Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Bakka

Dieta warzywno owocowa czesc 3

Polecane posty

Go艣膰 Lynka30

Witamy 馃槈聽Ja melduje dzie艅 22 馃檪聽Felina, kojarz臋 Tw贸j nick, to chyba nie b臋dzie Tw贸j pierwszy post?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Suga(r)

Melduj臋 si臋 te偶, ale czuj臋, 偶e to b臋dzie ostatni tydzie艅 postu, potem prawie same warzywa przez kilka tygodni, bo nie przeszkadza mi jedzenie warzywek :d聽

Dalej mnie po prostu trzyma choroba, i jest ci臋偶ko聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lynka30

Sugar, du偶o zdr贸wka!聽
Dzisiaj jest m贸j ostatni dzie艅 postu. Stwierdzam, ze wystarczy i na wadze i na sk贸rze.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Suga(r)

To dobrze, 偶e uda艂o Ci si臋 z celem, gratuluj臋!聽馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej. Zgadza sie. Nie jest pierwszym i pewnie nie ostatni 馃檪 ale nigdy jeszcze 40 dni nie dalam rady. Max 31 dni. Teraz walcze o 40tke. Dzis dzien 12 koncze. Jeszcze daleka droga ale wierze ze tym razem sie uda. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Suga(r)

Ja postaram si臋 jeszcze dwa tygodnie z Tob膮 wytrwa膰 :))聽

Je艣li jeste艣 zmotywowana, to na pewno dasz rad臋! Trzymam za nas kciuki.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lynka30

Hejka dziewczyny, powodzenia馃檪

ja ju偶 dzis wypi艂am kawk臋 z mlekiem ro艣linnym聽i zjad艂am ananasa,聽a zatem wychodzenie czas zacz膮膰

podaje bilans 23 dni dla innych na zach臋t臋:

zdrowsza cera-znikn膮艂 tr膮dzik,

w艂osy si臋 mniej przet艂uszczaj膮

-7,6 kg przy wadze wyj艣ciowej 66,8 i wzro艣cie 172 cm i podwy偶szonym聽tsh/co wa偶ne, bo wp艂ywa na wag臋/

og贸lnie wygl膮dam du偶o lepiej i na bardziej wypocz臋t膮


buziaczki i pozdrawiam聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej. Ja zwazylam sie po tygodniu i na wadze bylo 72kg /165cm. N pewno lepiej spie i mam wiecej energii. Od pon zaczynam aktywnosc fizyczna. Zmotywowana jestem bardzo. Glowa wie czego chce a to najwazniejsze. 40 dni zleci nie wiadomo kiedy. Pozdrawiam 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Suga(r)

Rozk艂ada mnie grypa, mam nadziej臋, 偶e nie b臋d臋 musia艂a bra膰 za du偶o lek贸w.

M贸j cel to jeszcze - 3kg, musz臋 wytrzyma膰, cho膰 choroba nie u艂atwia 馃槙

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hejka. Suqar mam nadzieje ze juz lepiej u Ciebie. Lekow staraj sie nie brac, to chemia w czystej postaci. U mnie dzis mija 1/3 postu. 2 tyg zlecialo zleci i 6 馃挭 od jutra startuje z ruchem. Dzis lekko cmi mnie glowa ale przezyje. Kg w dol nie leca czuje po ubraniach. Tylko brzuch z 6mc zrobil sie 3 mc 馃ぃ馃ぃ ale zdrowie najwazniejsze! Pozdrawiam i milej niedzieli zycze 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Suga(r)

Moim celem jest spadnie ie o jeden rozmiar spodni, bo nie mam mo偶liwo艣ci zwarzenia si臋, ale z samego postu chcia艂abym wyci膮gn膮膰 67kg (za p贸艂torej tygodnia b臋d臋 w domu i si臋 zwarze), og贸lnie chce doj艣膰 do wagi 61kg, reszt臋 chce osi膮gn膮膰 przez ruch i zdrowsze od偶ywianie z deficytem kalorii 馃檪

