Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapitan Jack Sparrow

Pa i pa pa

Polecane posty

Szanowna Czytaczko, kobietki duże i małe. faceci-goście. Wypadało by się jakoś pożegnać z tym forum. Czy definitywnie? Trudno na tę chwilę powiedzieć. Uważam, że Moderacja, a co za tym idzie, Redakcja kafeterii zapędziła się w robieniu porządków. Nie życzę sobie, by moje nikogo nie krzywdzące i służące dobrej zabawie wpisy były likwidowane. Nikt mnie nie wyhejtował, moje samopoczucie jest wyśmienite. Moja dycyzja wiąże się po prostu z utratą zaufania do kafeteria.pl Zagram https://youtu.be/nA0fXQDKyho I [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie otpiertalaj wujek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Kapitanie szkoda że znikasz stad nie wiadomo na jak długo Wiedz że nie kazdy tak mysli jak cię opisują . Powodzenia Ci zyczę w życiu jak w innych sferach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie myślę jak Cooli, kafeteria bez ciebie nie będzie tą kafeterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Kapitanie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutno mam bez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka szkoda Darek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Darek tylko Adam. Darek teraz pisze jako Xxxxx_xxxxX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Darek, xxx to jakiś głąb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitan Sparrow to Koke a nie zaden Darjuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
O jo, joj, co tu się dzieje ?!!! Dzień dobry :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki kapitan Dżak obrażony na modełłe że wycina mu te wyssane z palca historie w pień. Myślał że jak przyniesie ze sobą swoje grabki i szpadelek, to inne dzieciaki z tego forume będą się z nim bawiły. Wróć jak troszeczkę spoważniejesz. Ale pierwszą próbę SKOKU uważam za zaliczoną. :) :D Ta, "utrata zaufania" motzne w cḥuj. hehehe :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jaka szkoda Darek. gość dziś To nie Darek tylko Adam. Darek teraz pisze jako Xxxxx_xxxxX gość dziś To Darek, xxx to jakiś głąb. gość dziś Kapitan Sparrow to Koke a nie zaden Darjuż. ZZZZZZZ To kto ma teraz racje i kto jest kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na poważnie, to nie wiem czy taka forma protestu przynosi jakieś skutki a co za tym idzie zmiany na lepsze. Podkuliłeś zwyczajnie ogon i tyle. Jakbyś dostał bana to zrozumiałbym Twoje zdenerwowanie, ale nic takiego nie miało miejsca. Dalej możesz przecież produkować te swoje historyjki. Dałeś się już poznać jako barwna postać i to powinno wystarczyć. I albo jesteś tutaj sobą, albo jesteś bo są takie czy inne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na tyle Dżak co miałem na ten temat do napisania. Szkoda, bo "niebieskich", nie wspominając o "czarnych" nickach zostało już niewielu a to Oni kreowali ten specyficzny mikroklimat F8 Pomarańczowe bydło raczej nie będzie w stanie udźwignąć tego ciężaru, bo co jedyne przychodzi do głowy, to wystać się i wytarzać się we własnym gownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj Nowy. Tematy usuwali ze dwa dni i przestali. Przeciez to pretekst;) Wroci na kolejnym nicku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróci na tym samych niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny pijak przeżywa srafe jak żyd okupacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A trzęsą się galaretki. Teraz do mają będą jechać na paltzu, bo dla tej to Darek a dla innej to Adam. Nie prościej byłoby zapytać samego Dżaka jak ma na imię. Teraz to już po zawodach, bo chłopak obrażony jest na cały świat, ale to taka moja rada na przyszłość, jak pojawi się znowu jakiś bawidamek. :) 🖐️ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O niczym innym nie marze, niz zeby jechac na palztu pod jakis projekt:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Nie przesadzaj..." x Nie jestem ogrodnikiem bym przesadzał ;) To nie ja tu SKACZE, tylko Dżak. Ja tam swoje już wykrzyczałem. Nawet założyłem stosowny temat, by wykrzyczeć swoje niezadowolenie, ale jak zwykle coś musiało pójść nie tak i ucierpiały na tym oczy jakiś niewinnych osób z ogólnego Dobrze że jakaś pomarańcza dyskretnie zwróciła mi uwagę że nie jestem tam gdzie chciałem. To mnie trochę ostudziło, bo bym chyba założył odświętne ubranie, kupił bilet, dojechał i wyciągnął wtyczkę z kontaktu tej modełłe, która siedziała sobie za konsoletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesrej się czasem za tym forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jestescie do odstrzału towarzysz polpot juz opracowuje plany obławy czekamy na rozkazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmietankowy Grześ
Komu zasadzić soczyście grubego Paffendorfa w dupsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszcie sie zyciem zagryzajcie kępki trawy przyjdzie wam sie łatwiej przystosowac do nowych warunków gruntowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwidoczniej moteracja ma wasze ip widzi co otpiertalacie i nawet przy tutejszym braku standardów moralnych poczuła się lekko zniesmaczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to żebym ich lubił ale was też nie lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdak gdak gdak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krusowa 2017.01.26 nażarłam się fasolki po brytyjsku i strasznie walę śmierdzącymi bąkami, takie gazy piorunujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×