Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamil Szczecin

Związać się z samotną matką? Czy lepiej odpuścić?

Polecane posty

Gość gość
Autorze, nie bierz sobie klopotu na glowe a to popijanie to juz golym okiem widac, ze ta mloda kobieta ma problem alkoholowy (nie trzeba sie upijac, zeby go miec, wystarczy ze popija regularnie i w malych ilosciach). Jest duzo fajnych samotnych kobiet- bez "dzieciaka w pakiecie", ktore szukaja swojej drugiej polowki. Odpusc te kobiete bo przyjdzie czas, ze bedziesz zalowal, ze zwiazales sie z taka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.51 nie głupku, po prostu pokazuję ci, że większość osób z dziećmi niezależnie od płci jest gorsza partia niż samotna bezdzietna osoba. I dlatego nie można tylko jednej stronie dowalać- dzieci w końcu maja dwoje rodziców i oboje postąpili głupio nie zabezpieczajac siew relacji,która nie była dobra. I oboje musza sie godzić z konsekwencjami. A po drugie to tak jak pisałam- jeśli partner z dzieckiem ci nie odpowiada to sie z nim nie wiąż i nie truj d... ze ma dziecko. to bardzo prosta decyzja. Janie lubie pijaków to sie z takim nie zadam, nie lubię arabów, to z takim do łozka nie pójdę. A autor chciałby i mieć pannę i nie mieć jej dziecka...no to sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:51 ale zazdrosc sie wylala :D No nie moze byc dom jej buduje i sa szczesliwi , a szwagierka "rzyga " jadem na kafe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor się poprostu napalił bo piekna, w przeszłości ta sama laska bez dzieciaka powiedziała by mu spadaj frajerze ja mam swojego Sebe. A teraz zakochana bo gość spokojny i ma dobrą pracę, kryteria doboru partnera się zmieniają jak masz dziecko, trzeba celować dwie klasy niżej i ona to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor powinien dac sobie spokoj . Moze dziewczyna trafi na kogos bardziej wartosciowego , moze kogos kto tez ma dziecko . Niech sobie autor szuka innej , wolnej , bez przeszlosci , chociaz to tez nie jest gwarancja udanego zwiazku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.51 nie tylko dla ciebie, wszyscy co ja znaja uwazaja go za frajera, ze związał się z nią, jest tragiczna prostaczką, zaklamana, chamska, prymitywna i przykro to mowic brzydką i niezgrabna, której jedyną zaletą jest spełnianie wszystkich jego oczekiwań w łóżku, dlatego jego znajomi widzą to ale boją się mu o tym powiedziec, że nie pasuje do niego. Jego znajomi z jego organizacja pracy oniemieja jak ja zobaczą i lepiej poznają a o nim pomyślą ze jest desperatem który siebie unieszvzesliwia, nie rozumie ze związek z nieodpowiednia osoba jest gorszy od samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Przecież ma alimenty od tamtego. Nie musisz legalizowac zwiazku z nią, bo jesli zdecydowalbys się na ślub to wtedy alimenty traci, i fakt musisz Ty utrzymywac dziecko. x Ale debile tu siedzą. :D Nie traci alimentów nawet po ślubie, bo dziecko jest tego pierwszego faceta, a nie autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks analny jest podstawą dobrego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym czytała o sobie.ale ja się domyśliłam,ze cos jest nie tak .zostawiłam go bez słowa nie pozwolę skrzywdzić dziecka .walczy o Nas cały czas ale dla mnie On nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez c***isałam, ze ja wywaliłam kochanka bo zaczał snuć plany ze swojego bachora będzie do mnie przyprowadzał. Jamam piekne, nowe, drogo urzadzone mieszkanie i jakich mały brudas nie bedzie mi go demolował tylko dlatego, zę tatusiowi się marzy rodzinka. Owszem mogę pokochać dziecko , ale swoje, anie przybłędę xxxx Przybłęda to jesteś ty, bo się przyczepiłaś do cudzej rodziny, a mieszkasz w chlewie, dlatego facet zwiał od ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.30 to są fakty, ale wiadomo ze facet myślacy wackiem na początku nie dopuszcza rozumu, tym bardziej że jako 54 latek po raż pierwszy jest w związku, zachwyca się samym