Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzis okropny smog nie wychodzcie na spacer

Polecane posty

Gość gość
Ja mieszkam na północy Szkocji, powietrze mam w s p a n i a ł e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsia861

Maski antysmogowe trza nosić :/ To chyba najlepszy sposób jak się uchronić przed tym syfem no i dziecko też. Ja mam od 2 sezonów taką maskę firmy Respro i widzę, a raczej czuję efekty. Lepiej się oddycha jak np biegam.  I nie smarkam póxniej  na czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPawlik

Mieszkam w Krakowie, w czasie dużego smogu nie wychodzimy w ogóle z domu, a ostatnio kupiliśmy oczyszczacz powietrza, dokładnie ten: https://airdog.pl/ i muszę powiedzieć szczerzę, że bardzo dużo daje. Zanieczyszczeń praktycznie nie ma, nawet w czasie dużego smogu, co w Krakowie jest częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson454

Zgadzam sie że warto postawić na oczyszczacz powietrza przynajmniej w domu, a do wyboru jest ich naprawdę sporo, także też wiele zależy od powierzchni budynku ilości osób itd. Ze swojej strony mogę polecić Ci abyś zajrzał do oferty sklepu mwp.biz.pl ponieważ sam kupowałem od nich oczyszczacz i tam wszystko dokładnie jest opisane, a jak będziesz potrzebował pomocy to również chętnie doradza.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeh

A ktoś może ma ten oczyszczacz? Z firmy Sharp a model UA-PF40E-W lub UA-HG50E-L. Słyszałem, że są dobre, ekonomiczne i tych filtrów nie trzeba wymieniać często. Może tkoś powiedzieć? To powazna inwestycja, chce mieć pewnośc, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka

moja znajoma ma bodajze ten model UA-HG50E-L i bardzo zachwala. jak bylam u niej w mieszkaniu to tez czulam duza roznice jesli chodzi o jakosc powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena
Dnia 1.04.2019 o 19:41, Gość ulka napisał:

moja znajoma ma bodajze ten model UA-HG50E-L i bardzo zachwala. jak bylam u niej w mieszkaniu to tez czulam duza roznice jesli chodzi o jakosc powietrza

Nie bez powodu tak zachwalała. Ten oczyszczacz niemal nas uratował. Już nie chce wchodzić na forum w szczegóły ale nasze życie znaczenie się poprawiło od czasu gdy "jest z nami" w domu. Opisany przez Panią model mamy w salonie a w sypialni my z mężem i dzieci mamy ten do mniejszego pomieszczenia: UA-HG30E-B. Ma funkcje nawilżania co również jest dla nas bardzo istotne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetttb
Dnia 3.04.2019 o 17:53, Gość marzena napisał:

Nie bez powodu tak zachwalała. Ten oczyszczacz niemal nas uratował. Już nie chce wchodzić na forum w szczegóły ale nasze życie znaczenie się poprawiło od czasu gdy "jest z nami" w domu. Opisany przez Panią model mamy w salonie a w sypialni my z mężem i dzieci mamy ten do mniejszego pomieszczenia: UA-HG30E-B. Ma funkcje nawilżania co również jest dla nas bardzo istotne. 

Ja chyba znalazłam tutaj to urządzenie o którym Pani mówi: https://www.mediaexpert.pl/oczyszczacze-powietrza/oczyszczacz-sharp-ua-hg50e-l,id-1228342?gclid=EAIaIQobChMI5K6niNfD4QIVU6qaCh30vQB8EAYYASABEgL_hfD_BwE&gclsrc=aw.ds czy to jest to? Proszę o podpowiedź u nas też jest tragicznie, wiecznie oczy mam załzwione a jakość powietrza się w ogóle nie poprawia, musimy się zaopatrzeć w ten oczyszczacz bo nie wiem co będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z masek Broyx - posiadają certyfikacje CE, więc mam pewność że są skuteczne. Jednak dla mnie kluczowe jest to, że są dopasowane do twarzy i wygodne w noszeniu - korzystam z nich codziennie, więc chcę żeby noszenie było przyjemnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×