Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Gość gość
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Nie przypominam sobie żebym miał jakiś swój kanał. Ten tekst o typowym Polaku mogę skwitować tylko śmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Co za myślenie małostkowe- masz inne zdanie to jesteś z PIS-u lub oglądasz TVP. Mówisz o pielęgniarkach. Moja mama przez 30 lat pracy w szpitalu nigdy nie dostała podwyżki gdyż jak powiedział jej szef "nie jesteś pielęgniarką". Przychodziły do niej koleżanki pielęgniarki po podpis, a te załatwiały kasę tylko dla siebie. Dlatego te publiczne protesty to dla mnie hucpa. Powtarzam jeszcze raz- jestem za pomocą niepełnosprawnym, ale nie na zasadzie szantażu "tu, teraz, tyle ile chcemy macie nam dać i nie interesujcie się na co nam te pieniądze". Przez ścianę mieszka małżeństwo które wychowuje dorosłego syna "warzywo" jak to się brzydko mówi i niejednokrotnie przychodzili grzecznie prosić o 1% podatku i taką prośbę rozumem, jest też wiele fundacji zajmujących się pomocą dla niepełnosprawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na osiedlu również mieszkają rodzice dziecka z porażeniem czterokończynowym współczuję im i podziwiam za troskę i sprawowaną opiekę nad własnym dzieckiem. Z Ilona trudnościami borykają się ci ludzie to mam nawet nie śniło się Wg mnie to ich dodatek na rehabilitację powinien być znacznie większy, niź proponowany przez rząd Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1% od dziesięciu to nic tak naprawdę. Wiem że nie jesteś za PIS ale Ci po drodze jakby. Lubimy Cię. Jeśli czujesz się zaatakowany to sorki. Po prostu krew się i w nas pogodnych i nastawionych pozytywnie też zbiera. Nie żebym chciał wychwalać PO bo mieli za uszami. Może gdyby PIS nie był małoskowy i mniej rozdzielnikowy jak towarzysze z minionej epoki to umiałbym się przekonać. A tak mamy postsocjalizm kapialistyczny. Podoba Ci się taki ustrój? Kto wyżej może więcej. A jeden obywatel z opcji wygra sprawę w sądzie bo nasz, a drugi, analogicznie przegra. Temat morze, ale na niepełnosprawnych widać jak tworzone są przepisy i z jaką logiką. Wspierają lewackie i peowskie ugrupowania protest. To niech oni im zapłacą. Opodatkujemy ich dodatkowo. Statystycznie uderzy w dawnych wyznawców PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale polityki dziś dużo, ale na niesprawiedliwość trzeba reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptyś nie zgadzam się z Tobą w żadnym razie. Uważam, że jako społeczeństwo mamy obowiązek dbać o słabszych, zapewnić opiekę bezradnym czy w jakiś sposób poszkodowanym. To nie jest żadna łaska. Osoby nie mogące z powodu ciężkiej choroby samemu zapewnić sobie środków do godnego życia, powinny te środki dostać od państwa. I mówiąc szczerze, g****o kogo obchodzi co z nimi zrobią. Ty się tłumaczysz ze swojej wypłaty komuś ? Zarabiasz, żeby żyć i to Twoja sprawa na co je wydasz. Mówisz, że osoby protestujące w Sejmie, są sterowane ? Też uważam, że są. Są sterowane przez politykę rządzących. Doprowadziło je do tego rozdawnictwo PiS. Mają kasę na aspołeczne ale dobrze rokujące 500 + ? Mają na gadżeciarskie zakupy rzeczy całkowicie zbędnych ? Mają na nietrzymające się kupy reformy ? To dlaczego nie mają na zabezpieczenie odrobiny godności osób, o które szczególnie powinni dbać ? I to jest odpowiedź dlaczego moim zdaniem to się dzieje "tu i teraz". Bo Ci ludzie zobaczyli szansę na poprawę swojego losu. Co do Twojej mamy. Nie bardo rozumiem jej sytuację, była pielęgniarką ale pomijano ją przy podwyżkach ? Współczuję, ale nie bardzo rozumiem co to ma wspólnego z sytuacją o jakiej rozmawiamy. Mama jest zdrowa rozumiem. My jesteśmy zdrowi. Możemy decydować czy i gdzie pracować. Możemy się uczyć i zostać np astronautą, albo olać naukę i zamiatać ulice i być szczęśliwym. Jeśli ktoś mnie nie docenia, to zmieniam pracę i szukam lepiej płatnej, albo walczę