Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość desperatka2345

Maz pije moje mleko

Polecane posty

Gość gość
,,Ja spie, moj maz ssie mojego cyca.,, Czy to jest kurwa normalne? No ludzie?!!! Naprawdę naród psycholi! Ona śpi, a stary knur cichaczem jej mleko z piersi wypija bo myśli, że się nie dowie :O A tu zonk. Wie. I jeszcze ją to jara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,mam go w nocy dalej dokarmiac i nic sie nie odzywac czy jak? ,, X Buahahahah! Padłam! xD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż kiedy pieścił mój biust unikał jak ognia ucisku brodawek by nie dotknąć ustami wypływającego mleka smiech.gif i uważam że to raczej zdrowe męskie zachowanie bo jak tylko słyszałam to każdy facet podobnie reaguje. Jak gość ssie , dosłownie ssie czy ciągnie za brodawkę więdząc że siknie mleko a mimo to dalej robi swoje i połyka to jest ostro zaburzony x w d***e byłaś i g****o widziałaś, jak tobie nikt nie powiedziałam że nie lubi ssać kobiece piersi z mlekiem to myślisz że tak jest?? Pojęcia nie masz jakie ludzie mają fetysze, nikt się do tego nie przyznaje w towarzystwie to się dzieje pomiędzy dwojgiem ludzi w sypialni, twój mąz też ma pewnie jakieś dziwactwo ale boi się przyznać żebyś go nie nazwała zaburzonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście wszyscy chorzy psychicznie nienormalni żałośni masakryczni p******i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki katolicy płci obojga uważają za sex tylko misjonarska pozycję, no może jeszcze ze dwie, i skoro oni czegoś nie robią to to jest złe, każdy fetysz czy upodobanie to zło! Ja jestem Polak katolik i to ja dyktuje normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardziej od wysiorbywania se mleka i g****a z doopy , kręci seks w ubraniu i na śpiocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jakbym mógł to bym ssał każdej koleżance z cyca, ale sie wstydze im to powiedziec nie wiem jak zareagują, pozatym od zawsze nie ma nic lepszego niż cyce do dotykania, ścuskania, ugniatania, wykręcania i ssania. Seks to g****o przy zabawie z cycami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę wysiorbywać smarki i miód z ucha, a także ser z napleta, osad z zębów i śmierdzący bród z pępka. Mmmmniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś o_O Zwierzęta są jednak mądrzejsze od ludzi i NIKT już nigdy nie wmówi mi, że jest inaczej. SZOK! x prawda prawda straszne co się dzieje z ludźmi coraz gorzej kiedyś nie myśleli o durnotach ciężko na polu pracowalii nie mili czasu na durnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ubrany cyc jest fajniejszy do ściskania (taki bez stanika ale np. w sweterku) Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widujecie jak inni liza stopy czy pija mleko? To hùj was to obchodzi, nie podoba się to nie rób i rúchaj swoją Jadźke po bożemu i po ciemku. Janusze sexu zawsze wiedzą co jest złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś o_O Zwierzęta są jednak mądrzejsze od ludzi i NIKT już nigdy nie wmówi mi, że jest inaczej. SZOK! x prawda prawda straszne co się dzieje z ludźmi coraz gorzej kiedyś nie myśleli o durnotach ciężko na polu pracowalii nie mili czasu na durnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati im nie przetlumaczysz. Ich opetal szatan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wolę jak facet mnie ugniata w ubraniu. Tzn bluzka, majtki.Doznania są lepsze niż na golasa, nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat to prowo pisane przez jakiegoś fetyszystę. Nie twierdzę tak bo fetysz jest jakiś dziwny, ale dlatego że żaden dorosły facet w małżeństwie nie będzie tak się zachowywał. Zabieranie się do żony jak śpi i udawanie że się nic nie dzieje jest nierealne, poza tym niby żona pisze że nie wie jak z nim o tym porozmawiać taaaa na pewno. Mogłabym w to uwierzyć jakbyście byli parą z rok a nie małżeństwem z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kręci jak kobieta sika mlekiem z cycków na genitalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Pati im nie przetlumaczysz. Ich opetal szatan smutas.gif x w piekle będą mieli źle strasznie wieczne męki niekończące się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho tam, ja tu już leżę i ze śmiechu obudziłam cały dom i sąsiadów pewnie też :D Dobry temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ze facet moze miec chore odchyly, ale, zeby babie sie to podobalo i jeszcze to wspierala. Fuj. Brzydze sie wami jako kobieta. Dymfna lepiej nie czytac tego forum bo szkoda wiary w ludzkosc. Szatan ich opetal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z***biście ja lubię jak mi mąż tak robi a potem leje po pysku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:37 moich dwóch chłopaków lubiło lizać moje stopy i robili to prawie codziennie i mnie też się to podobało, co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię bić pięścią w dojne cyce i jak fajnie z nich tyska, a na koncu się na nie spuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiecie jak wiele lasek kręci zabawa w mamograf, ja tez to uwielbiam , albo jak laska kładzie cyce na stole, i ugniatam jak mamograf :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię jak mój men w nocy mi łyżeczką gufno z doopy wybiera i myśli, że ja wtedy śpię nie wiem jak z nim o tym porozmawiać żeby robił to nie tylko na śpiku :( miał tak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu często czytam i wierzyć mi się nie chce jakich wy macie p************h facetów dziewczyny jesteście pięknymi kobietami czemu wam się trafiają takie p****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie moge uwierzyć że ziemia takich nosi, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleczna droga k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy mężczyźni zdecydowanie nie powinni się rozmnażać. Powinni zostać odizolowani i tam razem ze sobą niech spijają se mleko z własnych penisów, liżą se stopy i na siebie szczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×