Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wysyp pożegnań na ero

Polecane posty

Gość gość
Zenujace sa te pozegnania nickow. Szczegolnie jak potem wracaja. Jak nie masz ochoty pisac w jakims czasie na forum, to nie piszesz po prostu. A nie obwieszczasz odejscie i czekasz na reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nich forum to całe życie. Pożegnania, prokuratura i chuj wie co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaledwie początek końca bo po tylu latach na forum nie odejdą z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:03 Widać, że masz wprawę w dochodzeniu i wracaniu.Wiesz o czymś piszesz:-D Naprawdę żenujący palancie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocno nadaje z goscia chyba jakaś co wlasnie odeszla (17.17);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tym chyba nie trzeba się przejmować, prawda?;) Odchodzą i mówi sie trudno. Po prostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje Psuju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Jak to kuṛwa Płock odszedł !!!! I dlaczego ja o niczym nie wiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowody albo wypiėrdalaj Wojciechowski. Kùrwa polskie Janusze a my ci rytm wyklaszczemy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samansara dziś Ale tym chyba nie trzeba się przejmować, prawda?oczko.gif Odchodzą i mówi sie trudno. Po prostuoczko.gif XXXXX Wrócą i będą siedziec jak ty znowu,24/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać dojrzał do swojego pierwszego SKOKU ;) ale takiego bez powodu. :O łłęeeee. Dżak, zrobił to z klasą. Aż prawie uwierzyłem w Jego racje. Niestety w takich klimatach potrafią żyć ludzie, którzy płyną pod prod a nie z nurtem rzeki. Chociaż swoje emocje wolę trzymać na wodzy i zbytnio emocjonalnie się tu angażować, to napiszę, że bardzo smutno jest mi pogodzić się z Ich decyzjami. Niemniej muszę zaznaczyć, bo pomarańcze jak zwykle chcą się poczuć choć trochę ważne, ale prawda jest taka, że żerujecie na niebieskich ile wlezie a nie jak myślicie, że jest inaczej. Nikogo by nie obchodził taki Płock, gdyby na nikim nie zrobił wrażenia. Taki niepozorny a jednak dbał o coś. I w niemałym stopniu przyczynił się do tego, że ten niegdyś mało znany temat interesuje teraz prawie każdego. Właczając modełłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz racje Psuju x Ciooooty nigdy nie odejdziecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skok byl z powodu takiego, ze znudzil sie Demi.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarańcze to w 99 % wylogowani niebiescy, zrozum to Nowy w końcu hahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Widmem jest to samo, chociaż to inna para kaloszy. Zawsze ten sam scenariusz. Człowieka może nie być a już ma tysiące tematów, które go niszczą. Znudzone pomarańcze mają w końcu kogo obgadywać, plotkować, snuć teorie. W jednym zdaniu, zrobić chlew i jak świnie się w nim babrać. I jak jakaś pomarańcza napisze mi, że bez nich temat umiera, to ci przypomnę że kiedyś nie było pomarańczy a F8 tryskało energią. Ludzie wiedzieli, ten to taki a tamta to taka. Skrzynki aż były czerwone od maili. Żyło się naprawdę cudownie. Teraz jakiś błazen, żyje z tego że od lat wmawia ludziom, że jest motzny, Jeszcze inna, by inne pomarańczowe ścierwa miały ubaw a tym samym poczuły się wielkie i opiniotwórcze, Wrzuca sobie dane, przecież nie swojego chłopaka, tylko Dziewczyn z karuzeli. I to dziadostwo stara mi się wmówić, że bez ich udziału, niebiescy by nie istnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Pomarańcze to w 99 % wylogowani niebiescy " x Nie udowodnisz tego, wiec jedyne na co cię stać to pomówienia i tak działacie. Działacie po omacku. Jak ślepe krety starając się wykreować każdego niebieskiego, który się pojawi pod waszą modłę. Jesteście