Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość32065

Pozytywne testy ciążowe

Polecane posty

Gość gość32065

Witam mam pytanie., Otóz moja dziewczyna tydzień temu w niedzielę robiła dwa testy ciążowe. Oba były pozytywne. w piątek powtórzyliśmy test. Wynik również pozytywny. Okres spoźnia się jej około 12 dni. Ma nieregularne cykle. Czasem nie dostaje okresu przez dwa miesiące. Z objawów ciąży jak narazie ma jedynie bóle brzucha oraz zbiera ją na wymioty. Czy to na pewno musi być ciąża czy testy mogly sie pomylic, bo z tego co czytalem to zdarzają się takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz ojcem. Gratuluję. Dbaj o kobietę i o dziecko to część Ciebie. Kwas foliowy i owoce/warzywa to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tatusiu, liczysz na pomyłkę ? Dziecko zrobić łatwo ale wziąć odpowiedzialność to już nie bardzo ? Prawie 2 tyg spóźnienia okresu, mdłości i przede wszystkim 2 pozytywne testy ciążowe. Taaak to na pewno pomyłka. Stuknij się w głowę i zabierz dziewczyne do lekarza. Dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma pomylki. Wiele robilam testow bo dlugo staralam sie o dziecko i nigdy nie wyszedl pozytywny falszywie a jak w koncu wyszedl to byl na prawde pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja slyszalam ze to nie zawsze oznacza ciaze. powodem moga byc choroby nerek, bialkomocz czy torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×