Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile pał w miesiącu obrabia kúrwa "pracująca" w bloku?

Polecane posty

Gość gość

3x30 czyli koło 100 w miesiącu średnio, co za syf, baby to jednak bezmorał i dno społeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
HAHAHA. Chodzisz za nimi z kalkulatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 dziś HAHAHA. Chodzisz za nimi z kalkulatorem? >>> jak dajesz więcej to napisz ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co, z GUSu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezmorał i dno społeczne to ten, co z takich usług korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Napiszę z pragmatycznego punktu widzenia... gdyby nie panie jak to określasz " pracujące w bloku" to gwałty i napady na kobiety byłyby codziennością. Te panie to wybawienie. Jeden z drugim może dać upust swojej chuci korzystając z usług takich pań. Te panie to zbawienie dla tych którzy wiecznie chcą pie*****ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam taką *panią * haha dziennie miałam około 3,4 klientów. Pracowałam 5 dni w tygodniu. 3 tyg/ miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Bezmorał i dno społeczne to ten, co z takich usług korzysta. Zgłoś Nikt by nie korzystał gdyby kobiety miały morały i nie sprzedawały się jak kur/wy, kobiety z islamu nie pracują w burdelach bo mają morały plus by ich własny ojciec zarżnął jak świnie a rodzina utłukła kamieniami jak bezdomnego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To popyt generuje podaż, a nie odwrotnie. Spałeś w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 1:07 kobiety z islamu są bite i poniżanie na każdym kroku, gdyby było tam normalne prawo to 90% mężczyzn siedziało by w pace dluuuuuugie lata :) a gdybym dorwał takiego k*****, to cierpiał by długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj czemu "byłaś"??? już nie jesteś? złapałaś syfa czy dorobiłaś miliona i na emeryturze siedzisz? 4x5x3 to 60 miesięcznie, niezły "przebieg", pewnie mówisz facetom że miałaś dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź już spać, stulejarzu. Jutro szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To popyt generuje podaż, a nie odwrotnie. Spałeś w szkole? >>>> co ty píerdolisz? Jak pusta półka w sklepie to nic nie kupisz, puknij się w ten pusty łeb. Jakby nie było burdeli to nikt by nie chodził, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i dobrze że je leją, przynajmniej jest porządek i nie pracują w burdelach jak te kur/wiszony polki, pozatym przyzwyczaj się bo islam zalewa świat, europe szczególnie i bardzo dobrze, bo jest syf i bezmorał wszędzie naokoło obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdl Jak nie odróżniasz towarów od usługto się nie kompromituj, bo tyle wiesz o ekonomii co moja babcia o ajfonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idź już spać, stulejarzu. Jutro szkoła Zgłoś idź umyj pipe bo następny klient zaraz kur/ewko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś twoja babcia to wyjątkowo tępa, moja śmiga na ajfonie aż się kurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś usługi działają dokładnie tak samo, ktoś najpierw musi oferować ( bezmoralne baby ) a potem ktoś kupuje ( debile którzy za to płacą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można jakimś oblechom dawać sobie wsadzać fiuty w własną pipe i brać za to kase, przecież to dno dna poniżej dna, to tylko baba potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01;18. No to masz super pogląd na świat człowieku, radzę poczytać co to etyka. Normy moralne – normy postępowania człowieka wynikające z moralności. Ich wypełnianie jest powinnością moralną, ich złamanie jest źródłem winy moralnej. Jest to jedno z podstawowych pojęć etyki. Normy moralne tworzą system odmienny od pozostałych systemów normatywnych: (prawa, obyczaju, etykiety). Wielu autorów przyznaje normom moralnym pierwszeństwo w stosunku do innych norm, a czasami także kategoryczność, bezwzględność, powszechność, niezmienność. Inni wskazują, że absolutyzowanie uznawanych przez siebie norm moralnych i traktowanie ich jako powszechnych i bezwzględnie obowiązujących jest źródłem fanatyzmu. Forma płatnego sexu występuje od wielu lat, kto chcę to korzysta, kto chcę to pracuję i jest to moralnie dopuszczalne. Szykanowanie takich osób jest przejawem fanatyzmu właśnie. Tak nasz świat został zaprogramowany i my sami na to pozwoliliśmy. Zamiast biadolić co jest moralne a co nie, zacznij robić coś co zacznie to zmieniać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni post był mój. Chciałem tylko dodać, iż lubię zamykać w ten sposób idiotyczne tematy. Świadczy to tylko o waszej ułomności, gdy ktoś zaczyna pisać do rzeczy a nie od rzeczy wszyscy się uciszają. Zacznijcie myśleć a nie tylko udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to kur/wy, to są FAKTY a nie opinia, może 5-10% się obecnie szanuje, przykre czasy mamy, uważam że to czasy ostateczne, bo ludziom odwala palma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie było popytu, nie byłoby i podaży. Firma której brak klientów upada. I co wtedy z tego, że podaż jest, skoro brak popytu. A puste półki powodują to, że szuka się towaru zastępczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze pilnuj własnego fajfusa. To prywatna sprawa kobiety że pracuje w najstarszym zawodzie. Nic ci do tego. A skoro tak podziwiasz " porządek" w krajach islamskich to jedź tam, mieszkaj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 04:09 twoje fakty są g****o wartę człowieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:21 G****o warte są twojej wywody " moralisto" z koziej d**y. Pilnuj własnych jaj. Polaczki cebulaczki ( tacy jak ty) uwielbiają oceniać innych nie dostrzegając własnych wad, przede wszystkim intelektualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o warte są twojej wywody " moralisto" z koziej d**y. Pilnuj własnych jaj. Polaczki cebulaczki ( tacy jak ty) uwielbiają oceniać innych nie dostrzegając własnych wad, przede wszystkim intelektualnych. ----------------------------- TO DO AUTORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha :D moje wady intelektualne są następujące: nie rozumiem zawistnych ludzi ( takich jak ty) wylewasz tu swoje bzdety, przy okazji karząc mi pilnować własnych jaj. Samemu oceniając innych. Ktoś ci zrobił krzywdę koleś to idź się lecz a nie umoralniaj innych bo specem to ty nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, iż twój poziom intelektualny jest na poziomie ameby społecznej. Do mojego się więc nie przyczepiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoje wypowiedzi świadczą tylko o twej niewyobrażalnej inteligencji np; (polaczki cebulaczki, pilnuj własnych jaj) to tylko pokazuję jakim idiotą jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×