o podwyżkę. Dlaczego ? Bo mogę. Jeśli masz zdrowie masz szansę zrobić wszystko. W sejmie rodzice walczą o śmieszne pieniądze dla swoich niepełnosprawnych dzieci, dla osób, które nie mogą na nie zapracować, bo nie mają takiej szansy. Chciałbyś się z nimi zamienić ? Ja nie. Ja chciałabym żeby podatki, które płacę trafiały do niepełnosprawnych , a nie na 500 +, które powoduje że społeczeństwo jest coraz bardziej roszczeniowe, co rusz ujawniane są sytuacje patologiczne i demoralizujące. I to jest ziarno z którego nic dobrego nie wykiełkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ale machnęłam elaborat. :O Przepraszam ciężki dzień w robocie, nie powiem dzięki komu, bo znowu będzie że się zajmuję polityką, a się ni zajmuję. Ponoszę tylko jej skutki jako obywatel. A teraz idę piec ciasta, bo mam kilka zleceń na komunie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Chi- powtórzę jeszcze raz. Nie jestem przeciwny temu że ludzie chcą godniej żyć, tylko wnerwia mnie to, że przez wiele lat sytuacja tych ludzi nie była wcale lepsza, a mimo to nie uskuteczniali żadnych protestów. Aż tu nagle jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne grupy społeczne i zawodowe, które nagle są niezadowolone ze swojej sytuacji materialnej, a politycy mający ich przez lata głęboko gdzieś, idą z nimi w pierwszym rzędzie, chcąc ich wykorzystać do zbicia kapitału politycznego. Obecny Rząd popełnił błąd chcąc zbyt szybko pomóc ludziom, zrobił to w sposób nieprzemyślany, pokazując że są w stanie wygospodarować sporą sumę pieniędzy i teraz znaleźli się w potrzasku, mając na głowie kolejnych protestujących. Niestety jak w każdej grupie społecznej są ludzie uczciwi i są cwaniaki, którzy coś dostają mimo że nie potrzebują, przez co potem brakuje dla tych naprawdę potrzebujących. I już się tak nie wściekaj na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzanienie Ptyś. Znowu mnie nie czytasz. :P Niestety jestem na etapie marchewkowego, więc ustosunkuję się jak skończę. P.S. Nie wściekam się w sieci, no coś Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Mądrego to i dobsze posłuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, jak tam po weekendzie odpoczeliście. Ja niestety wypoczywałam na działce przy pracach porządkowych,przyjemnie połączone z pożytecznym, niestety tak czasami trzeba Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyźby cisza przed burzą, ale jaką? Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwazam, ze politycy powinni gleboko przemyslec swoje decyzje i ponosic za nie odpowiedzialnosc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptyś nie jest pisiorem, tylko kibolem i to byłym, bo na starość już mu się nawet na mecze nie chce chodzić, woli grzać tyłek w domowych pieleszach przy piwku trzaskając mecze na ekranie ;) x Jaka burza ? U mnie skwar pókico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pisze jak pisior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej zmianie mowimy NIE! Stop pisiorom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich o poranku. Czas zacząć dzień Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Hahaha dobre :D Pragnę jednak wyjaśnić- nie chodzę nie dlatego że mi się nie chce, tylko na znak protestu przeciwko dziadowskiemu zarządzaniu klubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej dziedziny? Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kategoria śmieszna czy poważna? Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Uważaj z tym grochem bo czeka Cię rewoluszyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
A ja wyglądam (i myślę) jakbym miała 10 lat mniej :D Nikt nie jest idealny ;) Dzień dobry. Chi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z nas wygląda na mniej, niź ma w akcie urodzenia,byłoby fajnie cofnąć czas chociaż o jakieś 10 lat, a posiadać wiedzę obecną Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×