Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Penetracja w prezerwatywie vs penetracja bez prezerwatywy odczucia

Polecane posty

Gość gość

Czy rzeczywiście jest tak jak słyszę? Że seks w prezerwatywie to nic w porównaniu do seksu bez prezerwatywy. Aż tak jest o wiele lepiej? Kto uprawiał, uprawia seks bez kondoma? Jakie wasze odczucia? Orgazm mocniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest lepszy skończysz zalewasz cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:56 Taaaaa... A pozniej 9 miesiecy brzuch i bawienie dzieciaka... Kto moze, ten moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie nie wypowie? Ciekawi mnie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aged24
A nie jest to dosyć obrzydliwe? Mężczyzni, nie odrzucają Was te wnętrzności kobiety? Nie wydaje wam się to brudne i obrzydliwe? Mnie, jako kobiecie, odrzucałaby świadomość że zalewa mnie od dołu biały, kleisty płyn. Tfu! Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica jest taka sama jak lizanie cukierka w papierku i bez papierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i dla mnie nie jest to taka różnica że nie można jej zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz mowi ze szczerze nie widzi zbyt duzej roznicy w doznaniach.. Dla mnie tez jest to obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mowi, ze na poczatku musial sie przyzwyczaic i ze teraz jak trzeba. Jakos nie do konca mu wierze, ale za kazdym razem tak mowi. Nie chce brac hormonow i on tez nie chce, zebym brala, wiec wszystko pasuje... ale Panowie, powiedzcie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi,jestem kobietą, robi różnicę. Jakoś mniej go czuję i dłużej dochodzę. Partner jest długodystansowcem i w gumce już w ogole ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekowy
Jestem facetem.Gumek używam już bardzo długo i nie czuję żadnej różnicy.Moja partnerka też nie bo dochodzi pięknie.Jedyny dyskomfort to zakładanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie nie ma jakiejś specjalnej różnicy a czuję się komfortowo, że nie będzie nieprzewidzianego wytrysku do pochwy i nie muszę się aż tak bardzo skupiać aby w porę wyskoczyć (chociaż i tak najczęściej udaje się, wtedy szybko ściągam gumkę i tryskam jej na ciałko). Jak jest opcja, że mogę zrobić cream pie to wtedy bez ... zależy od tego, jak sobie życzy moja partnerka i czy jest zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×