stwierdzeniem "jestem w zwiazku" nie ważne z kim, ważne że jest i ma prostytutkę w łóżku bez płacenia za usługę. Ludzie to widzą i śmieją się jedni, inni nie rozumieją ze może gość mieć aż takie poczucie niższości by wiązać się z taka baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 17 to bratowa a nie szwagierka debilu, bratowa zna ja dłużej z racji mieszkania w jednym mieście, to wie co mówi i żadnej zazdrości w tym nie ma, bo ma męża a nie chce by jego brat był posmiewiskiem lokalnej społeczności i nieszczęśliwym człowiekiem gdy się obudziłem z letargu, zamiast hejtował bratowa zacznij debilu myśleć. Zresztą narzeczoną sama zaliła ci się, że twoja bratowa w oczy jej to powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybłęda to jesteś ty, bo się przyczepiłaś do cudzej rodziny, a mieszkasz w chlewie, dlatego facet zwiał od ciebie smiech.gif xxxx wiem misiu ze chciałeś sobie poprawić nastrój, ale ojciec dziecka mieszka z rodzicami w swoim kawalerskim pokoju, a ja mam nowe , duże mieszkanie 3 pokojowe na strzeżonym osiedlu i bez kredytu. Kosztownie urządzone:). I to jemu rodzice mówią weź sie wreszcie gdzieś wyprowadź:) . Dobrze się rooochał to mu pozwalałam nocować, ale nie będzie mi bękarta sprowadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kuźwa znów ta chora psychicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybłęda to jesteś ty, bo się przyczepiłaś do cudzej rodziny, a mieszkasz w chlewie, dlatego facet zwiał od ciebie smiech.gif XXXx i dodam ze matka dziecka tez go już dawno olała,ma nowego męza, który sie opiekuje jej dzieckiem bo sam nie moze mieć dzieci. To tatuś dziecka chciałby bachora mieć na stałe u siebie i szuka lokalu żeby gdzieś z dzieciakiem zamieszkać inaczej sąd mu go nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się dowiedzieć jaki był powód ich rozstania (ale nie od niej), jesli jest normalna ogarniętą osobą to można się wiązać jeśli tylko spacyfikuje byłego by wam nie mieszał. Jeden związek się rozleciał i teraz już ona nie popełni tych samych błędów, będziesz miał zawsze atrakcyjną i chętna kobietę dbająca o dom. Zrobisz jej dziecko i będziecie fajnie sobie żyli. Jeśli jest normalna nie zaryzykuję rozpadu kolejnego związku będzie dobrą żoną. Jak zostanie sama z 2 dzieci i z dwoma tatusiami to już nikt jej nie zechcę choćby nie wiem jak wyglądała i jak dùpy dawała, chyba że ma mentalność patola nastawionego na alimenty i 500+ to będzie rodzić dzieci taśmowo i zmieniać partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem misiu ze chciałeś sobie poprawić nastrój, ale ojciec dziecka mieszka z rodzicami w swoim kawalerskim pokoju, a ja mam nowe , duże mieszkanie 3 pokojowe na strzeżonym osiedlu i bez kredytu. Kosztownie urządzone . I to jemu rodzice mówią weź sie wreszcie gdzieś wyprowadź . Dobrze się rooochał to mu pozwalałam nocować, ale nie będzie mi bękarta sprowadzał. xxxx Bękart to jesteś ty dlatego za nic w świecie nie możesz załapać co to jest rodzina i czepiasz się żonatych, oraz dzieciatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bękart to jesteś ty dlatego za nic w świecie nie możesz załapać co to jest rodzina i czepiasz się żonatych, oraz dzieciatych. żeby on był zonaty...to dziecko miał z wpadki z przelotną kochanicą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci stary ze swojego doświadczenia 3 lata temu zostawiłem dziewczynę która miała dziecko z innym facetem tak mi k***a doradzili będziesz się jej wstydził cudze wychowywał to były słowa ludzi poszedłem za rozumem i olałem ją .k***a jakim chujem bylem dzis wiem,ze ona to moja miłość ale ona nie chce mnie znac żebyś ty tez kiedyś nie żałował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdecydowanie, nastoletnia córcia takiej 36 latki na przykład zdecydowanie jest do "puknięcia". Tu masz fajnego milfa a od czasu do czasu jędrne młode ciałko też do dyspozycji. Taki układ to jest coś do zaakceptowania. x Zostałam samotna matka w wieku 36 lat moja córka miała 