Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Gość ptysiowy
Idę się przespać, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam odespać trochę Dobrej nocy Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wiosne olales? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na pewno zima .... Ja jestem zarobiona, nikt więcej się nie udziela. temperatura minus 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tylko tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Dziś będzie krwawy księżyc . Wyglądnijcie dziś za okno i dajcie znać czy to prawda. Moja ilustracja muzyczna mówi o drugiej niewidocznej stronie księżyca. Ale ciekaw jestem waszych księżycowych przebojów. https://youtu.be/DLOth-BuCNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Witaj Chi. Spotkać Cię o tej porze to już wydarzenie. :) Przesyłam uśmiech z wyrozumiałością..Pchnij mi choć Cha w ramiona :) Czekam na kolejne księżyce. Na razie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Szczerze ? Padam na twarz, więc dla higieny umysłu .... nie ma nic lepszego niż powietrze albo muzyka. Powietrza niet, :( to pogram chociaż. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :-) Widzę delikatny ruch w interesie :-) Wskoczyłam na chwilę dla odpoczynku bo przede mną 7 ekstremalnych naukowych :-) przeżyć. A CHA w sprawie księżyca tyle ma do powiedzenia https://www.youtube.com/watch?v=JXlusmTav_8 Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Księżyc jest złodziejem? A mnie się wydawało że 2 takich ukradło księżyc :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa w południe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
W tym cały jest ambaras aby dwoje chciało na raz. Mijamy mijamy się. Czas ucieka. Ale będzie lepiej. Poprawię się. Muszę wyjść z tak zwanej czarnej d..y. Chi czekam na ciekawe newsy od ciebie. Gdybyś znalazła tą chwilę. ;) Zadanie z księzyca no nie wszyscy odrobili. :( Ale Chi Cha na 5. 5 bo staromodny jestem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho też jestem w czarnej dooopie. I to na głębokości do której światło nie dociera :O Na szczęście styczeń się skończył, mam plan, będę się go trzymać i nie zwariuję, nie zwariuję, nie zwariuję aaaaaaaaaaa :D:D:D :O x No dobra. Przy życiu trzyma mnie Paryż. Nic tak nie motywuje do ciężkiego zaperdolu, jak nagroda, więc zaraz po zamknięciu roku jadę na tydzień do Paryża, a potem na chwilę do Brukseli. :) x Ktoś tu komuś wypomina krótką pamięć. Rozumiem, że ta schizofrenia jest dla gościa od Wiosny ? x No to lecimy ;) https://youtu.be/cq2paBCLSSc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Zaskoczyłaś repertuarem :D Nie kręci się jakiś młokos koło Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paktofonika to historia. Dopisałam tylko ciąg dalszy do schizofrenii z kawałka gościa. Po czemu nie śpisz dobry człowieku ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze, życie takie tam nieporozumienia krew mi się gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×