jeszcze gorszymi starymi tetrykami niż ja. Żyjecie wiecznie jakąś przeszłością ale nie sięga ona dekady. A może to Zetu wrócił ? Albo trroluje Panna Jones a może Lafi de Monde zaszczycił nas swoją obecnością, albo Pozdro się nudzi i z Gwiazdorkiem układają podstępne plany, przeciwko idealisto z Marsa. To też bierzesz pod uwagę, czy już nie ogarniasz, ty pomarańczowy władco F8, bez którego z pewnością się nie obejdę i będziesz pisał na mój temat głupoty, by inni durnie bili ci brawo. Tym bardziej szkoda mi Płocka, bo zawsze na pierwszym miejscu starał się pokazać na co Go stać a dopiero później wytykał innym wady. Wcale się nie dziwię że Demi się Nim zainteresowała. To dobry człowiek. I mam cichą nadzieję że wpieṛdoli mi jako ostatniemu. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le Nowy. To forum i jakieś jabane nicki. Ten cały płock odszedł, bo chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treść uznana za spam. heheheh. Gdzie filtr modełłe? Spokojnie. Wychowałem się w czasach gdzie cenzura była powszechna. I nie można było pisać że Ukraińcy, to nie Rosjanie a Litwini, to nie Polacy. Cóż Nie tylko Angole kolonizowali wtedy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz: Kupa, a Nowy wmieście napisze elaborat :D:D:D:DD::D:D::DD:Tyle ugral po latach siedzenia tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NW odpocznij od forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Płock to kolejny przebieraniec. Siedział na Karuzeli i klepał po jednym zdaniu. Rozkrecił się dopiero jak Demoniczna zaczęła podchody robić. I nagle pożegnał się, bo zawsze miał kłopoty przez kobiety z forum. Kolejny kłamca mitoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "To forum i jakieś jabane nicki. Ten cały Płock odszedł, bo chciał." x To nie są jẹbane nicki Sam Płocka namawiałem, by stał się jednym z nas i teraz odchodzi bo tak chce i będzie mi Go brakowało a ty pokurczu dalej będziesz tu srał, choć jesteś godny jedynie rozdeptania. :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NoVa
Zalozcie topik "Zakreceni" czy inaczej, byle nie Karuzela, bo red. wp.pl musi jako pierwszy krok likwidowac miejsce przestepstwa, czyli nazwe Karuzele i czynia to konsekwentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego musi to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NoVa
Red. musi zamykac, bo jest zgloszenie przestepstwa na Karuzeli, a gdzie, tego nie dochodza, zamykaja wszystko jak leci gdzie tylko pojawi sie nazwa "Karuzela".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ".... napisze elaborat..." x Tylko to mogłem zrobić. Dużo zrobił dla Naszej wspólnej sprawy. A przy okazji wykorzystać fakt, że uprawiacie dziadostwo, które tłumaczycie sobie na różne sposoby, ale zawsze będzie dziadostwem. Jak nie stworzycie jakieś wspólnej idei i nie odpieṛdolicie od karuzeli, wszystko będzie dobrze. Nie ma tu innych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego lecą inne tematy? W tym na uczuciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, ze pewnie w zwiazku z zaistniala sytuacja, moderacja dostala polecenie wiekszej starannosci od swych zwierzchnikow ;) Wiec tną wszystko jak leci, tematy stalych zasiedleńców, w ktorych zazwyczaj dochodzi do tego typu naduzyć, na innych działach tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NoVa
Jakie, moze tez zgloszone jako miejsce przestepstwa? Spamu? Kpt. Sparrow zostawil mejla do red. wp.pl, mozna ich zapytac, w koncu zyja z klikania na strony z reklamami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma się to do tego, że tematy lecą po chwili, tak jakby redakcja nie chciała tematów stałych bywalców. I dlaczego temat Samansary istnieje. Nie wierzę w nagły zbieg okoliczności, że na tylu tematach zgłoszono przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×