Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sprawdzone zabiegi wyszczuplajace

Polecane posty

Gość gosc

jak nic nie dziala, tarczyca w porzadku, to warto zrobic jeszcze testy alergologiczne. mi wyszlo mleko, przestalam jesc i schudlam w oczach. 

inna sprawa, ze cwiczenia jesli nie daja rady to trzeba zmienic, ale nie rezygnowac. nic tak nie pomoze jak dobry trening. trzeba byc tez konsekwentnym i troche przecierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Grec

Zaczytałam się wczoraj na temat zabiegów ciekawa opinia specjalisty tworzeniestronbiz.pl warto wiedzieć na co się decydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekka

Jeżeli szukasz fajnego miejsca, gdzie będziesz mogła odpocząć po stresującym dniu, lub po prostu zrobić coś dla siebie, to znam jedno które mogę polecić - www.tuttibeauty.pl . Chodzę do nich już prawie 3 lata i póki co nie zanosi się na zmiany. Bardzo konkurencyjne ceny, a przy tym super sympatyczna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi

Taka prawda, że żeby odnosić najlepsze efekty to wszytko musi być ze sobą połączone - zarówno dieta, cwiczenia, picie wody i zabiegi w gabinecie - ja po sobie i swoim doswiadczeniu wiem ze to  działa i potrafie utrzymac te efekty 🙂 a nie po prostu zrobić serię i zapomnieć 😉 ja jestem po zzabigach adpilologie w klinice la perla, pije codzennie 1,5-2l wody i cwicze regularnie - nigdy nie miałam lepszej figury 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dieta i ruch to podstawa. W celu wspomagania odchudzania warto wybrać się na zabiegi wyszczuplające do profesjonalnego gabinetu. Efekty po zabiegach są zawsze, natomiast jeśli chce się utrzymać ten efekt to musi być na codzień odpowiednia dieta i ruch. My polecamy trzy zabiegi, które dają najlepsze i najszybsze efekty: karboksyterapia, lipolaser xante i dermomasaż.

Pozdrawiam Salon Olwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dietę MŻ

I spacery.Szybki marsz.Najlepszy sposób na szczupłe nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę może nie stricte zabiegi odchudzające, a te mające wpływ nie tylko na wygląd ciała, ale i na zdrowie. Jakiś czas temu wpadłam na stronę https://www.oxymed.rybnik.pl/mlodosc-i-witalnosc i po przejrzeniu oferty od razu zapisałam się na zabiegi tlenowe spowalniającego procesy starzenia. Po zabiegu skóra na ciele była mięciutka, miła w dotyku, ujędrniona, ciało naprawdę wyglądało młodziej. Terapia tlenowa działa cuda na różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości, a ceny zabiegów wcale nie są wysokie. Z czystym sercem polecam Oxymed Rybnik, skorzystałam z ich oferty z ciekawości, a efekty tak mnie zaskoczyły, że już zapisałam się na kolejne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×