Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wypadanie wlosow

Polecane posty

Gość gość

Jak poradzilyscie sobie z wypadaniem wlosow po ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczekałam. Z tym nie da się nic zrobić, bo to całkowicie normalna reakcja na wahania hormonalne. Wypadną i odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie masakra była 3 miesiące po porodzie, teraz jestem pół roku po,biorę cały czas witaminy ,jeszcze wypadają ale już nie tak dużo jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dlugo przeczekalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie witaminy bierzesz? Ja jestem 4 miesiace po poradzie i jest koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon Dermena i witaminy z Solgara na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zaczęły lecieć jakoś 4 miesiące po porodzie i trwało to jakieś 3 miesiące, może 4. Karmiłam piersią rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 9.48- biorę omegamed optima tam sa dwie tabletki, jedna to witaminy a druga kwasy omega. Dodatkowo raz dziennie wapn z magnezem. Cały czas karmie piersią. To moje drugie dziecko,pierwsze karmiłam rok i nie brałam żadnych witamin, dlatego mam porownanie,czułam się i wygladalam fatalnie. Ciągle przemeczona, schudłam strasznie ,włosy wypadały,były jakieś takie matowe i strasznie popsuły mi się zeby. Teraz postanowiłam coś zrobić żeby było inaczej, nie schudlam tak drastycznie, włosy wypadają, ale nie tak jak po pierwszym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon Kerastsse w bialej butelce do włosow wypadajacych. Cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z natury mam cienkie włosy, w ciąży i bezpośrednio po ciąży bardzo mi się poprawiły. Niestety ok 3-miesięcy po porodzie zaczęły bardzo wypadać. Trwało to z półtora miesiąca, a teraz znów mi odży ły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś albo ci przestały same z siebie wypadać albo efekt placebo super zadziałał, bo żadnego innego być nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:01- nie zgadzam się ze placebo. Ten szampon mnie uratował kilka razy , m.in po 2 ciazach. Mężowi też przestały wypadac włosy- mają tezp wersję dla facetów. Uważam że ich kosmetyki do włosów wypadajacych są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uważać możesz. Prawda jest taka, że szampon ma kontakt ze skórą głowy zdecydowanie zbyt krótko, żeby cokolwiek z niego miało szanse zadziałać. Nawet przeciwłupieżowe, silnie skoncentrowane, się trzyma min. 5 minut. A to, co opisujesz to zwykła myjka typu nałożyć i spłukać. W zdzierczej cenie w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna mądra się znalazła. Tak uważam bo stosowalam . A miałaś kontakt z tym produktem wogole ? I tak, trzeba trzymać na włosach kilka minut przed splukaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak trzeba trzymać to jeszcze "lepiej", nie ma to jak okład z detergentów dla dobra skóry głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze lepiej najesc się suplementów z supermarketu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zamiar przetestować plastry dermastic. Stosowała może któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko vitapil mama. U mnie pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee tam. Wypadły, odrosły bez żadnych specyfików. Trochę to trwało, ale nie martw się autorko- łysa nie będziesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę całą ciążę i całe kp kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam też dodać, że wyrosło mi sporo nowych włosów. Nie wiem czy to przez ten kwas czy dobrodziejstwo po ciąży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biotebal najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety dziewczyny mi pomogła najbardziej cebula, wcierka z cebuli. nie pachnie to ładnie, jest tanie, ogólnie niezbyt przyjemne ale skuteczne, przed każdym myciem wcierałam w skórę głowy świeży sok z cebuli na 30 - 60 minut i potem myłam włosy. Po jakichś 2 miesiącach zaczęły mi rosnąć setki albo i więcej nowych włosów, później też zaczął zanikać problem z wypadaniem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy do wlosow jest GELACET w saszetkach.Pijesz jedną dziennie.Kuracja trzy miesiące(3 opakowania po ok 30zł opakowanie.Zawiera najwieksze stęzenie biotyny,ktora jest idealna na porost włosow i paznokci.Po kuracji przerwa i jesienią powtórka.Działa.Sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaGórska
Idź do trychologa! U mnie włosy nie wypadały ale wręcz wychodziły na potęgę, straciłam chyba pół głowy i płakałam po nocach, nie wiedziałam co robić. Trycholog zalecił mi kurację amerykańską, nazywa się Mediceuticals. Bałam się trochę, czy nie będzie gorzej ale trycholog powiedział, że jest na standardach farmaceutycznych i jest badana jak leki. Efekty widziałam już po miesiącu, a teraz powoli odrastam w swoim tempie. Współczuję Ci bardzo, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarowno po urodzeniu pierwszego ja i drugiego dziecka wypadały mi włosy tonami. To nie były garście, to całe kłęby włosów, walały się po calym domu, ohyda. Za drugim razem dosc pozno bo po ok. 7 miesiacach od porodu ale to był dramat, na głowie miałam łyse placki, podczas mycia włosów do wanny spływały całe pukle, w łóżku, na poduszce, na podłodze pełno moich kudłów, no kosmos. Pomogła mi suplementacja popularnego z reklam wyrobu medycznego (nie napisze nazwy żebys nie myslała że to jakas reklama jak te powyzej) plus specjalistyczny szampon na wypadanie. Lecz kuracja trwała ponad 4 miesiące. Hormonów nie da się oszukać i tych procesów spowolnić, co ma wypaść musi wypaść, nic nie na to nie poradzi, żadne szampony, żadne tabletki. To jedynie pomaga w dojściu włosów do siebie już po wypadnięciu. Teraz włosy rosną mi szybko i mam masę małych włosków w miejscu, gdzie stare wypadły. Z natury mam rzadkie kłaczki i szału nie będzie, nigdy nie miałam piekniejszych wlosow jak wlasnie w ciąży, ale przynajmniej teraz odratuję to co straciłam. Łatwo powiedzieć, ale nie masz wyjscia - musisz to przetrwać i przeczekać. Kuracjami jedynie spowolnisz to, co i tak wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz przeczekać. Ale dieta jest ważna, bo pozwoli Ci zebrać składniki odżywcze i pobudzić do wzrostu uśpione cebulki. Rośliny strączkowe, pestki słonecznika i dyni, kakao, płatki owsiane. Ja jeszcze suplementowałam vit. z grupy B łykając taki kompleks (nie wiemtylko czy jeśli karmisz piersią to można każdą, chyba b1 nie). Trzeba też zadbać o poziom wapnia, więc przetwory z mleka, sezam, soja, natka pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po porodzie tzn 5 msc po ścięłam włosy. Strasznie mi leciały. Teraz znów czekam aż odrosną. Mogę polecić tabletki kerabione. Po około 2 msc widzę mega efekt. Paznokcie mi się wzmocniły i włosy też szybciej rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×