Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zniesmaczona

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyna nie jest patologiczna skoro konczy studia. Ciesz sie na wnuka, tylko taka jest Twoja rola a do mlodych nie wtracaj sie i nie mac. Moze beda chcieli polaczyc slub z chrzcinami, kto to moze wiedziec, to ich sprawa. Ty juz dawno przestalas wychowywac syna, jest stary kon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - też tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastycznie. Dziecko niewinne, ale jak to wygląda? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pierwszy bez ślubu i nie ostatni, normalka w dzisiejszych czasach, nie bądź staroświecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że powinna najpierw skończyć studia przynajmniej, a nie brać się za te sprawy i zachodzić w ciążę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda wypowiadania się ponownie w tej kwestii - ewidentne PROWO! żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jestem staroświecka, ale przynajmniej mam jakieś zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz zasady to miej, daj synowi żyć wg swoich zasad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama w te ciaze nie zaszla wiec dajze juz jej spokoj i ciesz sie z wnuka. Rownie dobrze mozesz tak jezdzic po synu. Spotykali sie juz od dawna, to kiedy Twoj syn mialby zostac pierwszy raz ojcem, po 50-tce. Ogarnij sie babciu, przestaw swoje myslenie, tak bedzie lepiej dla wszystkich, przeciez ta ciaza to radosna nowina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepokoi mnie, że ta dziewczyna skreśliła sobie szansę na rozwój zawodowy. Bo teraz to może jakoś te studia skończy, ale potem będzie musiała zajmować się dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama chyba nadopiekuńcza, synka chciała tylko dla siebie, zaraz się okaże że synek mieszka z rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze. Mój syn swoje lata już ma i może on jest akurat w dobrym wieku do założenia rodziny, ale ta dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 25 lat najlepiej się rodzi dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie... Już od dawna mieszka sam w innym mieście. Właściwie odkąd wyjechał na studia. Zrobił też doktorat i nawet był kilka razy na stażach za granicą. Pracę też ma w tamtym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Twoj syn uganial sie za mlodka i zrobil jej dziecko. Widocznie ja kocha a ona jego. Ciesz sie. A moze dziecko pojdzie do zlobka a matka do pracy, skad wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież takie malutkie dziecko powinno być z matką, a nie się tułać po żłobkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wezma opiekunke, nie mozna wszystkiego przewidziec. Najwazniejsze zeby sie kochali i szanowali to z reszta dadza sobie rade. A ty ciesz sie na wnuka, w zyciu nie wszystko przebiega po naszej mysli ale to tutaj przeciez zadna tragedia sie nie stala, wrecz przeciwnie, zrodlo radosci. Skoro Twoj syn tak dlugo nikogo nie znalazl to ciesz sie, ze ma w koncu partnerke i nie zostal starym kawalerem. A ze mloda, to dobrze! Moze to jego studentka. Popatrz, ten muzyk Rubik tez zwiazal sie z mloda kobieta, znacznie mlodsza, jeszcze wtedy bez studiow. Ciesz sie zamiast sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest jego studentką. Ona studiuje zupełnie coś innego na innej uczelni. Sama nie wiem. Mam dużo wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl sobie, ze ta mloda kobieta tez musialy targac watpliwosci a jednak zdecydowali wspolnie udzwignac te sytuacje. To juz nie Twoje zycie autorko, to oni beda musieli stawic mu czola. Powinnas ich emocjonalnie wspierac i radowac sie z sytuacji. Przespij to, przyzwyczaisz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet chcial miec dzieci, to mial szukac rowiesniczki, zeby sie latami bujac po klinikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, ale nie musiała się decydować jeszcze na dziecko w tym wieku. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze dla Ciebie jest chyba to, że Twój syn jest szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest złego w rówieśnikach? czy w tych czasach nikt już nie spotyka się z rówieśnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość wieku nie wybiera, zrozum to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn jest dorosły. Ma wykształcenie, pracę, doświadczenie, mieszkanie, a ona jeszcze nawet studiów nie skończyła i nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:13, nie ma nic zlego w rowiesnikach. Ale uwierz mi, prawie 40 letni facet myslacy o dzieciach, jezeli nie ma dlugoletniej partnerki i jej szuka, raczej preferuje kobiete mlodsza, chocby w trosce o zdrowie potencjalnych potomkow. Biologii nie przeskoczysz, chocbys nogami ze zlosci tupal/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czy to dziecko musiało być już teraz? Oni są dopiero razem od około roku. Co to jest? Ona mogła przynajmniej skończyć tego magistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest już w 4 miesiącu ciąży, a ja dopiero teraz się dowiaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj syn nie zna sie na antykoncepcji, moze to wpadka a moze nie, to juz ich zycie, zrozum to. Nie nastawiaj sie do matki Twojego wnuka wrogo.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×