Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Klinika Chirurgii Plastycznej Este L'Arte w Łodzi

Polecane posty

Gość gość

Witam, kilka miesięcy temu miałam operowany nos w tej klinice prze dr. Rykałę i dr. Bartosia. Jestem załamana efektem, mój nos nadal jest krzywy, duży i garbaty, kompletnie nikt nie zauważył żadnej różnicy po operacji, wydałam mnóstwo pieniędzy a efektu brak, już nie mówiąc o męczarniach przez jakie trzeba było przejść po operacji oraz o kompletnym braku zainteresowaniu lekarzy którzy mnie operowali. Ostatnio w internecie pojawia się coraz więcej negatywnych opinie na temat tej kliniki i tych lekarzy, zwłaszcza dotyczących własnie operacji nosa. Niedługo mam pierwszą wizytę kontrolną po operacji. szczerze mówiąc jeśli zaproponują mi poprawienie nosa, nawet bezpłatnie, boję się że jeszcze bardziej zniszczą mi nos. Czy ktoś z Was może miał podobne doświadczenie z tą kliniką ? Zwłaszcza jeśli chodzi o nos ? Bardzo prosiłabym o podzielenie się opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zdecydujesz się na poprawkę , to ciekawe czy wyjdzie na dobre. Ja nie mialam na tyle odwagi, wolę chyba to co mam. No coz jesli pierwsza nie wyszla to dlaczego następne mają się udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję ci, i co dalej? poprawiałaś gdzieś? dlatego tak trzeba uważać i poszukać dobrego chirurga plastycznego. Ja wybrałam klinikę Dermed w Łodzi, tam jest dr Dorota Żukowska, ma bardzo dobre opinie, długoletnie doświadczenie więc poszłam bez obaw, choć wiadomo każda taka operacja niesie ze sobą ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Żukowska ma bardzo dobre opinie gdyż te złe usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×