Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

slub 2019

Polecane posty

Gość gość
jeśli masz coś konkretnego upatrzonego, polecam zabrać się za rezerwację już teraz. Dla mnie najważniejsza na ślubie (po panu młodym) jest muzyka. Osobiście wolę dja od zespołu. To drugie ma zwykle przećwiczone kilka, kilkanaście piosenek, które powtarza w kółko, dj może dopasować utwory pod Wasze gusta. u mojej siostry sprawdził się dj Spectrum, http://djslask.pl/ i mam nadzieję, że i u mnie się sprawdzi ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! My bierzemy ślub 17.08.2019r. Mamy już salę, dj'a z wokalistką i saksofonistą (taką opcje wybraliśmy), oprawę muzyczną w kościele i wstępną godzinę na ślub (jeszcze musimy ją potwierdzić we wrześniu/październiku u proboszcza). Do ślubu zawiezie nas kierowca wyścigowy, nasz przyjaciel w ramach prezentu ślubnego. I to na razie tyle. Teraz szukam foto/viedo... Chcieliśmy znajomego poprosić, tylko on tego nie robi zawodowo i nie posiada licencji na fotografowanie w kościele. I wstępnie się zgodził, ale coraz bardziej się zastanawiam, żeby znajomego poprosić jako dodatkowego fotografa, jednak wynająć profesjonalną firmę. Zdjęcia to pamiątka na całe życie i nie warto oszczędzać:) P.S. Jeszcze dodam, że konkretne planowanie zaczęliśmy pod koniec maja tego roku i już było ciężko np. z muzyką na wesele. Mam kolegę, który gra w takim zespole i niestety 17.08 miał już zajęty. Teraz został nam rok do ślub i wydaje mi się, że to tak mało czasu, że ze wszystkim nie zdążę;) A z drugie strony to jeszcze cały rok (bez dwóch tygodni:)) i strasznie dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też przygotowania do ślubu na całego, mamy już salę, mam upatrzoną suknię, a teraz jesteśmy na etapie wyboru fotografa. Na pewno jest w czym wybierać. Urzekły nas jednak zdjęcia wykonywane przez Panią Kasię z Ocal Chwile. MAJĄ W SOBIE TO COŚ! Z resztą zobaczcie http://ocalchwile.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o DJ to DJ Pride jest najlepszy w swym fachu! o ile uda się znaleźć wolny termin w jego kalendarzu, bo jest wręcz rozchwytywany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam dziewczyny lecą przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ślub w tym roku i mogę doradzić, że trzeba zacząć z rocznym wyprzedzeniem aby na spokojnie wszystko pozałatwiać. Najlepiej podziel organizację ślubu i wesela na kilka etapów. Najpierw poszukaj sali weselnej i ustalcie datę. Potem to znalezienie fotografa, kamerzysty, zespołu bądź Dj-a, szukanie sukni ślubnej, butów, bielizny i dodatków dla ciebie, garnituru i dodatków dla Pana Młodego, szukanie obrączek ślubnych, rezerwacja makijażystki i fryzjera, wykonanie próbnego makijażu i fryzury, ale dopiero po zakupie sukni. Mnie i moją świadkową szykowała Pani Marta z Beautyqueen https://beautyqueen.pl/ i wyglądałam super. Potem jak już masz powyższe to następnie znalezienie florystki (bukiet dla Ciebie i świadkowej, butonierki dla Pana Młodego i świadka, kompozycje kwiatowe na sale i do Kościoła, dekoracja samochodu, etc.) Znalezienie odpowiedniego transportu dla Was. Znalezienie odpowiednich zaproszeń. Rezerwacja noclegów dla gości. Znalezienie odpowiednich atrakcji na ślub oraz kurs tańca czy nauka pierwszego tańca. Mam nadzieję, że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, najlepiej jak najszybciej, żeby nie mieć później jakichś niespodzianek, typu brak sali, co właśnie się zdarza najczęściej Myślę że na początek możesz poprzeglądać oferty na https://www.gdziewesele.pl/ Masz tam wszystko, od sali weselnej, przez zespoły, czy DJ-ów, na kamerzystach kończąc Salę rezerwuj jak najszybciej, ponieważ to z nimi jest największy problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejpompa
Ja preferowałbym skorzystać ze strony https://chrzcinyikomunie.pl/ na której oprócz przejrzyście opisanych sal/lokali można liczyc takze na bezpłatną pomoc w wyborze sali :) Serdecznie zapraszam, sami z niej skorzystaliśmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolette22
Ślub w maju 2019 rok. Praktycznie wszystko już załatwione. Sala w Hotelu Biały Dom w Paniówkach.. ze względu na pyszne jedzenie i przepiękną okolice, którą chcę wykorzystać do zdjęć i bardzo pasuje do motywu przewodniego mojego wesela. Sukienka też już teoretycznie jest wybrana. Zaproszenia wysłane. Teraz tyle BYLE DO MAJA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauki

