Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tirta

jak zoorganizowac wesele

Polecane posty

Gość tirta

Niedługo będę zajmować się organizacją wesela, na które bardzo duża część gości przyjeżdża z daleka. W takim razie nie wiem czy organizować autokar i nocleg? Czy tylko jedno z tych? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też organizujemy wesele i właśnie odebraliśmy zaproszenia więc możemy polecić http://stronawesela.pl wybierzesz sobie tam wzór zaproszenie może go całkowicie pod siebie przerobić bo masz wypływ na bardzo wiele elementów takich jak rodzaj papieru, czy kolor wstążki itd, co ciekawe możesz wydrukować w tym samym stylu winietki zawieszki, plany stołów. Dzięki temu wesele zyskuje motyw przewodni i jest wszystko bardzo eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zacząć od rezerwacji sali, bo to najważniejsze. My organizowaliśmy wesele w Sarnowie i wybraliśmy Chatę z Zalipia. Bardzo ładna i elegancka sala, pięknie przystrojona, z milą obsługą i bardzo smacznym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mielismy taka sytuację, że sala która rezerwowaliśmy na wesele nie zapewniała nam posiłków i trzeba było samemu o to zadbać. Warto o tym pamiętać podczas rezerwacji sali. My skorzystaliśmy wtedy z usług Catering Arts i był to świetny wybór, bo oni mają juz doświadczenie w organizacji wesel i przygotowali dla nas pyszne dania, słodkości oraz wiejski stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirta
Bardziej chodzi o to jak czy organizować gościom transport czy nie. Tak myślę gdzie te wszystkie ciotki uzyskują się na wesele, bo w aucie czy autobusie raczej tego nie zrobią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zacząć od zarezerwowania sali weselnej bo terminy są zazwyczaj długie. My organizowalismy wesele w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Był to nasz najwspanialszy dzień w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas organizowania wesela warto zapisać najważniejsze punkty i kiedy je zrobimy odhaczyć i po sprawie...w natłoku warto zapomnieć o wielu rzeczach. Ja podczas organizowania wesela prawie zapomniałam o wynajęciu autokaru i dobrze, że mój znajomy prowadzi takie usługi. :) . Jak ktoś jest taką gapą jak i jest z tych stron to warto zapisać namiar 508-616-144 firma nazywa się P.U.H. Nat-Mat i mieści się na Łąkowej w miejscowości Gołków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od rezerwacji wymarzonej sali. W naszym wypadku była to sala w hotelu best western efekt express w krakowie. czekalismy na nia ponad rok, bo terminy są długie, a sala jest bardzo oblegana. Nie żałujemy, bo jesteśmy szczęśliwi. W tym czasie trwała reszta przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, ale z daleka widac reklamy. Marketing szeptany, masakra. Autorko, tu ci nikt normalnie nie odpisze tylko bedzie reklamowal swoje firmy. Skoro masz gosci z daleka, to nocleg powinnas zapewnic. Co do autokaru no tez, bo moze spod kosciola malo osob nim pojedzie, ale gdyby hotel z noclegiem byl w innyn miejscu niz sala weselna to wtedy duzo osob skorzysta z autokaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zaproszenia już masz bo my szukamy fajnych i trafiliśmy na stronę http://stronawesela.pl podobają nam się wzory oraz to że możn******ardzo dopasować do siebie, zastanawiamy się też czy nie zamówić w takim samym stylu zawieszek na butelki czy też winietek na stoły, tak że by wszystko miało wspólny mianownik co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprzyjemniejszą a za razem najtrudniejszą sprawaą jaka cię czeka to wybór sukni. Z mojego doświadczenia a odwiedziłam z 15 salonów wynika, ze najlepszy jest salon Młoda i Moda w Warszawie zarówno jeżeli chodzi o wybór sukien i dodatków jak i fachową pomoc no i mają jeszcze ciekawe propozycje z autorskiej kolekcji Ada Love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom nie jest to aż taka trudna sprawa, niemożliwa do zrealizowania :D Trzeba tylko na sam poczatek ogarnąć sobie najwazniejsze kwestie, czyli między innymi salę weselną. U nas była to Stara Zajezdnia. I to był strzał w dziesiątkę, wszystko udało się rewelacyjnie tak jak sobie wymarzyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to znaleźć miejsce idealne, w którym postanowicie przeprowadzić imprezę. Po co organizować kolejne wesele w hotelu, sali balowej? W naszym przypadku wybór padł na http://www.namiotyhalowe.pl/ oraz specjalnie w tym celu hale wynajętą od nich. Nasi goście byli bardzo zadowoleni z tak oryginalnego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×