Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wzdęcia pomocy

Polecane posty

Gość gość

Witam jestem w 20 tygodniu. Ciąży od kilku dni mecza mnie straszne wzdęcia . Czuje juz ruchy dziecka . Czy tez ktos z was ma podobnie jakie sa objawy i jak sobie z tym radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wzdęcia czy ruchy? To co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchy czuje poniżej pępka. A brzuch mam wzdęty . Czuje bulgotanie i powietrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamafilipkaa
Przez powiększającą się macice niestety praca jelit jest bardzo utrudniona. Dlatego tak wiele mam narzeka na wzdęcia i zaparcia. Esputicon na pewno przyniesie ci ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało bierz espumisan max, mi dawał ulgę i nawet na ulotce pisze ze może być stosowany w ciąży oraz herbata z kopru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzdęcia i zaparcia pokonasz czymś takim jak otręby pszenne lub płatki owsiane na mleku - mają dużo błonnika i on usuwa zaparcia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaT
Mam ten sam problem, zaparcia w ogóle nie ustępują. Koleżanka, która niedawno urodziła poleciła mi Colon C. Ktoś stosował, pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kiedyś miałam problem z tymi wzdęciami. Ale najważniejsze jest to, żeby nie bagatelizować tych problemów tylko zacząć odpowiednio je zwalczać. Najlepsza dla mnie jest Intesta http://www.intesta.pl/ , jest to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasikora
DariaT, ja stosuję wersję slim i mogę polecić, z czystym sumieniem. Wcześniej miałam duże kłopoty ze wzdęciami i zaparciami. Stosowałam różne metody, które przynosiły chwilową ulgę. Colon pozwolił mi ich pokonać raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

ja na wzdęcia podczas ciąży brałam ulgasim jest bardzo bezpieczny, działa bardzo szybko na bulgotki w brzuchu i gazy a podczas ciąży miałam je masakryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na wzdęcia podczas ciąży brałam krople esputicon. Później przydały się na kolki u dziecka 🙂 Polecam taką oszczędność (tym bardziej, że nie kosztują dużo) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×