Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

190 z 165 co ludzie sobie myślą o takiej parze ?

Polecane posty

Gość gość

Mój kolega przyszedł na studniówkę że swoją koleżanką. On ok.190wzrostu może trochę więcej z twarzy bardzo fajny,taki trochę facet na wymarciu puści przez drzwi, otworzy drzwi od samochodu. Przyszedł z dziewczynką z 165+ szpilki,z twarzy całkiem ładna, ale wygląda bardzo młodo mimo tak średnio mocnego makijażu. Nasz stolik stwierdził że to jego siostry koleżanka. Wyglądała na taką 15. Ale okazało się że jest w naszym wieku, mi pokazala prawo jazdy i dowód.. Co ludzie myślą o takiej parze? Taka różnica wzrostu i ona wyglądająca dużo młodziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nic nie myślą o takiej parze bo ich nie obchodzą cudze wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie mysla. Facet to ma byc facet a nie jakis wypierdek (do 170 cm). A 165 u dziewczyny to normalny średni wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ale wysoki powinien łączyć się z wysoką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty opowiadasz.Widocznie jesteś zazdrosna.Znam mnóstwo takich par-małżeństw i nikogo,to nie dziwi.Miłość nie wybiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczą, dokładnie tak, jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszczę Niby czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto takie zalecania wydał? Nie masz co robić? To weź lopate i mi działkę przekop... Ja p*****le.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś nie zazdrościla to bys nie zadawala głupich pytać co ludzie myślą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem tylko się zastanawiam, czy im to nie przeszkadza w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.34 nie nie przeszkadza, ja mam 160 cm, a faceci, którzy mnie podrywali mieli po 180-182 cm wzrostu, tylko jeden z moich byłych marudził przy seksie w pozycji klasycznej ze mu sie to wydaje niewygodne. Mój mąż ma 182 cm i uważa, ze różnica 22 cm jest idealna. Za to rzeczywiście dawno temu zrezygnowałam ze spotykania sie z facetem , który miał 202 cm wzrostu, bo 40 cm róznicy to naprawdę za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 186 a ja 164. I bardzo mi się podoba fakt że jestem od niego dużo mniejsza. Zawsze czułam się "kobietka" i mogłam pozwolić sobie na wysokie szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to właśnie jest fajne, że ja sie czuję przy moim facecie jak kobieta, a on przy mnie jest dużym facetem. Ludzi hetero zwykle przyciągaja do siebie róznice płci, również te dotyczące różnicy wzrostu i budowy ciała. No chyba , ze ktoś lubi spotykać sie z drugim chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie taki prawdziwy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy a z tym wiekiem to o co chodzi? Nawet gdyby miała 15 to to tylko 3 lata roznicy ;P pewnie ładniejsza od was i bardziej kobieca wiec zazdrosne jestescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maź ma 185 cm a ja 150 cm Moja mama 155 a tata 185 moja babcia ma 150 cm a dziadek miał 190 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto normalny w ogóle o czymś takim myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ładniejsza? Nie. Po prostu bardzo młodo wygląda, do tego tylko usta miała czerwone,a oczy jasne. Ona jest młodsza o 10 dni od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie - z tym wiekiem napisałaś jakby ona miała 15 a wy conajmniej 35 ☺ A co to za różnica 15 czy 18 ...jeden dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak 15 to jakby to powiedzieć gimnazjum jeszcze, niepeloetnie i karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 jednak już nie karalne. Wszystko lepsze od małej "dorosłej" w twoim stylu ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karalne niby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez masz problemy... to sobie szukaj dla siebie dopasowanego wzrostowo, nie wazne jaki charakter, wazne zeby dobry wzrost byl bo co ludzie pomysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jak miałam 15 lat miałam 3 lata starszego chłopaka - ja mam 166cm, a on 198cm :) Jakbys nas wtedy zobaczyła to chyba być padła na zawał z takim podejściem. A tak w ogóle to myślę, że kolega ci się podobał i zazdrosna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię facetów z pędem do życia, towarzystkich. On jest raczej taki nudny, spokojny. Nie wiem jaki jest z nią bo wczoraj pokazał gaz na parkiecie. Wyszliśmy na papieroska,ona nie pali ale wyszła z nami w holu było trochę zimno od razu oddał jej marynarkę. Ale przy nim wygląda jak taki podlotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle nie brzmi jakbyś zazdrościła...wcaaaale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego miałabym zazdrościć? Mam fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To brzmi jak sekretarka. Ta sama prowokatorka. Tylko teraz już nie szef i żona, która jest bee, a kolega i jego dziewczyna i też jej się czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przynajmniej tym razem wybrała dobrą prowokację, bo naprawdę są kwoki którym przeszkadza to jak wyglądają inne pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czepiam się tej dziewczyny. Tylko byłam w szoku bo wyglądała młodo. A ta różnica wzrostu wygląda bardzo głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×