Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wysyp pożegnań na ero

Polecane posty

Gość gość
Nowy w miescie ale własnie macie niezmacony spokój na Karuzeli a odchodzicie? Brak wam zainteresowania?w swoim gronie nudno czy jak ? hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz sie, ostatniej Karuzeli juz nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NoVa
Jedyne wyjscie, to sprobowac z inna nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Agnieszka. Przytulałaś mnie, mówiłaś że będąc impotentem to duży plus, bo żadna kobieta nie będzie mieć władzy nademną. Innymi słowy nie zmanipuluje mnie ciрom i co za tym idzie nie owinie mnie sobie wokół palca. Leżałem w kałuży krwi przywiązany do kaloryfera identycznie jak kiedyś jako dziecko i udawałem martwego emocjonalnie. Sam sie raniłełem bo głową mogłem uderzać w kaloryfer i aby nie dać satysfakcji prętom metalowym zbrojeniowym o średnicy 10 milimetrów i długości jakieś 60 cm. które dzierżyłaś w dłoniach. Bałaś sie mnie odwiązać bo nie byłem sobą i wiedziałaś, że tylko symuluje zgon. Zgasiłaś światło. Obudziła mnie fala zimnej wody którą wylałaś na mnie z plastickowego wiadra 10 litrowego które zakupiłem kiedyś w dyskoncie w celu bo mi sie kolor podobał. Nie chciałem współpracować, ani mój mały penis nawet nie drygnął pomimo widoków które mi serwowałaś aby mnie złamać bym zaczął zeznawać. Cała sytuacja wprawiała Cie w zakłopotanie co było widoczne dla mnie. Wróciłaś ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty Widmo, kur/wa jego mać. Wypi/erda/laj w podskokach szczylu. Albo Idz ssać. Podobno jesteś w tym zaje/bisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent idź stąd nikt cie tu nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa tematy hejterskie o pedofilii wiszą a ludzie na karuzeli nie mogą normalnie popisać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×