Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Gość gość
Cześć wszystkim kulturalnym użytkownikom tego tematu :-) Nie wiem w jaki sposób można wesprzeć człowieka z bolącą ósemką te 40% to całkiem dobry pomysł :-) A że dziś piątek, piąteczek, piątunio mam nadzieję, że już po problemie :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję. Nie podlewaj tego niczym i w ogóle omijaj tamto miejsce pijąc, żeby nie wypłukać zębodołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Cha :) Piątek to bardzo dobry dzień żeby odpocząć. Przed pracującym weekendem :) Zmykam zaraz do kina na babski film. A później może faktycznie jakieś procenty w granicach 40 % ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiowy
Podobno nie wolno pić alkoholu do momentu zdjęcia szwów. Boleć nie boli, ale szczęka sztywna, ślina z krwią wypełnia usta, masakra. I pomyśleć że lekarz który wczoraj nie zgodził się usunąć mi tego zęba powiedział "to najwyższej któregoś dnia wyskoczysz z pracy na chwilę to usunę ci tego zęba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Mi dentysta morderca wywalił 8-kę bo bolała. I żebyś wiedział miesiąc napier... aż myślałem, że coś uszkodził. Na dodatek okazało się, że de facto bolała plombowana 7, a na 8 promieniowała. :o musiałem potem leczyć kanałowo 7 a 8 wspominać z żalem Masakra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mei Mei
Cóż, dżos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiowy
Mnie głowa strasznie boli, śliny połknąć się nie da bo miesza się z krwią i gęstnieje. A jeszcze jutro w autobus i powrót do siebie, eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Cha cha cha chaaaa ha :) Lambada przypadła mi do gustu Mam ochotę od niego się nauczyć podstawowego kroku tanaeczego uwaga puszczam jeszcze raz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Idę wkrótce na karnawał Będzie jak znalazł :) tokowanie w tańcu posłucham Cię Cha chyba też z tym dopingiem 40% bo tu chodzi o płynność ruchów o taaaak o o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Howgh Mei Tyś tą Mei siostra ciotecznej kuzyni ze strony stryja Chi chi chi hi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho Hjang Udało mi się zapanować nad nogami. Zadanie na kolejne miesiące to biodra i ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Miesiące! Karnawał za tydzień Bedziemy improwizować tfuu Imprezować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz za tydzień!!! To do treningu włączam o 40% wiecej zaangazowania :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mei Mei
O rozumie nie zapomnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mei Mei Rozum jest nieodlaczna czescia mnie ;-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podatek od miłości" Polecam. Lekkie, zabawne, wyszłam odprężona. Oczywiście kto się śmiał w miejscach w których nikt się nie śmiał ? :O Wiem, to straszne, ale mam już tyle lat, że to się raczej nie zmieni. Koleżanka na pocieszenie stwierdziła, że ona też się śmiała, tylko do środka haha ;) Nowy świeżutki Thirty Seconds To MArs. https://youtu.be/yN7N0P2TxHQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptyś, jeśli to Cię pocieszy, to alko jest o tyle niebezpieczne, że rozrzedza krew, poza tym już po zabiegu ok. Oczywiście lekarz Ci powie coś całkiem innego oficjalnie ;) Moim zdaniem możesz sobie spokojnie piwko pić bez szkody. Tylko nie opłukaj zębodołu. Dziura po ekstrakcji musi się spokojnie zasklepić. Skrzep ktory się tam tworzy jest niezbędny dla procesu gojenia, więc nie wolno niczym buzi płukać specjalnie i ostrożnie myć pozostale zęby przez kilka dni. Inaczej czekają Cię długie i nieprzyjemne skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho współczuję utraty ósemki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mei Mei
Trza być twardym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mei Mei
A tak poważnie - diclofenac - przeciwbólowo i przeciwzapalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diclo ... co ? Daj spokój Mei Mei. Mówię Ci piwko i do łózką. Nie ma lepszego lekarstwa niż sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mei Mei
Cóż, co komu pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiowy
Trochę zjadłem, napiłem się wody i jest nieco lepiej, te szwy mnie strasznie łaskoczą i powodują dyskomfort. Muszę pokombinować gdzie się umówić na ich zdjęcie żeby specjalnie nie jechać tyle kilometrów. No i nie wiem jakim cudem umyć zęby bez płukania skoro ledwo mogę w ogóle szczękę otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartowałam MM :) Ptyś to rozsądny facet, pewnie skorzysta z porad :) jeśli przeżyje tę traumę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płukaj ale ostrożnie i tylko stronę nienaruszoną. Tę po ekstrakcji broń Cię Panie Boże. :) Albo na własne ryzyko i nie jęcz później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×