Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marcin_wwa

Łysienie u mężczyzn

Polecane posty

Gość Marcin_wwa

Witam, Zacznę od tego, że mam 29 lat i od pewnego czasu borykam się z problemem zakoli na głowie, próbowałem już różnego rodzaju szamponów, żeli, maści, cholera wie czego jeszcze ale efekt ten sam - zakola jak były tak są. Znalazłem sobie teraz taki oto preparat - http://dopilar.pl/recenzje/profolan-dla-mezczyzn/ czy ktoś go stosował i może mi powiedzieć czy jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adas1980
Przyzwoity tylko trochę drogi. Na pewno skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta11
Nie ma co się bawić w takie preparaty, to tylko strata kasy i naciąganie! Efekty będziesz miał np. po mikropigmentacji micro haar, a wiem co mówię, bo mój tata borykał się z tym problemem. Niepotrzebnie tracił czas i pieniądze na szampony i maści z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackoss

Albo przeszczep włosów. jak przemyślisz decyzję polecam ci dr Osucha u niego w warszawskiej klinice wykonałem przeszczep własnie, cudotwórca. Mam znów ładne włosy, naturalnie wszystko wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Dzien dobry. Zapraszam po świetne naturalne kosmetyki. Pomagaja w zwyczajnej pielegnacji ale tez przy luszczycy, wypadaniu włosów, łysieniu. Zapraszam do kontkatu pokaże katalog, przemiany klientek. Dobierzemy kosmetyki 🙂 luizaaa977@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  Jeśli ktoś ma problem z łysiem ( w początkowym stadium, zakola itp) to polecam zajrzeć tutaj:

ratujmywlosy.wordpress.com

kiedyś trafiłem na tego bloga i znalazłem tam specyfik który zahamował wypadanie/łysienie + moje włosy znów zaczeły się robić gest, może to komuś pomoże, ja jestem bardzo zadowolony.

 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×