Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kafeterianki poznajmy się

Polecane posty

Gość gość

1.ile macie lat? 2. ile dzieci w jakim wieku ? 3. pracujecie ? jakie stanowisko? 4. macie dom / mieszkanie na kredyt czy bez?czy może wynajem lub mieszkanie z teściami? 5. wasze hobby? co lubicie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.ile macie lat? 34 2. ile dzieci w jakim wieku ? 12 la, 8 lat i 2 latka 3. pracujecie ? jakie stanowisko? tak, manager w średniej wielkości firmie 4. macie dom / mieszkanie na kredyt czy bez?czy może wynajem lub mieszkanie z teściami? dwa mieszkania + domek na wsi 5. wasze hobby? co lubicie robić? sport, jazda na desce, bieganie, pływanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko sama zacznij od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 32lata 2. nie mam dzieci 3. nie pracuję 4. mieszkam z rodzicami 5. nie mam żadnego hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 34 lata 2. jedno 4,5 roku 3. pracownik biurowy 4. dom na kredyt 5. czytanie książek głownie thillery, sport - siłownia, od niedawna jazda na łyżwach, oglądanie filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 24 lata 2. Mam 2 synów, 5 lat i 13 miesięcy. 3. Narazie nie, dopiero jak młodszy syn podrośnie. 4. Wynajmujemy dom. 5. Nie mam jakiś specjalnych hobby. Lubię horrory, karaoke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat 2 dzieci 17 i 15 ( trzecie w drodze) Nie pracuje, bo mam 500+ to po co?! Mieszkanie socialne -31m2 Czy alkoholizm mozna nazwac hobby? (Chociaz nie pije odkad dowiedzialam sie o ciazy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×