Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zniesmaczona

Polecane posty

Gość gość
Wiesz co, autorko? Masz syna w srednim wieku, z tego co piszesz jest samodzielny finansowo i zyciowo, ogarniety itp. Pozwol mu wziac odpowiedzialnosc za wlasne decyzje i sie nie afiszuj ze swoim zniesmaczeniem, bo mozesz zostac delikatnie odsunieta od wnuka, jak przegniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tego nie robili to nie byłoby dziecka. Może mój syn jest w dobrym wieku by założyć rodzinę. Ma wykształcenie, pracę, mieszkanie i doświadczenie. Jest ustabilizowany życiowo. Natomiast mam wątpliwości co do tej młodziutkiej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka wypowiada się o tej dziewczynie tak jakby miała z 15 lat, a to już dorosła kobieta z potrzebami. :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka wałkuje jedno i to samo a taka niby inteligentna kobieta z niej jest. Syn nie miał wątpliwości co do tej dziewczyny więc nie zaprzątaj sobie niepotrzebnie głowy. Jego życie i jego wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dowiedziałam się, że ona mieszka u niego od jakiegoś czasu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ma mieszkac, skoro sa razem? Autorko, opowiedz nam troche jak to bylo z Toba. Ile mialas lat zostajac zona i matka, jakie mialas wyksztalcenie, sytuacje majatkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, że uprawiają seks! Są dorosłymi ludźmi. Nie wiem dlaczego tak Cię to dziwi autorko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogole to chyba nie macie zbyt dobrych relacji, skoro tak pozno sie dowiadujesz o takich podstawowych rzeczach, ze syn mieszka z kobieta i beda mieli dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 28 lat jak wyszłam za mąż, a w ciążę zaszłam po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, taka niby bylas dojrzala rodzac dziecko, a jednak czegos zabraklo, skoro z synem nie macie za dobrego kontaktu. Daj dziewczynie szanse, a nuz poradzi sobie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, to bylo 38 lat temu i jak widac Twoj syn ma juz inne poglady skoro zaplodnil kobiete przed slubem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko po jakich studiach jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy kontakt, ale syn mieszka w innym mieście więc siłą rzeczy nie widujemy się zbyt często. O młodszej partnerce wiedziałam bo spotyka się z nią od roku jakoś. Wychodzi na to, że w ciążę musiała zajść w październiku. Czy to naprawdę nie jest zbyt krótki okres znajomości żeby od razu dziecko po kilku miesiącach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po ekonomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rety, syn wpadke zaliczyl, to sie zdarza. Ciesz sie, ze w wieku 38 lat, a nie 18. Na pewno to jest troche wczesnie po kilku miesiacach, ale jest szansa, ze wszystko sie ulozy. Z tym, ze raczej bedzie potrzebne z Twojej strony wsparcie, a nie fochy i krytyka. Wiec marudz raczej anonimowo tutaj, a na zewnatrz trzymaj ich strone, dla dobra wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście przed nimi nie okazuję swojego zniesmaczenia i robię dobrą minę, ale nie jestem zachwycona. Tylko dziwię się tej młodej pannie, że poszła do łóżka po kilku miesiącach znajomości z o tyle lat starszym facetem. I jeszcze zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie sie zakochala i tak sie to skonczylo. Czasy sie troche zmienily odkad bylas mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni w ogóle myślą o ślubie. Tylko, że nie teraz bo nie chcą takiego na siłe, na szybko i byle jak. Poza tym za jakiś czas będzie widać brzuch i nie chcą ślubu teraz. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz to powinnas byc krotko przed 70tka. Sie babo ciesz, jak dobrze pojdzie to moze bedzie Ci dane dozyc matury wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona przede wszystkim bedzie ponosila konsekwencje, wiec przytul ja do serducha i ucisz swoje watpliwosci. Badzcie wszyscy szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn zapewne jedynak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co to za dziwne czasy się porobiły. Ja w jej wieku byłam jeszcze dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Jedynak. To źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie był jedynakiem to byś tak tego nie przeżywała. Ciesz się, że dane Ci będzie zostać jeszcze babcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to 15 latki już nie są dziewicami, czasy się zmieniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie juz spokoj, to jakas idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to ma związek czy jedynak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma staroświeckie poglądy i tyle. Nie umie zaakceptować decyzji syna i wtyka nos w jego życie. Wybrankę syna będzie traktować zawsze z góry. Niestety. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że w tej sytuacji powinni wziąć ślub. Poza tym syn mi mówił, że ta dziewczyna miała trudne dzieciństwo i jest bardzo dojrzała jak na jej wiek. Tylko, że obawiam się, że pochodzi z jakijś patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taki że matki jedynaków myślą że będą zawsze najważniejsze dla swojego syna i zawsze będą wsadzać swoje przysłowiowe trzy grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×