Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wypadanie wlosow

Polecane posty

Gość gość
U mnie sprawdził się szampon i odżywka Radical Med. A włosy leciały bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teretereska76
Ja aktualnie stosuję lek na wypadanie włosów firmy http://www.biotebal.pl/produkty-biotebal/biotebal-lek Każda kobieta w czasie ciąży dba o siebie w szczególny sposób. Całe jej ciało zmienia się, ponieważ stwarza warunki dla rozwoju dziecka. Przyjmuje witaminy, je dużo owoców i warzyw. Wszystko to wpływa korzystnie na organizm, skórę, paznokcie i włosy. Niestety, wiele pań po porodzie panikuje, gdy czesząc się wyjmują włosy ze szczotki całymi garściami. Na szczęście obawy te są bezpodstawne, choć wygląda to niepokojąco. Problem ten dotyczy każdej kobiety, zwłaszcza po porodzie. Wypadanie włosów zazwyczaj rozpoczyna się około trzeciego miesiąca po urodzeniu dziecka. U niektórych trwa krótko, u innych zaś wypadanie trwa bardzo długo i jest bardzo dokuczliwym problemem. Niestety przez ten problem musi przejść każda młoda mama. Problem znika zazwyczaj w przeciągu od 6 do 9 miesięcy po porodzie. Jest to spowodowane uregulowaniem się hormonów. Przyczyną wypadania włosów przez okres dłuższy niż 9 miesięcy jest karmienie piersią. Wynika to z faktu wysokiego stężenia prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może osocze bogatopłytkowe? Ja robiłam taki zabieg u dr Krajewskiego i efekt był super. Klinika ogólnie też fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi trycholozka poleciła saszetki do picia, ale nie wiem czy można tu podać nazwę? Jestem dość świeża na forum i nie wiem jakie panują tu zasady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×