Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Udowodnie wam że przez 500 plus ludziom bezdzietnym żyje się gorzej

Polecane posty

Gość gość

Zaczne od tego nie jestem za PO, Nowoczesną ani żadnym innym tworem który siedzi w parlamencie. Kiedyś byłem za PIS bo to rzekomo prawica, bo to patriotyzm, bo to polityka historyczna, ale pierdole to wszystko. Ja nie mam dzieci i mieć nie będę jeszcze długo. Za to mam samochód, i w tej chwili mnie na niego nie stać OC w góre, Paliwo w górę, przeglądy w górę, częsci do aut to inna bajka. Jebać auta może przeżucimy się na komunikację? Jestem młodą osobą bilet miesięczny na te zużyte miejskie busy to wydatek 150 zł. Czynsz wysoki opłata za wodę wysoka, za gaz, Jajka po 70 gr, masło, mleko drogie, mąka w górę, wszędzie VAT poszedł w górę, właściwie to co nie poszło w górę? Ale cieszcie się patologi co rucha się bez pojęcia i ma500 zł w kieszeni za to. a my musimy cierpieć. Żyje mi się gorzej niż żyło właśnie przez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sąsiad nigdy specjalnie nie był pracowity ale teraz to już wogóle p******i prace przy 4 dzieci ma 2 tys dodatkowo, żyli bez tych 2 tys a teraz je mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pis wiecznie rządził nie będzie. Kiedyś zmieni się warta przy korycie i jacyś odpowiedzialni ludzie zlikwidują ten absurdalny program. A wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiesz o co chodzi ja nie jestem hedonista, ale każdy młody człowiek lubi się pobawić, raz na ileś wypić piwo, wyiść gdzieś. Teraz jakiekolwiek piwo w knajpie to 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopuki nam niezrownają zarobkow z niemcami to w polsce zawsze bedzie bieda,prawda jest taka ze pieniądz robi pieniądz a bieda wszy wiec nielicz nato ze ci sie poprawi jak biedakom odbiorą 500+;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ dostają wszyscy a nie tylko biedaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie wygadywanie te 500 to typowa zawiść. Nikt nikomu niezabrania mieć dzieci. Inne państwa idą śladem 500 plus, bo to jest jakaś szansa na odmłodzenie społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to nie są te inne państwa. Te pieniądze powinny iść na rozwój szkolnictwa i tworzenie miejsc pracy a nie być dawane ot tak. Przecież to jest najbardziej prymitywny sposób na zdobycie poparcia wyborców, dać im pieniądze, nie ważne jakim kosztem. Kiedy ten program zrujnuje gospodarkę, ci co teraz rządzą będą już ustawieni do 5 pokoleń wprzód i spokojnie zawiną nogę a następni niech się z tym bujają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za PO wprowadzili podatek śmieciowy? To jest dodatkowa 100 zł rocznie i paliwo było dużo droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i ma optymalną ale średnia wieku już tak optymalna nie jest. Mamy stare społeczeństwo, I Rząd boi się że na emerytury dla tych co za 10 lat przejdą na nią, nie bedzie miał kto robić. A wiecie jak ZUS działa zbiera pieniądze i wypłaca a nie myśli o przyszłości. W ZUS już brakuje pieniedzy a będzie brakowało jeszcze więcej. Także kolorowo nie jest a d***banie 500 + uważam że totalnie patologczny sposób ktoś się rozmnaża a rząd mu płaci za to hajs no nie bywałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak rząd Tuska zaklepał wypłatę dodatku do emerytur żydom mieszkającym w Izraelu za krzywdy doznane w czasie wojny. Dodatki będą pobierać nietylko starcy, ale i ich dzieci i wnuki. Tych pieniędzy wam nie szkoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałem że będzie coś o jajkach i maśle nie mówiąc o paliwie i jeśli ty to łączysz z 500+ to ie ma co nawet tobie odpisywać "ekspercie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a k***a z czym mam łączyć wpływy z VAT to co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty z 9.00 i Arecki :wezcie nim napiszecie słownik ortograficzny a potem piszcie,nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki ma racje, za Tuska przyklepano 100€/m dla ocalonego z holocaustu żyda ( ci urodzeni po wojnie rowniez sa uważani za ocalałych) :O Krzyku na ten temat nieslychac, a 500+ jest dla Polakow zle. pieniadze, ktore wypracowane sa w Polsce i w Polsce zostają wydane. Co do podwyżek PiSiory nie maja takiej mocy by przez nich w całej Europie były podwyżki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W calej europie podrozalo maslo, ale OC i wzrost cen innych produktów to efekt 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale socjal nie pcha gospodarki do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jak chcesz miec 4 koła, to kup 2 rowery :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W całej Europie wszystko podrożało. Kto się przesmradza na narty w Dolomity, albo do Austrii, Francji ogólnie podróżuje dość często to ma pojęcie ile za co płacił. Fakty są takie, że co sezon więcej za wszystko płacisz. Grecja, Hiszpania, Portugalia i inne kraje unijne wariują z cenami, ale 500+ winne wszystkim nieszczęściom i uchodźcy, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 500+ może zyskali niektórzy w tym sensie, że kłopotliwe byłe pracownice się pozwalniały. Teraz nie siedzą bez przerwy na zwolnieniu na któreś z dzieci. Tak, czy tak dostawała pieniądze za nic, a inni musieli brać zastępstwa, albo odwalać za nią pracę i guzik z tego mieli. Jeszcze zostały takie, co mają po 1 dziecku i też chore na mycie okien przed świętami, albo dziecko chore niby, a wrzuca na insta zdjęcia z z Mikołajem w galerii handlowej. Szkoda, że na pierwsze dziecko nie dają to by mamuśki poszły w cholerę, aż odchowają te dzieci wiecznie chore i nie kombinowały ze zwolnieniami. Lekarze boją się chyba, że ich obsmarują w necie, bo żaden problem wyżebrać zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×