Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamil Szczecin

Związać się z samotną matką? Czy lepiej odpuścić?

Polecane posty

Gość Moonstone
Masz pełne prawo do tego by byc szczęśliwym. Niestety twój przykład to kolejny dowód ze patchwork ma sens tylko wtedy gdy obie strony maja dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Szczecin
Minęło już sporo czasu a my nadal codziennie do sibie piszemy, płaczemy za sobą. Byłem na ponad tygodniowym wyjeździe i tam 2 razy rozpłakałem sie jak mała dziewczynka. Brakuje mi jej i mam codziennie mysli żeby wrócić do niej, ale wiem że mogę żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utnij to natychmiast albo wroc.Nie można być trochę w ciąży !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytalam colosci tylko pierwszy post. Blagam Cie, czy moglbys tej dziewczynie nie mieszac w glowie tylko isc prosto do rowu z ktorego wyszedles i tam w rodzinnym szlamie troche sie radosnie pochlapac? :O Ty mnie facet dobijasz. Normalnie odlot. Polacy sa swietni. No przyklad prosto z katalogu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie wiem czy Ty glupi taki juz jestes czy tylko takiego udajesz? :-D Jeszcze do tego to imie: Kamil :D :O No nic dodac, nic ujac. Uczucia, empatii, inteligencji za grosz...ale "ma bardzo dobra prace" :-D No padne zaraz pod wrazeniem "Kamila" :-D , prosze mnie nie podnosic bo "Kamil" tego warty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilu ze Szczecina,ODPUŚC. !!Wydaje mi sie ze albo nadal jestes nia zauroczony,albo ci jej zal zostawic.W obydwu przypadkach pozniejszym czasie zeobisz krzywde jej i sobie.Bo kiedy zauroczenie minie ,dziewczyna ci obrzydnie ,zaczna sie klotnie konflikty nie porozumienia.Dla niej dziecko zawsze bedzie najwazniejsze.Teraz jest luz potem bedzie ci to 10 razy bardziej przeszkadzalo...skoro juz masz watpliqosci.A skoro je masz to znaczy ze ci na niej nie zalezy na tyle zeby sie z nia zwiazac na cale zycie.Decyzja nalezy do Ciebie ,sam musisz wiedziec czy chcesz z nia byc .Ale pamietaj tez ze lekko nie bedzie,ale jesli sie kogos kocha to jest sie wstanie zniesc wszyatko Kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilu ze Szczecina,ODPUŚC. !!Wydaje mi sie ze albo nadal jestes nia zauroczony,albo ci jej zal zostawic.W obydwu przypadkach pozniejszym czasie zeobisz krzywde jej i sobie.Bo kiedy zauroczenie minie ,dziewczyna ci obrzydnie ,zaczna sie klotnie konflikty nie porozumienia.Dla niej dziecko zawsze bedzie najwazniejsze.Teraz jest luz potem bedzie ci to 10 razy bardziej przeszkadzalo...skoro juz masz watpliqosci.A skoro je masz to znaczy ze ci na niej nie zalezy na tyle zeby sie z nia zwiazac na cale zycie.Decyzja nalezy do Ciebie ,sam musisz wiedziec czy chcesz z nia byc .Ale pamietaj tez ze lekko nie bedzie,ale jesli sie kogos kocha to jest sie wstanie zniesc wszyatko Kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps a dziecko nie jest miczemu winne.Dziewczyna ma pewno tez chce stworzyc dom rodzinny dla dzieciaka,i wydaje mi sie ze dobrze swiadczy o jej intencjach skoro chce abys byl przy wizytacjach jej bylego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkna100
Wal ile wlezie w gumie i potem olej. Żadnych związków.Żadnych zobowiązań. Jak Ci postawi ultimatum, to zawsze wybieraj wolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkna, biedny porzucony misio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil Szczecin 2018.02.03 x Jak to egoistyczne? ZROZUM ZE TY NIE MUSISZ BYĆ RYCERZEM I PŁACIĆ ZA CZYJEŚ BŁĘDY. Znajdź Sobie Kobitę bez bagażu, ożeń się i zróbcie sobie dziecko/dzieci ;) Życie jest tylko jedno a Ty zasługujesz na normalność i nic w tym złego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilu, odpuść sobie kobietę z dzieciecym "bagażem". Jesteś facetem "bez przeszłości" i takiej kobiety też sobie szukaj. Będziecie budowali oboje swoją własną przyszłość. Po co masz sie użerać i pracować na obcego dzieciaka, który w każdej drażliwej sytuacji będzie krzyczał do Ciebie, że "nie jesteś jego ojcem i nie będziesz mu rozkazywał"? Po co Ci to ? Zauroczenie kobietą trwa krótko a potem jest tylko szr codzienne życie i rutyna, rutyna, rutyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takiej sytuacji człowiek naprawdę powinien sam zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Poza tym dla niej dziecko i tak zawsze będzie na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co u Cb ? Kamilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazek z kobieta z dzieckiem tylko wtedy gdy jest ona wdową. Rozwódki czy panny to kobiety co złe wybrały a do tego przez całe życie ten zle wybrany były będzie sie plątał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.01 ale na temacie " Nienawidze dziecka swojego partnera " to jacy wolni faceci? tacy sami jak samotne mamy-po rozwodach. Roznia się tylko / az tym,ze next chcą wywalić z zycie dzieci z pierwszego związku,faceci placą alimenty a te ich przygarniają i żyją jak kochanek/kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niewiele zarabia jeżeli dostaje 500+. Max 1600 zł netto także z tą dobrą pracą to chyba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Def

Jak ustawiony jesteś czyt wykształcony dobra praca i nie chcesz swoich dzieci to startuj do samotnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie siana człowieku i nie przejmuj się tymi paszczurami, co tu piszą, widać że to jakiś piąty sort. Zresztą z tego znane są polki, ze są beznadziejne, puszczalskie i bólodupne. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×