Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ile wypada dać do koperty?

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam pytanie i byłabym wdzięczna za pomoc. Niedługo ślub mojej przyjaciółki. Planuję dać do koperty 400 zł oraz jakiś datek, może 50 zł do puszki na biednych (będzie zbiórka). Zaznaczam, że płacę za swoją osobą towarzyszącą, ponieważ to nie jest mój chłopak (krótko go znam), sama go prosiłam na wesele i nie chcę od niego wymagać, żeby ponosił koszty. Nie mam jeszcze stałej pracy, kończę studia i dorywczo zarabiam, więc pieniędzy dużo nie mam. A musiałam już wydać 130 zł na sukienkę, 100 zł na buty, a do tego 100 zł na wieczór panieński. Wyliczam to po to, żeby pokazać Wam, że jednak już trochę pieniędzy mi poszło, ale mam obiekcje, czy to mimo wszystko nie będzie za mało do koperty? Druga sprawa- to moja przyjaciółka, czy powinnam jakiś dodatkowy prezent jeszcze kupić? Na zaproszeniu było wspomniane, że chcą pieniądze, ale to ślub 1 przyjaciółki i nie wiem, czy z tego powodu nie oczekiwałaby czegoś więcej? tylko właśnie każdy taki prezent będzie dodatkowo kosztować, a z tym u mnie krucho... ale mam obawy, że obrazi się, że włożyłam tylko pieniądze do koperty i nie wysiliłam się... co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×