Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy kolka może wystpowac co dwa? Moja 3- tygodniowa córka co dwa czasami trzy dni potrafi przeplakac cała noc. Jak zacznie kolo 22 to kończy koło 3. Oddaje wtedy gazy i pręży się, karmię piersią. Może przejść na sztuczne mleko? Może t o przez mój stres ona tak płacze?Jak zaczyna to ja tez w koncu płacze, jestem niewyspana i przemęczona. Doradzcie coś bo już wysiadam psychicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się pręży to raczej boli ją brzuszek. Kup probiotyk a najlepiej nie rób niczego bez konsultacji z lekarzem a już napewno na własną rękę nie zmieniaj mleka noworodkowi/nie kupuj mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie źle to spróbuj rurek Windi. Ulga natychmiastowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesz podczas kp ? Niby nie ma diety matki karmiącej ale od czegoś dziecko placze od tej 22 do 3. Spróbuj może odstawic nabial na tydzień i zobacz czy jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna69
Jak wy się nie boicie tych rurek używać? Mnie one nie przekonują. Stanowczo wole krople esputicon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszlam na mm, pani doktor powiedziala że byc moze dziecko sie nie najada. Teraz mam juz spokoj, mala zasypia kolo 1 i spi do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile to razy ja słyszałam, że to nie kolka, bo rano wyje... Tak małe dzieci mają niewyksztalcone jelita i może się pojawiać w nich gaz, co powoduje kolke. Staraj się masować w tym czasie dziecko, ruchem kolistym, zgodnie że wskazówkami zegara. U nas pomagał sab simplex, ale spróbuj polskiego Delicolu czy Espumisanu. Po co dziecko ma cierpieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2020 o 21:52, lifeisgood napisał:

Ile to razy ja słyszałam, że to nie kolka, bo rano wyje... Tak małe dzieci mają niewyksztalcone jelita i może się pojawiać w nich gaz, co powoduje kolke. Staraj się masować w tym czasie dziecko, ruchem kolistym, zgodnie że wskazówkami zegara. U nas pomagał sab simplex, ale spróbuj polskiego Delicolu czy Espumisanu. Po co dziecko ma cierpieć 

Hej my próbowaliśmy polskiego esputiconu. Jest tańczy, a ma naprawdę bardzo dobry skład i naszemu dziecku pomagał. I zgadzam się z Tobą, że nie warto męczyć dziecka i lepiej od razu podać krople, które przecież polecają sami lekarze i położne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karmiłam piersią i moje dziecko miało kolki.  To normalna kolej rzeczy. Dla Matek i Niemowląt ciężki bardzo czas. Pamietam nieprzespane noce. Pomogła odrobina cierpliwości i  kropelki Esputicon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×