Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wyglada Wasz seks ze sponsorem? Tak jak z chlopakiem czy calkiem inaczej?

Polecane posty

Gość gość

jak wyglada Wasz seks ze sponsorem? Tak jak z chlopakiem czy calkiem inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsor mnie ***** mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliwa
Chłopaka kochasz i robisz to z miłości. Ze sponsorem jest inaczej. Szczególnie jeśli on ci się średnio podoba. Ja mam taki przypadek. W dodatku jego sperma... śmierdzi. Tzn. nie w sensie, że ma jakąś chorobę czy coś ale ma taki intensywny specyficzny zapach. Kiedy pierwszy raz spuścił mi się do buzi to myślałam, że zwymiotuję mu pod nogi. Teraz można powiedzieć jestem niejako przyzwyczajona. Ale naprawdę zapach ma intensywny. Nawet kiedy skończy w c***e to i tak czuć w całym pokoju. Płaci mi tyle, że godzę się bez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile ci placi? co jeszcze od ciebie wymaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "to ile ci placi? co jeszcze od ciebie wymaga? " x Ta jaka zainteresowana. Koleś, który wymyślił ten tekst właśnie się spuścił i zjedzie sobie jeszcze raz jak odpocznie i zobaczy że kogoś to interesuje. Jeśli naprawdę nie potrafisz ułożyć sobie życia i dawanie dụpy to twoja jedyna alternatywa do osiągnięcia bogactwa to nie sugeruj się wpisami tego chronicznego onanisty a skontaktuj się z Purpurową Łzą. Z tego co czytałem temat zna od podszewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo. Całowanie, namiętny seks, na wszystko pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od prawie trzech lat moim sponsorem jest moj szef, jest starszy, twardzy moze duzo, momentalnie pod kazdym wzgledem jest super i nie szukam nic innego zeby tego nie stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×