Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nietuziinkowa

Poznawanie po 30stce...niełatwa sprawa

Polecane posty

Gość gość
A nie przyszło wam do głowy, że dla faceta 30+ kobieta w jego wieku to wybór w najlepszym wypadku drugiej kategorii jak nie gorzej? Role się odwracają z 2 w 3 dekadzie. Na początku 2 dekady fo kobiety mają przewagę i są tą partią wybrzydzającą, a w 3 dekadzie jest na odwrót. Facet 30+ to szuka w pierwszej kolejności dziewczyny do 25, potem ewentualnie między 25-28, potem 28-30, a przedział 30+ to już od wielkiej biedy się zainteresuje. No sorry, ale zmarszczki, początki efektów grawitacja i cellulit, czyli domena 3 dekady u kobiet to nie jest bynajmniej wielka atrakcja dla faceta w najlepszym dla niego okresie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przyszło wam do głowy, że dla faceta 30+ kobieta w jego wieku to wybór w najlepszym wypadku drugiej kategorii jak nie gorzej? Role się odwracają z 2 w 3 dekadzie. Na początku 2 dekady fo kobiety mają przewagę i są tą partią wybrzydzającą, a w 3 dekadzie jest na odwrót. Facet 30+ to szuka w pierwszej kolejności dziewczyny do 25, potem ewentualnie między 25-28, potem 28-30, a przedział 30+ to już od wielkiej biedy się zainteresuje. No sorry, ale zmarszczki, początki efektów grawitacja i cellulit, czyli domena 3 dekady u kobiet to nie jest bynajmniej wielka atrakcja dla faceta w najlepszym dla niego okresie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to co mi radzisz? Zgłoś Przestań co do litery przestrzegać zasady socjalne, myśl za siebie a nie jak tobie każe otoczenie, rób decyzje z którymi niekoniecznie zgadza się rodzina i znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli jest to prymityw to tylko wygląd go interesuje, mnie zawsze interesował intelekt kobiety i grawitacja nie była istotna. Kobiety o DUUUUUŻO za dużo przejmują się swoim wygladem, bo mają przez TV i czasopisma wyprane mózgi że tak czy tak mają wyglądać aby wyrwać modela biznesmena czy lekarza który na nie ma zwrócić uwage bo one "świecą doopą". To związki krótkotrwałe z fundamentami zmiennymi i ruchomymi, które się szybko rozpadną. Bo zawsze będzie ktoś ładniejszy, bogatszy, czy coś tam więcej -naj -naj, i co wtedy? Wymiana partnera/partnerki? A za jakiś czas znowu? To nie są stabilne związki które budują się latami tylko przelotne zauroczenia, szybko przychodzą i szybko się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan powyżej trochę przywraca nadzieje w to że nie każdy facet jest głupi i beznadziejny do kwadratu. Szkoda, że ja na takiego nie trafiłam i takiego nie znam. x A z tymi randkami aż mi sie przypomniał film : 50 pierwszych randek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A nie przyszło wam do głowy, że dla faceta 30+ kobieta w jego wieku to wybór w najlepszym wypadku drugiej kategorii jak nie gorzej? Role się odwracają z 2 w 3 dekadzie. Na początku 2 dekady fo kobiety mają przewagę i są tą partią wybrzydzającą, a w 3 dekadzie jest na odwrót. Facet 30+ to szuka w pierwszej kolejności dziewczyny do 25, potem ewentualnie między 25-28, potem 28-30, a przedział 30+ to już od wielkiej biedy się zainteresuje. No sorry, ale zmarszczki, początki efektów grawitacja i cellulit, czyli domena 3 dekady u kobiet to nie jest bynajmniej wielka atrakcja dla faceta w najlepszym dla niego okresie życia. X Jakiś wyjątkowy pustak się wypowiada i myśli, ze wszyscy są pustakami, jak on. Kobiety 20+ wybrzydzają, a nie kochają, faceci 30+ tylko na urodę patrzą... Co za szczęście, ze są ludzie, którzy myślą inaczej. Którzy są w stanie budować związki, pokochać kogoś, kto nie jest ideałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia dobija do 50tki. Całe życie facec***adali jej do stóp, byli gotowi dosłownie na wszystko! a ona całe życie sama. Jest dobrym człowiekiem, tyle, że z charakteru wredna suka. I to zawsze byli i SA NADAL nie byle jacy faceci. Zawsze wokół są wyjątkowi mężczyźni, bardzo wysoko postawieni, niejednokrotnie znani (znacie ich np. z tv). I do dziś tak jest, że na ulicy się za nią obejrzą, a spódniczka zawsze poza kolana, nigdy wydekoltowana. Ma w sobie to coś. Ja to wyczuwam, ale nie potrafię tego nazwać. Zawsze czuję się przy niej jak ofiara losu, tak silne ma to cos w sobie. Potrafi stłamsić sama obecnościa każda inną kobietę w pomieszczeniu... Facetów zawsze trzymała na dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:53 no błagam cię :D 50 tka i faceci oglądający się za nią na ulicy, dobre dobre :D Kobieta max do 35 lat, potem to już szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz wierzyć. Wygląda jak gwiazda. Filigranowa, ładna, powabna... włosy do pasa, zero zmarszczek. wygląda po prostu jak rycząca 30stka. Takie geny. A ty dalej siedź w ciemnogrodzie myśląc że po 35 roku to już tylko szukanie trumny zostało. Jesteś ignorantem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jak ja Cie dobrze rozumiem... sytuacje mialam ogolnie podobna. Po jakims czasie juz nawet niespecjalnie sie umaiwlam na randki, bk po paru wymianach zdan wiedzialam, ze facet to dupa wolowa. Los sie do nnie usmiechnal, ale w sposob nieoczekiwany... poznalam facetz 24 lata starszego. Tak, duzo, ale po krotkim zadtanowieniu, wszystko mi w nim ogolnie pasuje, chemia jest, nie bede wybrzydzac.☺☺ Po 3 latach nadal jest super, jakby ktos chcial juz hetowac. Chcesz konkretnej rady - sprobuj poznac Niemca. Serio, bez uprzedzen. Maja glowe na karku, mysla powaznie, a ze kraj nie jest tak konserwatynie dziwny, to jest duzo wolnych po 30 ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szwaba za męża to trzeba być kompletną desperatką i zdrajczynią narodową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulzylo Ci, jak sobie rzucilas/les miesem? ☺ zmartwie Cie, nie jestem ani jednym ani drugim a zwiazek mam super. Tobie tez zycze wszystkiegp dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawostka-bylem z laska co miala 20 lat i miala cellulit, mialem kochanke 40 -lat - i nie miala cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ta 20stka była "zużyta" pomimo młodego wieku i już się sypała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziękujcie feministkom, że coraz mniej majętnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×