Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż ogląda inne laski

Polecane posty

Gość gość

Zauważyłam już od dłuższego czasu, że mój mąż raz na jakiś czas ogląda sobie na facebooku różne dziewczyny najczęściej z naszej okolicy. Oczywiście nie robi tego przy mnie tylko po kryjomu (zauważyłam w historii). Jakoś tak dziwnie się z tym czuję, czasem też wejdę i patrzę na zdjęcia znajomych ale on ogląda same laski, młode, ładne. Wiem, wiem... to nie zbrodnia ale jakoś tak dziwnie się z tym czuję. Zwłaszcza, że na mnie czasem w ogóle nie zwraca uwagi. Nieraz jak staram się ładnie wyglądać, ubiorę coś sexy to nawet nie zwróci uwagi, nie usłyszę komplementów... :( Jak więc odbierać jego zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ubierz się sexi i wyślij kilka fotek, skoro on Cię nie docenia to ja to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam kolege w pracy, robił to samo. Przyznal sie do 11 kochanek, ale to juz jakis czas temu. Zona bardzo ladna i dwojka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuka sobie... przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też oglądam ładne laski ale nie na fb tylko na insta... Jestem kobietą. Pewnie sobie tak marzy... Jakie to one zaje*te ą, jakie fajne życie mają a on ma taką "zwyczajną Aśkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak że kocha kobiety nie to co jakis mizogin szowinista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:37 te "laski" tez w rzeczywistości są zwyczajne i przeciętne. Photoshop i tona tapety na ryju czyni cuda. Autorko pogadaj z mężem ze cie to rani. Jak nie zrozumie to kopnij go w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×