Witam!  Bierzemy ślub w czerwcu 2019 teraz chcieliśmy zrobić kurs dla narzeczonych ale w trybie przyspieszonym weekendowym (praca nie pozwala nam na 10 spotkań co tydzień ☹)  czy ktoś się orientuje jak to załatwić?  Gdzie sa wolne miejsca szukam i nic wszystko zajęte a do marca musimy mieć zaświadczenie ☹ Warszawa lub inne miasto aby w weekend to ogarnać. Może ktoś szukał i się orientuje?  Proszą o pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja właśnie znalazłam wspaniały, a mnie udało się znaleźć suknię ślubną to Młoda i Moda w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Care24

Zniszczona skóra twarzy? Zmarszczki? Trądzik? Zaskórniki?

Już teraz możesz się ich pozbyć! Rewolucyjny, szybki i bezbolesny sposób!

Produkt z USA! Świąteczna promocja!

Zapraszamy na:    ozin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homaro

co prawda nie mogę polecić zespołu - jeszcze - ale mogę przestrzec przed konkretnym zespołem i osobą.Chodzi mianowicie o zespół mr.Jones i panem Pawłem Filar-Zielińskim zostawili nas na dwa miesiące przed weselem.Stwierdzili że zespół się rozpadł.W rozmowie z z zespołem który miał teoretycznie zagrać na zastępstwo dowiedziałem się że "zrobili to po złości i tak to jest jak się bierze dwa terminy"Nie wiem czemu po złości bo nic złego im nie zrobiliśmy.Podobno zespół się rozpadł a godzinę po rozmowie telefonicznej i mailowej aktualizują swoją stronę na FB.
TAKŻE WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEJ FORMACJI I JAKIEJKOLWIEK INNEJ W KTÓREJ SKŁADZIE BĘDZIE TEN PAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinka

Ja slub biorę zimą już za rok 🙂 Taka ze mnie będzie królowa śniegu. Sale i wesele już mamy bo to taka nasza rodzinna tradycyja, że wszyscy z rodziny w jednym miejscu wyprawiają. Z zespołem było kombinowania bo zależało mi na jednym ale coś im wypadło. No, cóż, życie. Najważniejsze, że mam swoją suknie, najcudowniejsza, wymarzoną od Violi Piekut. Raczej ze mnie skromna babka ale ślub się bierze raz w życiu więc zaszalałam! Wszystkim dziewczynom polecam pojechać do Warszawy (nawet jak macie daleko, ja jechałam 400km) i poprzymierzać tę piękności. Szyte dla kobiet z wdziękiem, pasowała na mnie jak ulał dosłownie. Pozostaje tylko trzymać kciuki............ Obym nie przytyła do tego czasu😝 Chociaż znajome mówią że zima będzie to się okryje płaszczykiem i nikt nie zobaczy 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 2019 planowanie

Warto pomyśleć również o motywie przewodnim wesela i dekoracjach. Świetną dekoracją u Nas okazała się ścianka kwiatowa z czerwonych róż jako tło za Państwem Młodym, wszystkie koleżanki brały białą i na zdjęciach zlewały się razem z suknią na tym tle, a ja na czerwonej piękny elegancki kontrast 🙂 kolor miłości:) no i w końcu coś innego a nie wszystko na jedno kopyto. Ścianke braliśmy od www.floraleventconcept.pl mają konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mima

Ja jeśli mogłabym wybierać suknie ponownie to na pewno wybrałabym od Sylwia Romaniuk Couture. Polecam! Każda kobieta będzie czuła się jak księżniczka z bajki. Projektantka idealnie dopasowuje suknie do urody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wusia

Dobry projektant zawsze obroni materiał. Viola Piekut, robi piekne welurowe ...enki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, to niektórzy zaczynają przygotowania nawet dwa lata wcześniej. Na pewno warto już zainteresować się sprawami, takimi jak sala, kościół i zespół muzyczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy też od miejscowości gdzie będzie ślub. Ja pochodzę z małej miejscowości gdzie na salę czeka się 2-3 lata ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×