Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcineeek

Pytanie do niespełnionych kobiet

Polecane posty

Gość Marcineeek

Cześć, mam na imię Marcin, mam 24 lata i jestem z Warszawy. Mam do Was pytanie. Jak to jest być w miejscu, w którym brakuje seksu, albo taki seks nie jest satysfakcjonujący? Chodzi mi głównie o to, czego potrzebujecie do spełnienia i czemu go nie osiągacie? Czy marzy Wam się normalny zwinny partner, który delikatnie wymasuje Wasze ciało, tak że poczujecie się jak w najlepszym salonie, a następnie spełni Wasze fantazje i da satysfakcjonujący seks, którego tak dawno nie otrzymałyście. Czy może na odwrót, brakuje Wam energicznych i mocnych stosunków? A może jednego i drugiego. Zawsze mnie to zastanawia i chciałbym porozmawiać z kobietami, które przechodzą przez ten smutny okres. Po co? Po to, aby dla swoich wybranek być najlepszym kochankiem, żeby nie musiała przechodzić tego, co przechodzicie teraz Wy. Proszę o kontakt na Marcin.a.20@wp.pl Serdeczne pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku pozwół że zadam Tobie zasadnicze pytanie: a co z niespełnionymi Meżczyznami.? ha No co. ? Teraz opowiem o sobie. Mam 33 lata bez doświadczeń z Kobietami, bo w okresie Liceum bardzo się jąkałem co utrudniało tzwn pierwsze miłości, juz się nie jąkam bo byłem na terapii mówienia. Ale skończyło się duża nieśmiałością do ludzi, kobiet. Skończyłem dwa kierunki studiów, znam 2 języki obce. Jestem podobno niebrzydki, inteligentny i oczytany. Niestety nie radze sobie z Kobietami, ponieważ mam strach w sobie przed zaproszeniem Kobiety, która mi się podoba na kawę. To jest mój problem, brak umiejętności flirtu, podrywu, jak zwał tak zwał, nie wyjść na desperata. Nie umiem inicjować znajomości. Poza tym nie umiem tańczyć. To jest powód mojej samotności., Moi równoesnicy , koledzy czesto mają już założone rodziny a nawet dzieci. nie chcę się żalić ale tak jest. Prawdopodobnie takich młodych mężczyzn i mężczyzn w średnim wieku jest dużo więcej. To tez może być przyczyna niskiej dzietności w Polsce. Proszę mi napisać co mam z tym zrobić. ? no co.? Podobny Problem ma na przykład Japonia, która ma społeczeństwo szybko starzejące się i jednocześnie jest ta, najwięcej osób nieśmiałych w na świecie. Najwięcej jest w Japonii Prawiczków po 30 i 40 r, życia. Japończycy nie zakładają zwiążków, nie żenią się, nie robią dzieci i Spada w Cesarstwie Japoni liczba urodzonych dzieci- czyli dzietność. Widzą Państwo jakaś zależność, bo ja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×