Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona, po ślubie, to nie żona.

Polecane posty

Res ja lubię prowadzić konstruktywną dyskusję a nie kopać się z koniem który przeinacza moje słowa, co nie znaczy że czasami mam kaprys na coś zwrócić uwagę takowemu napinaczowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto musisz być niezwykle gorąca . Ja nawet latem nie lubię spać nago,ale po domu tak chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Witajcie!! Kochani!!! jaki ja jestem pod ekscytowany! Nie przypuszczałem że ten temat będzie miał aż tyle stron. Dziękuję bardzo za rady kilka okazało się przydatnych, kilka wręcz szokujących (idź na d****** czy idź na balange z innymi kobietami, nie zrobił bym jej tego). Przycisnąłem wczoraj swoją piękną i kochaną żonkę, przytyło jej sie 5kg i waży teraz 54kg, przy wzroście 169cm i uważała się za bardzo nieatrakcyjną. :( Rozmowę wręcz wymusiłem, był alkohol -szampan, był płacz z jej strony, (mimo iż ona nie pije) upiłem ją trochę i wyznała o co chodzi że nie czuje się atrakcyjna i że pewnie mnie już nie pociąga że straciła prace i ogólnie i na nogach zrobił jej się cellulit, koleżanki śmiały się z niej na fitnesie, w pracy wstydziła się założyć spódnicę bo taki tam był dresskod. Nie wiem czemu trzymała to w sobie, wstydziła się bardzo, dziś rano cały czas się przytułała i pytała czy ją jeszcze kocham i czy naprawde ona mnie pociąga.. 2godziny spóźniłem się dziś do pracy :) Kochaliśmy się wczoraj 3razy było wspaniale dziś rano też się kochaliśmy.. Ona to zainicjowała! Dziękuję za rady ale naprawdę przyciśnięcie jej typu za "kudły i do sypialni zadziałało" dziś rano sama chciała się kochać. Z***biście. Biorę się za załatwienie jej pracy, na weekend wyjeżdżamy na narty ona dziś rezerwuje hotel itd. oraz cały wyjazd :) Znowu mam power-a do życia znowu chce mi się wszystko. Jakie to niby wszystko jest proste, że kobietę trzeba trochę upić a później jej nie odpuścić bo się wstydzi, tylko wręcz za "kudły i cisnąć o co chodzi"... Dziś po wyjściu z domu napisałem jej że chcę ją zobaczyć tylko w szpileczkach jak wróce do domu.. Wysłała kilka serduszek.. Jeszcze raz dziekuję za porady, bedę częsciej zaglądał na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Res, znasz mnie :) nie lubię chamstwa, uważam, że inteligencja i rozum, zobowiązują. Wiem, że to forma obrony tylko poziom nie ten, stać Cię na to by rozjechać kogoś bez konieczności uciekania się do formy przyjętej przez ograniczonych w tych 2 przymiotach, rozmówców. :) I odzywam się dzisiaj, bo jestem :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chyba nietrudno sie domyslic, ze 09:17 moj tekst. Ja sam go oceniam gora 3/10. x res jak to twój tekst to możesz się brać za pisanie ciekawych provokacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za rady ale naprawdę przyciśnięcie jej typu za "kudły i do sypialni zadziałało" dziś rano sama chciała się kochać. Z***biście. x ha !!! gratulacje a kajdanki się przydały ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kajdanki nie były używane, muszę wzbudzić w niej pewność siebie. Pewnie jeszcze nie raz się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś kiedyś moim rozmówcą i powiem ci Rescatorze,że miałeś momenty nerwowe w stosunku do moich wypowiedzi ale nie obraził nikt nikogo . To było jakiś czas temu nie pamiętam czy w temacie zdrad czy w twoim o odpoczynku wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie chce mi sie pytac, ktore twoje slowa przeinaczylem. x Piszesz że jest nadzieja ? << No widac, ze solidarnosc jajnikow dziala. Jest nadzieje, ze cwana baba wykiwa