Brawo, faktycznie szybko min臋艂o 馃檪

Tobie takze mi艂ej niedzieli i dobrego samopoczucia ^^

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lisska

Odchudzam si臋 i du偶o trenuj臋. Zastanawia艂am si臋 tak na prawd臋 co ja mog臋 pi膰. I w艂asnie w moim klubie polecili mi soki sportfood - maj膮 dobry i prosty sk艂ad. i ca艂kiem niezle syc膮. jestem bardzo zadowolona z nich!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lynka30

Hejka dziewczyny, jak Wam idzie?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Suga(r)

Musia艂am zrezygnowa膰 z postu, choroba ca艂y czas mi nie przechodzi i to czas na kurowanie si臋 wraz z lekami 馃槙

Mi艂ego dnia dla Was~!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lynka30
2 godziny temu, Go艣膰 Suga(r) napisa艂:

Musia艂am zrezygnowa膰 z postu, choroba ca艂y czas mi nie przechodzi i to czas na kurowanie si臋 wraz z lekami 馃槙

Mi艂ego dnia dla Was~!聽

O widzisz, to wracaj do zdrowia. Ja zacz臋艂am robi膰 okna 偶ywieniowe if 16:8 , pono膰 efekt jest podobny do d膮browskiej , s艂ysza艂y艣cie mo偶e o tym?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Suga(r)

W艂a艣nie na to b臋d臋 chcia艂a si臋 przerzuci膰, jednak jeszcze nie stosowa艂am, wi臋c nie wiem, jak z efektami. Dziewczyny jednak zachwalaj膮, wi臋c spr贸buj臋聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 馃檪 ja wciaz walcze. Dzis 22 dzien wiec zaczynam 2 polowa postu. Teraz juz tylki z gorki. IF stosowalam dlugi czas nim zeszlam na zle tory. Moj syn sportowiec jest na nim caly czas. Bardzo dobre rozwiazanie. Ale wiadomo ze jesli nie ma zdrowych nawykow zywieniowych to zadna dieta nie pomoze. Zdrowo i z umiarem!! Pozdrawiam聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lynka30

Czesc dziewczyny 馃檪 ja wciaz walcze. Dzis 22 dzien wiec zaczynam 2 polowa postu. Teraz juz tylki z gorki. IF stosowalam dlugi czas nim zeszlam na zle tory. Moj syn sportowiec jest na nim caly czas. Bardzo dobre rozwiazanie. Ale wiadomo ze jesli nie ma zdrowych nawykow zywieniowych to zadna dieta nie pomoze. Zdrowo i z umiarem!! Pozdrawiam聽

Dzi臋ki za informacje, musz臋 si臋 jeszcze dokszta艂ci膰 w tym temacie, ale staram si臋 trzyma膰 if 馃挭馃徎

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Suga(r)

Felina - to 艣wietnie, super Ci idzie 馃憦

Dwa dni temu na szcz臋艣cie ju偶 przesz艂o - w艂a艣nie zabieram si臋 za zrobienie sa艂atki warzywnej na D膮bro - zostaje przy jedzeniu sporej ilo艣ci warzywek i owoc贸w. Mia艂am te偶 szanse si臋 zwarzyc, spad艂o mi 5kg 艂膮cznie, wi臋c si臋 ciesz臋 馃檪

Od przysz艂ego tygodnia startuje z dieta IF 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hejka. Jest tu ktos jeszcze czy juz sama zostalam? Ja wciaz cisne do przodu. Dzis 26 dzien. Do konca zostaje 14 dni. Teraz to juz nie ma opcji zebym nie zrobila pelnego postu. Pierwszy raz. Wagowo schodzi ale bardzo powoli. Efektu wow nie ma 馃檲馃槈 ale jest lepsze samopoczucie i brak brzucha ciazowego. Pozdrawiam,聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Suga(r)

