Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pani EL

Czy moj facet t nieudacznik?

Polecane posty

Gość gość
chcecie żyć jak faceci a jednoczesnie chcecie byc kobietami czyli żeby to facet was utrzymywał:) Eh oto i feminizm Trochę konsekwencji,nie można zjeść ciasta i mieć ciastka:) A jak on ci nie odpowiada to go ostaw - nie oceniam cię, ale nie oceniam też jego, z opisu wynika że bardzo długo był aktywny zawodowo,praktycznie od początku - może ma syndrom wypalenia zawodowego albo na coś choruje do czego nie chce ci sie przyznać bo odbierzesz to jako słabość i kretactwo - bo są niestety krtynki rozumujce w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu facetowi też się nie chciało robić - żadna choroba zwykłe lenistwo taki typ faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra a ty robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ja nie jestem leniwcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
Jestem rozczeniową.... bo się martwię ze moj facet spi do 12 i oglada filmy juz 3 miesiac? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
O boze jaka jestem zła, ktoś spi do 12 i nie rbi nic ambitnego a mi sie to nie podoba.... dostanie bidok 600zł zasilku ale tej złej kobiecie mało, bo ona to chce w luksusach zyć na pewno, matko ja zamecze tego faceta, niech spi i lezy sobie dalej, niech go panstwo utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobą się zajmij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to go zostaw ja pie....le widocznie tak mu dobrze przestań sie w to wpierniczać,jak ci żle odejdź masz prawo ale już nie urabiaj ideologii o nieudacznictwie bo w tym zapyziaym zakompleksionym społeczeństwie co drugi tak naprawdę ma 30letniego grata BMKę i robi na kasie w Tesco za 1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×