naiwnego faceta. xxx nie lubię manipulacji res, jestem na tym punkcie przeczulona więc jak mnie tykasz to licz się z nieprzyjemną odpowiedzią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos nikt nie napisal, tej chamskiej babie, ze to co pisze jest ponizej poziomu, natomiast do naskakiwania na Rescatora jest pelno chetnych. No ale ja tam sie nie boje, do hejtu jestem przyzwyczajony. x Której babie ? Co do poziomu, to Ciebie już troszkę znam, babę niekoniecznie, wiec może ten poziom jest jej najbliższy;) I ten hejt to ja ? Res, zniżając się do poziomu chamstwa przyjmujesz zasady gry chama. Pozwalasz się rozgrywać, zamiast ustalić własne zasady i według nich grać. To, że jakiś błazen dookresli mnie według siebie, nie oznacza, że ja będę grać w jego grę. Niech się goni.:) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://psychomedic.pl/terapia-par-warszawa/ może skorzystacie? Gorąco polecamy! Super atmosfera, wyselekcjonowani specjaliści, każdy wie jak podejść odpowiednio do tematu. Jesteśmy mega zadowoleni! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pospamowane Krecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Res dość, już naprawdę, aż przykro patrzeć :O manipulować można treścią i sposobem przekazywania informacji a teraz wykaż że to: x Piszesz że jest nadzieja ? << No widac, ze solidarnosc jajnikow dziala. Jest nadzieje, ze cwana baba wykiwa naiwnego faceta. x są moje słowa i do co napisałeś zmierzały, człowieku nie kompromituj się :classic_cool: konkret, podobnie jak w twoim temacie moją wypowiedź przypisałeś do rozmowy z kuszą. Jeśli uważasz że ktoś twojego prowadzenia rozmowy pod siebie nie zauważy to jesteś idiotą - teraz płacz na forum że cię obraziłam :classic_cool: Tutaj podobnie jak w realu twój obraz jest kreowany na podstawie twoich wypocin, odpowiadasz za to co piszesz i jak się zachowujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromna Ja
Widze, ze z gramatyka tez masz problemy x :classic_cool: no dalej res popraw mnie hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzz i ja tobie takie rzeczy muszę tłumaczyć wstydź się res..<, Najpierw wytlumacz sobie oczko.gif . Wlasne nieuctwo i nierozumienie pojec ktorych uzywasz. O, kurcze, znowu "manipuluje" slowem "wytlumacz", podobnie jak przedtem slowem "nadzieja" oczko.gifoczko.gifoczko.gif . x tak też myślałam, było do przewidzenia choć miałam nadzieję że resztki godności zachowasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu usunąłeś tą wzmiankę o dwukropku cfaniaczku to był wszak bardzo istotny błąd GRAMATYCZNY :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie pytam co "tak tez myslalam", bo w gruncie rzeczy kupe mnie to interesuje. I widze, ze znowu brakuje ci argumentow, wiec przechodzisz do inwektyw. x stwierdzam fakt bystrzaku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o jakiej wzmiance piszesz, moze mnie oswiecisz. A pisze sie "cwaniaczku" nie "cfaniaczku" x o tej co ją edytowałeś cfaniaczku bez odwagi by się do tego przyznać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skup się res na tej wzmiance jednak...no dobra odpuszczam ci, wiem że cię to przerasta :classic_cool: lecę robaczku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazła Jelenia co jej załatwi życie w luksusie. Możliwe że od początku miała ciebie gdzieś. Chodziło jej o kasę. BROŃ BOŻE NIE ZDRADZAJ JEJ BO WTEDY ROZWÓD Z TWOJEJ WINY!!! I weźmie ci majątek. Może o to chodzi? Jesteś przystojny i bogaty więc albo zacznie chcieć iść na terapię albo rozwiedź się. Wynajmuje detektywów bo może cię zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×