4 latka. Jakbym tylko usłyszała, ze masz ochotę na moje dziecko to bym cie chyba zabiła. Może i kobieta z dzieckiem to drugi sort ale ty to jesteś śmieć, bo pedofile powinni być utylizowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze nie wiąż się z samotną Matką. Mało masz fajnych wolnych Kobiet dookoła? Poszukaj w internecie dlaczego nie wolno tego robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to jest kretyn co za chwile sam zostanie drugim sortem i jakiś inny facet będzie wychowywał jego bachora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jesteś chłopie g****o wart rozumiesz? Lozyc na czyjegoś dzieciaka? Skapisz 5 zł na gofra na dziecka które niczemu winne nie jest? Masz rację zostaw ją niech znajdzie porządnego faceta a nie takie zero jak ty. Zero. To ty nic nie jesteś wart! Zgłoś gość wczoraj Masakra niszczysz tej dziewczynie życie. Ona pokochala takiego cwaniaka co Skapi parę złotych dla dziecka. Masakra. x Autorze nie czytaj tego gunwa. Jak kobieta dała sobie zrobić bachora to jest kretynką i powinna wziąć odpowiedzialność za siebie. Aktualnie to ona szuka frajera na provajdera. Uciekaj! Ty masz prawo związać się z wolną Kobieta i mieć z nią SWOJE dzieci na które możesz łożyć ile chcesz. Na obce to nawet złotówki bym nie wydał bo niby czemu? Ona Cie urabia teraz a po ślubie masz przerąbane... Pmamiętaj ALFA SZ/M/ACI BETA PŁACI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A ja jestem samotną matką(rozwódką), zarabiam sporo, mam 2 mieszkania i nie potrzebuję być niczyją utrzymanką smiech.gif Do tego nie brakuje mi urody, wiem, że jestem dobra w łóżku, a w wieku 27 lat mam na koncie seks tylko z byłym mężem. Wielu takich frajerów jak autor chciało mnie zaciągnąć do łóżka, myśleli, że skoro jestem dzieciata to polecę na każdego. Jakie było ich zdziwienie, gdy słyszeli soczyste NIE smiech.gif Jeden mi nawet w złości po odmowie zarzucił, że pewnie szukam frajera żeby łożył na mnie i dziecko. Odpowiedziałam, że to ja mogłabym mu codziennie płacić za seks, a on by czekał na mnie pod drzwiami jak pies, ale mi się nie podoba oczko.gif Szukam partnera do życia, a nawet jeśli się nie znajdzie to dam sobie radę, nie będę z byle kim. Nie będę mieszać mojemu synowi w głowie kolejnymi "wujkami". x To się w stanach profesjonalnie nazywa: "divorce rape"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja popieram Autora, te watpliwosci nie minął, a będą jeszcze większe.Żadna z moich koleżanek, która związała się z rozwodnikiem z dziećmi nie do koncA te dzieci akceptuję. Ja kiedyś spotykalam się z rozwodnikiem, który nie miał dzieci i też miałam ciągle wątpliwości, byłam tak zablokowana ze Jak on mi składał propozycję jakieś wspólnej przyszłości to ciagle prosiłam bo o czas, aż w końcu pekłam i nastąpił koniec związku. Facet był wykształcony i zarabiał bardzo dobrze, z żoną kontaktów nie utrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiem misiu ze chciałeś sobie poprawić nastrój, ale ojciec dziecka mieszka z rodzicami w swoim kawalerskim pokoju, a ja mam nowe , duże mieszkanie 3 pokojowe na strzeżonym osiedlu i bez kredytu. Kosztownie urządzone . I to jemu rodzice mówią weź sie wreszcie gdzieś wyprowadź . Dobrze się rooochał to mu pozwalałam nocować, ale nie będzie mi bękarta sprowadzał. xxxx Bękart to jesteś ty dlatego za nic w świecie nie możesz załapać co to jest rodzina i czepiasz się żonatych, oraz dzieciatych. xxx TRZY POKOJOWE MIESZKANIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego rozwódka z planowanym dzieckiem gdzie po latach związek się rozpadł, a co innego jak do remizy zajechał DJ. Misiek i każda do niego wzdychała a on na bolca wybrał właśnie ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.19 no to faktycznie masz przezycia:) bo rozwodnik:) ale jakby był rooochacz co bez związku dyma to by było ok, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE!!! no to więcej niż ty masz w ofercie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×