uwierzyć też w to, że fajni chłopcy wzdychają w ukryciu, chyba że dla niej definicja fajnego odbiega od inteligentnego, pewnego siebie, przebojowego aczkolwiek kulturalnego mężczyzny.. Chyba, że miała coś w sobie takiego co sprawiało, że przyciąga tylko nieodpowiednich facetów, takich typów spod ciemnej gwiazdy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorko ja tez jestem tego rodzaju ze moge miec kazdego i wszystko x Hahaha i dlatego, że możesz mieć wszystkich i wszystko wybrałaś właśnie kafe, o cóż za honor dla nas uniżonych osób z rodzaju przeciętnego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie ma takiej kobiety na świecie, która może mieć każdego. x Myślę, że taka Jessica Alba przykładowo mogłaby..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.09 - No właśnie ona wybrała fajnego chłopaka, takiego normalnego, zrównoważonego itd. Ale musiała go sobie poderwać, bo sam nigdy by do niej nie podszedł. A wcześniej chodziła z takimi podobnymi do tych, których tutaj autorka wątku opisuje. Tak czasem bywa. A urodę ta dziewczyna ma zjawiskową. Piękna, delikatna blondynka w typie szlachetnym z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Myślę, że taka Jessica Alba przykładowo mogłaby.." - no zdziwiłabyś się. Znam faceta który preferuje jedynie otyłe kobiety o figurze gruszki, ogromnych pośladkach, dziewczęcym typie urody i dla niego Bellucci to plastikowy przereklamowany chudzielec, także ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłaby bo jest też Jolie, Beyonce, Candice Swanepoel, Irina Shayk, Rihanna, Miranda Kerr, Cate Blanchett, Halle Berry i wiele, wiele innych różnych i pięknych kobiet. Jeśli ktoś myśli, że może mieć każdego to jest narcyzem. Ilu jeszcze facetów musi ją zostawić, żeby skończyła z "mogę mieć każdego"?To forma odrealnienia. Mi np. nigdy nie podobał się Brad Pitt. Wolałabym kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dooopach sie poprzewracało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu kazdego osobnika z rodzaju "mogę mieć każdego" w sposób nieunikniony pojawia sie drugi taki osobnik płci przeciwnej i zbudowane na tym poczucie pewności siebie staje w szranki z miłością, która chce je zniszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam też taką co ma o sobie takie mniemanie jak autorka,muszę przyznać że atrakcyjna sztuka,ale jak ją bliżej poznać to pusta jak stodoła na przednówku i ma nieźle zryty beret! Dobra pokazać się z nią na mieście,ale do związku...,kategorycznie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziewczyna, która może mieć każdego" siedzi na Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie i na pierwszej randce proponują mi albo sex, albo ślub.Żadnej formy pośredniej. Sorry, ale na pierwszym spotkaniu nie chce mi sie planować ciąż, czy tez poznawac czyjejs anatomii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fizjonomie już jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×