Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werx

Zakochałam się w geju

Polecane posty

Gość werx

Cześć, przychodzę z pewnym problemem oraz proszę o radę, co mam zrobić w takiej sytuacji? Zakochałam się w homoseksualiście, może zakochałam jest złym słowem, raczej jest to zauroczenie, które z każdą chwilą się pogłębia. Mam 17 lat, z początkiem roku szkolnego poznałam przez znajomą starszego o rok chłopaka, przystojnego, kulturalnego i zabawnego. Przez długi czas po prostu mi się podobał, nie widziałam w nim nic więcej niż ładnej buzi. Kilka miesięcy później zaczęłam czuć więcej, kiedy się do mnie uśmiechał czułam tzw. "motylki w brzuchu". Z każdym dniem było mi trudno patrzeć na niego jak na zwykłego kolegę ze szkoły. Zaczęło mi na nim tak mocno zależeć że nawet napisałam do niego list, w którym wyznaję swoje uczucia (ostatecznie mu go nie dałam). Któregoś dnia moja przyjaciółka usłyszała jak inne dziewczyny mówią że jest gejem. Kiedy się o tym dowiedziałam, zaczęłam na niego patrzeć w inny sposób, dopiero wtedy zauważyłam u niego te cechy...odrobinę kobiecy chód, mowa, ogólne zachowanie. Już wcześniej przyuważyłam że w większości otaczają go dziewczyny, jednak dopiero wtedy zaczęłam odrobinę go podejrzewać. Trzy tygodnie później koleżanka, która często z nim rozmawia potwierdziła słowa tych dziewczyn oraz dodała że ma chłopaka. Od tygodnia staram się go unikać, chodzić z daleka od sal w których ma lekcje, usunęłam go ze znajomych na fb oraz innych mediach społecznościowych, jednak mimo moich starań nie mogę przestać o nim myśleć. (Nie jestem przeciwna homoseksualistom, jestem tolerancyjna). Co mam zrobić? Jak mam o nim zapomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej nie moglp byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było takich jak ty już wiele. Czasem oni mogą być bi, można poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×