Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarzyna 88

Ubrania przez internet

Polecane posty

Gość Grazia007
Podpisuję się pod Netmodą ;) Na plus stosunek jakości do cen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.schaffashoes.pl ;) mają czesto rożne promocje, np teraz jest noc zakupów jeszcze tylko 12 godzin i są przeceny na wybrane marki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.BucikSklep.pl gdzie znajdziecie nie tylko odzież ale i przede wszystkim wygodne obuwie na lato i wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryskaa
Zakupy przez internet to tylko Born2be :) Nie tylko ubrania, są tam również cudowne buty i stylowe torebki, jestem bardzo zachwycona co do ich ceny i jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja boje się kupować ubrania przez internet, wole iść do sklepu i mierzyć. Już wiele razy okazało się coś nie tak z ubraniem wiec trochę się zraziłam, ale np. kupiłam sukinkę na stronie chi chi london i super. Wszystko zgodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy normalny sklep który działa legalnie musi klientowi umożliwić zwrot towaru. Nowe i świeże spojrzenie na ubrania. Nie obnoszone wzory, skonkretyzowany pomysł na to jak chcemy być odbierani w sieci. Ciekawy sposób prezentacji zdjęć. sklep internetowy pod adresem: www.FailFake.com Nasz fanpage (na który osobiście polecam zajrzeć): www.facebook.com/FailFakeClothing Insta: www.Instagram.com/failfakeclothing/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarrieFerrie
Ja lubię różne ręcznie szyte, ozdabiane rzeczy i często zamawiam je z internetu. jeżeli chodzi o pozostałe ubrania to zamawiam jak mam sprawdzoną markę, np. sporo rzeczy kupuję stacjonarnie od Regatty więc nie boje się zamówić tego samego online na regatta.pl, bo mam pewność że rozmiar i jakość będą dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz kupić fajne włoskie ciuchy za promocyjną cenę, a przy okazji może i zarobić to zapraszam do DRESSPLANER Sklep rusza pod koniec kwietnia i zapowiadają duże promocje dla wcześniejszych członków ;-) To nic NIE KOSZTUJE, a opcje, które masz po rejestracji: -jesteś klientem i kiedy tylko chcesz kupujesz coś dla siebie i rodziny -️lub zostajesz partnerem i otrzymujesz atrakcyjne prowizje. Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez email: aszcz1@wp.pl Zapewniam pomoc oraz wsparcie Naszej grupy na Facebook'u gdzie jest dużo więcej informacji. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę sensu przepłacać skoro w dobrych sklepach internetowych również można znaleźć markową odzież w niższej cenie, zobaczcie na www.HirexShop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleXandra91
Również nie lubię przepłacać dlatego też coraz częściej decyduje się na zakupy w internecie, a najbardziej uwielbiam zakładki z wyprzedażami! :D Najlepsze mają na born2be.pl :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinka56
Rajstopy zamawiam ze strony Gabrielli - mają bardzo duży wybór i to w niskich cenach. Ostatnio moimi ulubionymi są Rajtuzy Rowerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto szukać outletów, które oferują najlepsze marki, bowiem w bardzo łatwy i o wiele tańszy sposób można kupić takie ekskluzywne rzeczy. Ostatnio jedyne o czym myślę to koszula versace, bowiem przyglądałam się ich obecnej kolekcji, dlatego cierpliwie poluję na nią w sieci. Osobiście czasem zdarza mi się kupować na stronie https://dessale.pl/versace-jeans Mają fajne produkty, dobre ceny i jest z nimi dobry kontakt, jeżeli coś jest nie "halo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coraz więcej osób decyduje się na ten rodzaj zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuchy zamiawiam na ebutik.pl lub zalando.pl abuty na kupbuty lub dezze czasami na h&m ,reserved są promocje i lepiej zamówić niz kupic drozej w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia92x
ja większość kupuję tutaj https://modanto.pl/produkty i za każdy zakup dostaje punkty na kolejne więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odzież zamawiam na www.Multibrend.eu i zdecydowanie warto, mają niższe ceny i bardzo dobra jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję często, bo to nie wymaga takiego wysiłku jak normalne zakupy. Bardzo lubię szczególnie ten sklep: https://e-hexe.com.pl/nowosci-214/ tu są bardzo dobrej jakości rzeczy. Kupuję regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schaffashoes głównie odwiedzam i na promocje poluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może któraś z Was zamawiała z fabrykajeansow.pl ? ja się wymierzyłam dokładnie, zamówiłam i czekam na przesyłeczkę, to moja pierwsza przygoda z tym sklepem, ale mają same dobre opinie w sieci, wiec chyba nie bedzie zadnego zgrzytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik2225
Jeśli chodzi o spodnie i buty, to koniecznie w sklepie stacjonarnym, nie mogę przekonać się do takich zakupów przez Internet ;p Ale bluzki sukienki, marynarki wszystko przez neta. Ostatnio przed weselem wpadłam przypadkiem na strone fairy-tale.pl i mają bardzo fajne sukienki, inne niż we wszystkich sklepach online. Jakie jeszcze sklepy z sukienkami polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara1993
Basik, zależy jaką odzież lubisz. Ja uwielbiam markowe ciuszki, ich jakość jest lepsza moim zdaniem. Tommy hilfiger, michael kors to moje typy ;) Wyczaiłam stronę https://thetags.com/ mają super ceny. poza tym przy drugich moich zakupach kupiłam za mały rozmiar, zadzwoniłam to umówili mi kuriera i za darmo oddałam sukienkę. Bardzo mi to odpowiada, nie lubie latać po sklepach więc to idealne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejla
ja lubię Nico - sklep jest świetnie wyposażony, ładne ciuszki, sporo maja promocji. Moim zdaniem jest to świetna opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×