Cze艣膰 Felina 馃檪

Ja na po艣cie nie jestem, ale towarzystwa z ch臋ci膮 Ci dotrzymam. 艢wietnie Ci idzie, zazdroszcz臋, 偶e nie mog艂am doci膮gn膮膰 ca艂ego postu, teraz ci臋偶ko trzyma膰 si臋 tylko zdrowego jedzenia, musz臋 si臋 bardzo pilnowa膰. Jeszcze tylko dwa tygodnie i b臋dziesz mia艂a 艣wietn膮 satysfakcj臋 z osi膮gni臋tego celu :))聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej. Trwam dalej. Dzis 32 dzien. 馃檪 i az聽 troche zal ze ten czas dobiega konca bo tak naprawde teraz jest najlatwiej. W wychodzemiu i po trzeba sie juz bardzo pilnowac zeby nie bylo efektu jojo. I mnie grypa lapie ale poki co nic z tym nie robie. Dzis sie zwaze. Poza przeziebieniem wszystko gra. 8 dni zostalo 馃挭馃挭馃挭

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej jestem nowa i pierwszy raz chcia艂abym spr贸bowa膰 diety owocowo-warzywnej ale nie wiem jak si臋 do tego zabra膰. Jak rozplanowa膰 posi艂ki do pracy. Mog臋 liczy膰 na Wasz膮 pomoc?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li jest gdzie艣 majowy post o diecie wo to prosz臋 mi napisa膰. Nie znalaz艂am wi臋c pisz臋 tutaj.聽

Od wczoraj jestem na wo. Czy kto艣 chce si臋 przy艂膮czy膰?聽

Start z wag膮 71,6 wzrost 169.聽

Kilka lat temu robi艂am post i wytrzyma艂am 40 dni, tyle co chcia艂am. Efekty 艣wietne.聽

Teraz mam 32 dni bo 33 jestem go艣ciem na weselu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dzie艅 3. G艂odna chodz臋 od rana ale si臋 trzymam warzywek. Musz臋 wytrzyma膰. Du偶o do naprawienia w ciele, du偶o kg do zrzucenia.聽

Przy艂膮czy si臋 kto艣?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ch臋tnie si臋 przy艂膮cz臋, cho膰 nie jestem na samych warzywach, bo jem jeszcze jajka i nabia艂 (ale w zasadzie tylko na 艣niadanie 馃槈聽), wega艅skie zamienniki mi臋sa i takie tam. Ale warzywa stanowi膮 przynajmniej 80 (i czasem owoce: g艂贸wnie jab艂ka, gruszki, bor贸wki i banany)聽procent spo偶ywanego przeze mnie jedzenia 馃檪聽Licz臋 kalorie na fitatu i pilnuj臋, 偶eby nie zje艣膰 za du偶o -聽wyliczy艂o mi, 偶e powinnam dostarcza膰 sobie聽oko艂o 1500 kalorii dziennie. 馃檪聽Dzi艣 ju偶 w sumie 16 dzie艅 diety. Przyznam, 偶e na pocz膮tku by艂o ci臋偶ko, bo ostatnimi czasy jad艂am bardzo du偶o m膮cznych rzeczy (makarony, nale艣niki, domowe pizze itd.) i bardzo du偶o s艂odyczy, kt贸rymi zajada艂am stres, ale teraz jestem ju偶 we wzgl臋dnej r贸wnowadze. Liczenie kalorii i wa偶enie wszystkiego聽jest upierdliwe, ale przynajmniej wiesz, ile jeszcze mo偶esz zje艣膰. 馃檪

Ja nigdy nie jestem g艂odna rano i w og贸le w dzie艅 funkcjonuj臋 dobrze - 艣niadanie i obiad to moje dwa najwi臋ksze posi艂ki. Wieczorem natomiast zaczyna mi burcze膰 w brzuchu, ale wtedy pocieszam si臋, 偶e nied艂ugo id臋 spa膰, a potem zn贸w b臋dzie 艣niadanie 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×