Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosia569292

CALKOWITY BRAK WSPARCIA OD CHŁOPAKA

Polecane posty

Gość gosia569292

Jest sens byc z chłopakiem przez którego jestem notorycznie smutna, który nie ma ludzkich odruchów typu ze gdy mi smutno albo płacze licze na to ze mnie pocieszy, gdy sie stresuje lub denerwuje chciałabym zeby jakis mnie rozbawił. Nie wyraża swoich uczuc, nie prawi komplementów sam nigdy do mnie nie zadzwoni. Jakieś dwa miesiące tenu mowilam mu ze potrzebuje tego bardzo ( mowilam mu to 10 raz ) i ze mnie rani brakiem jakis aktywności on wziął to do serca i przez miesiąc było swietnie bardzo sie starał, wystarczyła jedna kłótnia i juz zapomniał o wszystkim I znów to samo ja nie mam siły powtarzać mu kolejny raz wszystkiego... jest w pracy ni mamy kontaktu wraca spi... dodam ze nie mieszkamy razem. Jak myślicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia569292
Poza tym nigdy jeszcze nie miałam z nim orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaklklklk
Pewnie woli facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia569292
Na takiego tez wyglada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff
gosia jak często kochacie sie bez gumki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydzi sie że mu nie staje przy Tobie chociaż bardzo Ciebie kocha a nie ma kasy na viagre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staje mu i to cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelek12zx
Ciekawe czy jakby was idiotki tak chłopak traktował to tez byście były zadowolone z takiej pomocy worki na spermę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlatego że podczas loda wypluwasz śmietanke a nie połykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam takiego faceta, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulabuka
Jeżeli twój chłopak ma akurat taki charakter, to nie myśl, że od razu on się zmieni. Raz wziął sobie do serca twojej uwagi a po kłótni zapomniał. Musisz z nim rozmawiać i przypominać mu często, bardzo często. Może on czuje się podobnie jak ty, może też czuję że nie dostaje od ciebie czułości,wsparcia, nie rozbawiasz go. Musicie zawsze o tym rozmawiać, bo nikt nie jest jasnowidzem i nikt nie zmienia się od razu (zostają stare nawyki), a co się nauczycie, to albo zostanie albo przynajmniej w następnym związku wykorzystacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że każdy ma swój unikalny język miłości czyli sposób w jaki tę miłość okazuję. Kiedyś na wykładzie z psychologii miałam taki wątek. Niektórzy są wylewni, kupują kwiaty, prawią komplementy, inni po prostu 'są' z tobą i uważają że też jest dobrze. Naprawdę zależy od charakteru. Niektórzy nie potrafią okazywać uczuć chociaż w środku odczuwają wszystko intensywnie. 

Edytowano przez Ruslana123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×