Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobry weterynarz warszawa

Polecane posty

Gość Gośc

O tak również polecam pana Jacka super weterynarz! Nie ma lepszych! Bardzo miła obsługa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malami

Zdecydowanie Pan Jacek Olszewski. Fachowo zajmie sie zwierzęciem i posiada dużą wiedzę i doświadczenie w leczeniu zwierząt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaEm

Vet4Pet. Świetna lecznica i ludzie 🙂 Pomocni, wyrozumiali i cierpliwi dla zwierzątek, które jakby nie patrzeć często odczuwają stres podczas wizyt u weterynarza. A tutaj mój Filutek na spokojnie dał radę podczas badan i zastrzyku 🙂 Pan doktor był bardzo miły i wszystko dokładnie wyjaśnił. Nie mam obaw co do stanu zdrowia mojego pupilka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macia

Zdecydowanie Pan Jacek Olszewski. Niezwykły człowiek, z ogromnym sercem do zwierząt i wielką wiedza na ich temat. Nie odmawia pomocy, odpowiada na wszystkie pytania. Niezwykle zaangażowany i bardzo kompetentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavaa

A ja nie polecę konkretnego lekarza tylko cała klinikę bo uważam, ze wszyscy pracujący tu lekarze są warci polecenia. Ja chodzę ze swoimi zwierzakami do Vet4pet na Grochowie i chociaż jakiś czas temu przeprowadziłam się na Ochotę to nie wyobrażam sobie, by teraz szukać nowego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

Nie polecam Vet4Pet. Wyciągacze kasy i zero wiedzy !!! Naszego psa uratował Pan Bogdan Sekuła, psi anioł stróż  ! Nasza psinka dostała niedowładu tylnych łapek. Przestała chodzić na tylnych łapkach, ledwo ciągnęła je za sobą bo przednie też jakoś nie do końca dawały radę. Po tygodniu od wizyty u Pana Bogdana i jego żony nasza psinka Felusia chodzi ! Chwieje się, zarzuca jej dupkę na boki ale chodzi. Robi samodzielnie siusiu i kupkę na spacerach. Odzyskała radość życia. Merda ogonkiem. Pan Bogdan jest najlepszy. Nastawił Feli kręgosłup, nauczył nas jak ją rehabilitować. Nie było to łatwe a nawet pewnie niekomfortowe dla Feli ale Pan Bogdan wspiera nas telefonicznie. To cudowny, normalny, szczery facet. Żartowniś. Nie naciąga na drogie zabiegi. Pomaga. Naprawdę pomaga. W Warszawie klinika Vet4Pet na same badanie i kontrolę wyciagnęla od nas 500 zł. Nic nie pomogli, nic konkretnego nie powiedzieli. Nawet nie pomogli psu opróźnić pęcherza. Dr Nowicki zalecił drogą operację, rezonans a przed pobyt w szpitalu. Żadnych gwarancji na zdrowie a potem długotrwała rehabilitacja. Żenada i wyciąganie kasy. Przez kilka godzin nie mogliśmy doprosić się o opróżnienie psu pęcherza a nie siusiała od kilkunastu godzin. Na szczęście znaleźliśmy kontakt do Pana Bogdana. Najpierw pomógł nam zdalnie oglądając nagrane przez nas   filmiki i wysłane na fb a potem wysyłał nam filmiki instruktażowe jak zacząć masować psinkę. Wszystko za darmo ! Chciał pomóc. Po 3 dniach tj. w zeszłą sobotę pojechaliśmy do Pana Bogdana za Wrocław a dzis nasza psinka już chodzi. Pan Bogdan z żoną pokazali nam jak rehabilitować Fele. Zalecił kupić stymulator mięśni. W mieszkaniu położyć na podlodze wykładzinę, żeby łapki się nie ślizgały. Za wizytę i pomoc, która uratowała naszego pieseczka od kalectwa  Pan Bogdan powiedział 200 zł..rozumiecie co to za dobry człowiek  ! Dziś Fela obeszła na 4ech łapach osiedle dookoła. Panie Bogdanie nie mamy słów, żeby podziękować. Kochamy Pana i Pana żonę ! Dziekujemy z całego serca i życzymy Państwu samego dobra w życiu  Fela, Hania i Bartek z Warszawy 💖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego weta od zwierząt egzotycznych to polecam punkt w Chorzowie na  Gwareckiej 17. Ja miałem dość duży problem  kupionym żółwiem bo żółwik był mały i jego skorupka była bardzo miękka tak jak by mu czegoś brakowało. Lekarz kazał  kupić specjalną lampę dla takich zwierząt i zalecił wprowadzić do pokarmu preparat zawierający witaminę D3 lub A+ D3. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam radzę skorzystajcie z tych pakietów weterynaryjnych Pethelp. Opłacalna opcja ale i wygoda bo nie szukacie weterynarza , mają liste gabinetów które są w programie. W cenie abonamentu wizyty u weterynarza, badania, szczepienia, a nawet usługi online. Wygodna forma , ja jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×