Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdruzgotany wieścią

Dowiedziałem się że moja matka miała aborcje

Polecane posty

Gość zdruzgotany wieścią

i gdyby nie to miałbym teraz rodzeństwo a tak całe życie sam, jak nie stracić szacunku do niej? Ona nie wie że ja wiem, ojciec się kiedyś wygadał po kielichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co 3 kobieta w Polsce ma aborcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to seryjne morderczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co 3 kobieta w Polsce ma aborcję. >>> taki rezultat feminizmu, wolności i dawania doopy po kątach przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:41 22:47 Faceci to nieustanni zapładniacze. Wsadzi taki, spuści i o nic się nie martwi bo to "sprawa kobiety". Ciągle takim r*****ć się chce. Aborcje były od zarania dziejów i feminizm nie ma z tym nic wspólnego. Nikt nie musi latać w ciąży. Problem w tym że dziadom ciągle się chce. Nie każda może stosować antykoncepcję. W czasach słusznie minionych antykoncepcja ( pigułki) to była ryzykowna sprawa. Dawki jak dla konia i nieciekawe efekty uboczne. Kondomy z zachodu to można było dostać np. na Rembertowie. Były drogie . Polskie były grube jak opony a i paniusie świętoszki traktowały je igłą. Wazektomia też nie istniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 Znam takie które zaszły w ciążę z mężem. Dzieci już miały i nie chciały więcej. Ich ciała, ich prawo do aborcji. To mit że tylko niezamężne mają aborcję. Najwięcej aborcji miały " bogobojne" katolickie mężatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc facetów myśli pytonem trafić normalnego który myśli tez o innych rzeczach to jak trafić 6 w totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje, pewnie ona tez zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotany wieścią
Myślę, że matka powinna teraz mi urodzić rodzeństwo bo mam dopiero 32 lata i chce mieć braciszka albo siostrzyczke. Czy myślicie, że mama może zostać zapłodniona in vitro? Ojcu już chyba nie stanie. Prosze o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:33 1. Matka nie ma obowiązku rodzic ci rodzeństwa. 2. Jesteś kopnięty. 3. Jesteś beznadziejnym prowokatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj kto wam szmatom każe dawać szpary? same dajecie bo coś chcecie a szpara to jak waluta dla was, jesteście żałosne a w dodatku mordujecie niewinnych jak HlTLER, nie jesteście wcale on niego lepsze, on zabijał na wojnie a wy zabijacie z wygody, co za k****iszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotany wieścią
zdruzgotany wieścią wczoraj podszyw i jeszcze jakiś rąbnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj mogły dawać anal albo dać chłopu iść do burdelu ale nieeeeeeee, a potem płacz i lament, baby są głupie, facet musi roohać i albo żona daje szpary albo inna, do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj wiekszosc facetów myśli pytonem trafić normalnego który myśli tez o innych rzeczach to jak trafić 6 w totka >>> a baby tylko myślą o kasie i wygodach, i aby leżeć i pachnieć. Jaki to dla was normalny? Jakiś gej czy aseksualny??? Seks raz na rok albo wcale? Po to facet bierze babe aby mieć co roohać bo do samego użerania się z wami to na co wy potrzebne? Niestety młodzi faceci biorą śluby z nadzieją że będą więcej roohać a roohają mniej albo wcale, a jak idą roohać inne to oburzenie i rozwód !!!! Wy się kur/wa zdecydujcie baby co wy chcecie bo szlak może trafić człowieka za wami trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam drodzy forumowicze że nie warto rozmawiać z autorem. To człowiek specjalnej troski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy potrzebują specjalnej troski nie tylko autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz mam dosyć trosk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 00'59 , mylisz się , ja to bym chciała by mnie mąz tak mocno przeleciał, ale o tym tylko moge pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna na milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda poczwara
gość dziś po co czekasz na męża? szukaj sobie faceta na seks, życie jest za krótkie, szkoda marnować czas z pajacem, chyba że jesteś stara i brzydka ale i na takie się amatorzy znajdą ( chyba? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny Księżyc dziś jak nie roohasz to po co jape w temacie otwierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×