Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapitan Jack Sparrow

Pa i pa pa

Polecane posty

Gość gość
nie chcą was banować bo zmieniacie to i tamto wiedzą że mogliby mieć problemy prawne to robią to co moga robic czyli usuwają wasze wypociny i prowokacje zapewne równiez jakies próby wyłudzenia danych i informacji. zeby nie być zamieszanymi we współudział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.26 szmaciochu wyśmiany zostałeś dlatego że błagasz o atencje czyli nie szanujesz sie i jesteś ułomny bo nie potrafisz zrobić własnego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady - to forum nie nalezy do moteracji. chyba ze chcą was zagnac gdzie indziej. ale jak patrze na takich cwaniaczków jak nowy w mieście i jego smiesznawe jepiace na kilometr hipokryzja teksty to raczej nie mam wątpliwości ze działa tu co najmniej pod 333 nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może prokuratura zainteresowała się wami. W końcu czytaczka zgłosiła i Karuzele są usuwane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Agnieszka. Przytulałaś mnie, mówiłaś że będąc impotentem to duży plus, bo żadna kobieta nie będzie mieć władzy nademną. Innymi słowy nie zmanipuluje mnie ciрom i co za tym idzie nie owinie mnie sobie wokół palca. Leżałem w kałuży krwi przywiązany do kaloryfera identycznie jak kiedyś jako dziecko i udawałem martwego emocjonalnie. Sam sie raniłełem bo głową mogłem uderzać w kaloryfer i aby nie dać satysfakcji prętom metalowym zbrojeniowym o średnicy 10 milimetrów i długości jakieś 60 cm. które dzierżyłaś w dłoniach. Bałaś sie mnie odwiązać bo nie byłem sobą i wiedziałaś, że tylko symuluje zgon. Zgasiłaś światło. Obudziła mnie fala zimnej wody którą wylałaś na mnie z plastickowego wiadra 10 litrowego które zakupiłem kiedyś w dyskoncie w celu bo mi sie kolor podobał. Nie chciałem współpracować, ani mój mały penis nawet nie drygnął pomimo widoków które mi serwowałaś aby mnie złamać bym zaczął zeznawać. Cała sytuacja wprawiała Cie w zakłopotanie co było widoczne dla mnie. Wróciłaś ze strzykawką i całe pomieszcze wirowało po specyfiku który mi podałaś domięśniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga opcja jest taka ze moteracja sama robi burdel zeby potem robic porządki. możliwe równiez ze im sie wjapała jakas zgraja kodemasterów kooorfa kształconych na yt która nie umie sie powstrzymac przed wykorzystaniem wiedzy która nabyła. to chyba najgorszy rodzaj ułomów na ziemi. musza koniecznie wpisać kodzik którego sie nauczyli choćby miało oznaczac wojne jadrową (cokolwiek to znaczy) jak dla mnie jesteście łajzami ułomami i peesdami do odstrzału. dziekuje za uwagencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie skichajta się czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Nie zesrej się czasem..." x Spokojna twoja niepotargana. Zdaję sobie sprawę że to spontaniczny top założony pod wpływem pewnych negatywnych emocji a co za tym idzie pozbawiony jest odpowiednich sanitariatów. Jak zachce mi się zrobić kupę, to znajdę sobie jakiś top o mniejszym zainteresowaniu i tam dokonam dzieła wydalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już to wytre gile w twoje okrycie wierzchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pokichejta się czasem jeden z drugim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sparrow teraz czyta z ukrycia i wróci na nowym nicku:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały Sparrow -Koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sparrow teraz kombinuje jak to odkręcić i wróci na tym samym nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wygrywki sie wiją bo tematy im kasują i nie mają gdzie iść:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym nicku skpmpromitowal sie jak zwykle i na kolejnym wdzianku znowu zaliczy kompromitacje bo jest kretynem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie usuwaj na razie niech naprodukują sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modełłe kasuje a nie kody niedojepany debilu)))))🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co hejtują z orange mają kasowane tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co te wyzwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jesteś debilem :-D kodami kasowanie dobre sobie kretynie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelle leci po ip. Jesli gina wpisy nickowe to dlatego ze ktos z goscia robi siare. Ich narzedzie nie rozroznia nicko tylko ip!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie kasują tematy określonych użytkowników. Skoro hejtują z tego samego ip co udają porządnych niebieskich to temat jest usuwany. Wszystko i nie piertolcie głupot o jakichś kodach czy klikaniu w usuń bo nie tak łatwo tematy wykasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczce wykasowano chyba wszystkie karuzele bo system wykrył łamanie regulaminu z jej IP. Fridy karuzela też wykasowano i tematy Sparrowa i Coliberka. Przypadek ? Nie sądze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotek też poleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wyjaśnia się kto głównie stoi za hejtami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitanie dopiero teraz przeczytałam twój post, bardzo bym chciała, abyś nie opuszczał forum i nie przejmował się głupkami, którzy zawsze tu warują jak psy. Przemyśl swoją decyzję i szybko wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stała    czytaczka
Podpisuję się pod wypowiedzią powyżej :) Co z Ciebie za pirat, że się dajesz jakimś majtkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 40 a kogo to obchodzi chyba tylko ciotkę 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×