Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Super gospodarne, nic nie marnujące co zrobić z tych składników?

Polecane posty

Gość gość
Ja Ci za to życzę wesołej sraczki po białej kiełbasie z udkiem :D :D :D Poza wykorzystywaniem jedzenia, resztek i innych takich to w kuchni należałoby jeszcze umieć gotować :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem frustratka tylko czytam ze zrozumieniem , pytasz co zrobic z TYCH skladnikow aby byl obiad dla 3 osob , na koncu nadmieniasz ze EWENTUALNIE mozesz cos dolozyc Trzeba bylo napisac , co dodac do tych skladnikow zeby wyszedl obiad dla trzech osob Napiszesz ze to to samo , a jednak nie , kontekst i wydziek wypowiedzi zupelnie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdzielę. Autorko oddziel mięso od kości, wrzuć do zamrażarki i poczekaj, aż ci się uzbiera więcej takich resztek, albo dokup mięsa, zmiel i zrób pierogi z mięsem, kluchy z mięsem, albo pasztet. Śmietana ci się nie zmarnuje, tydzień może jeszcze postać w lodówce. Albo zrób jutro pomidorówkę, do której zużyjesz i makaron i śmietanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się zgadzam z 20:36 - Autorko, to nie chodzi o to by wykorzystywać wszystko naraz i robić yyy ... "ryzykowne" dania, a potem się zrazić. Aczkolwiek nuta fantazji się przydaje w kuchni. Wypośrodkuj to danie jakoś - mniej znaczy więcej szczególnie jak przeczytałam, że chcesz tam wrzucić pędy bambusa :). Ale z drugiej strony ... kombinuj dziewczyno, nie od razu jest się kucharzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakim trzeba być ułomnym ciulkiem, żeby nie wiedzieć jak wykorzystać tak proste i podstawowe składniki prowadząc dom. Pomijając fakt, że wcale nie trzeba z takich resztek zaraz robić bazy obiadu, bo równie dobrze można takie mięso wykorzystać do kanapek czy zwyczajnej kolacji np. Chyba nic by się nie stało, jakby jaśniepani zrobiła dla siebie kanapki, a mąż zjadłby sobie takie udko z chlebkiem zwyczajnie czy jak tam sobie lubi. Śmietana może sobie stać w lodówce, makaron można wykorzystać do jutrzejszej zupy akurat na jedną porcję, resztę można dogotować świeżego. XXI wiek, ludzie w kosmosie, roboty robią nam jedzenie, naukowcy opracowują leki na raka, a ta ma problem z trzema nitkami makaronu i kawałkiem kości :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurfa :) :) biala kielbasa, pendy bambusa , suszone pomidory :) a sledzia przypadkiem resztek nie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy post miał 3 zdania. W 2 wymieniłem składniki a w 3 zapytałam jak wykorzystać ewentualnie co dodać. Jeśli masz problem i nadinterpretujesz to już twój ból krzykaczko :D Kiełbasę z kurczakiem jadłam na pizzy, jakoś żyje, więc może i ta zapiekanka przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedy banbusa,suszone pomidory,biala kielbasa..poplynelas autorko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup cos jutro w aptece,jakiś stoperan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wyczuwam sarkazm autorki już w samym tytule, a te się dalej produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma niezłe ograniczenia jeśli nie wyobraża sobie, że można polaczyc kiełbasę i udko. Taka osoba, to pewnie po zjedzeniu bigosu od razu wymiotuje i równocześnie ma biegunkę :-D X. A ta zapiekanka...hmmm nie wiem, spróbujesz autorko i zobaczysz co z tego wyjdzie. Ja bym pewnie z tych pędów bambusa zrezygnowała, ale próbuj :-) X Ja bym pewnie to udko wykorzystała na tzw potrwkę. Mięso z udka, do tegovduza ilość marchewki w kostkę, groszek, papryka, fasolka szparagowa. Zalać wodą(tak, żeby przykrylo składniki), dusić aż warzywa zmiękną, dodać śmietankę. Można podać z ryżem. To taka potrawka mocno warzywna, mięso jest jedynie małym dodatkiem-ale ja akurat tak lubię, często tak jemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz w ogole pojecie do jakich dan daje sie pedy bambusa i jaka to kuchnia?? A suszone pomidory ? Wiesz jaka to kuchnia ? Laczyc to z biala kielbasa ( kurczak i kielbasa jest ok) to nie fantazja tylko totalny brak wiedzy kulinarnej . Mowie co dorzuc jeszcze sledzia i bedzie super ......super wymiot bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziś A ja wyczuwam sarkazm autorki już w samym tytule, a te się dalej produkują. dokładnie, a idiotki dalej się produkują, a autorka z nich smieje. ot inteligentne kafeterianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu sarkazm. Taki mały przytyk do tych ideałów co nie wiedzą jak można kubek jogurtu wyrzucić... Zrobiłam ostatecznie zapiekankę-mięso z kurczaka, brokuły, dużo brokułów, kukurydza, ryż i do tego sos na bazie śmietany. Było super i wszyscy żyją Makaron zjadło dziecko rano z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×