Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 20kilo

Jak mam schudnąć KONKRETY

Polecane posty

Gość ElizaAs

Sprawdź smuklecialo.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.        

Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.

Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.

Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo L.

Różne diety typu:

dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.

 

Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających  tylko oryginalne Tibetan herbs.

A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to  bardzo TOKSYCZNE trucizny.

Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.

To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.

Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie  uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.

Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę  przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja podczas odchudzania nie przekraczałam 1400 kcal, do tego systematycznie po 60 minuy cardio dziennie, do tego Slimunox, i po 3 miesiącach było 14 kilo mniej na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraWa

Ja 13kg mniej na diecie białkowej i młody zielony jęczmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Teraz wiem że odchudzanie wcale nie musi być ciężkie i nieskuteczne.Ja dałam radę schudnąć.Byłam na diecie dodatkowo brałam Slimunox.Mi się udało a miałam sporą nadwagę .Mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrandina

Super jest zieliny jęczmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Odchudzanie z Foreverslimem na prawdą nie jest trudne.Przede wszystkim trzymanie się zasad kuracji i wprowadzanie zmian rozłożone w czasie.To jest klucz do sukcesu.Jeżeli tylu osoba się udało to tobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saarra

Mój rekord to 12kg jak narazie trzymam wagę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarka

Ja jestem po 4 miesięcznej kuracji z suplementem diety Slimunox, jak na razie efekty są rewelacyjne, udało mi się schudnąć aż 18 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Ja dałam rade schudnąć w miesiąc 5 kilo, wszystko dzięki Foreverslim :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby się odchudzić musisz oczyścić  wątrobę ot to cały sekret jeśli jesteś zainteresowana jak to się robi napisz drogadozdrowiaodwody@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Florczyk

Jedząc tłuszcz, spalasz tłuszcz ;)
Zapraszam na mojego bloga po sporo informacji na temat skutecznej diety ketogenicznej.
Jak dla mnie największymi zaletami tej diety jest jej szybka skuteczność bez żadnych sztucznych ''spalaczy'' i brak efektu jojo ;)

Sporo informacji: https://anetaflorczyk.net/blog/

Oraz Inspiracje kulinarne i przepisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

polecam wpisać w wyszukiwarkę https://schudnij00szybko.wixsite.com/website

stosuję i waga spadał w 2 tygodnie 4 kilo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdss

Sama sobie wpisuj 🙂 Ja mam swoją dietę i chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkadd

Slimunox o nie reklamodawco! Nie Działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Dokładnie tak Slimunox pozwala na szybszy spadek wagi ale również trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach.A głodówka wcale nie jest zła pod warunkiem że stosuje się ją dzień lub dwa kiedy chce się oczyścić organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Miss

Konkrety? Mniej jeść dużo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adassko

MŻ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LewaWa

Najlepiej napisać MŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GenkaZz

Najlepsze to ruch i dieta. Można się wspomagać naturalnymi didatkami jak zielony jęczmien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Prostego odchudzania nie ma bo bez ćwiczeń i odpowiedniego żywienia ciężko jest coś osiągnąć.

Suplement który mi pomógł to Afrycan Mango który zmniejsza łaknienie, a to był mój największy problem

Link do stronki gdzie zamawiałem: https://nuticeo.wordpress.com/

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia
Dnia 11.02.2018 o 19:39, Gość 20kilo napisał:

Mam dość. Odchudzam się od 400 lat, ciagle przerywam bo jestem głodna. Dajcie mi proszę ludzie sprawdzone zasady. Mam 30 lat, 166 cm i wazę 85 kg. Mam bieżnie w domu. Uwielbiam jeść słodycze i to w wielkiej ilości. Uwielbiam jeść wieczorem. Nie dam rady już dłużej, chce schudnąć do 65 kg do maja. Ktoś z Was to dokonał ?

etap 1

małe posiłki: kanapeczka albo jeden owoc, albo 1 serek wiejski co 2 godziny. regularnie systematycznie.

7/ 9/ 11/13/15/17/19/21 serio. często a mało. tak max 220 kcal na posiłek. wyjdzie Ci 1760 kcal czyli idealnie.

do tego jakaś aktywność fizyczna - spacer, marsz po pracy, marsz z dzieckiem. 

jak przestaniesz odczuwać ten głód taki to etap 2

7/ 10/ 13/16/ 19/ i ew. 21 posiłki po 250-300 kcal. + więcej ćwiczeń

etap 3.

10/ 14/ 18 i ew coś o 7 i o 21 przekąska a posiłki normalne po 400 kcal + więcej ćwiczeń

pierwszy etap tak 2 tygodnie, drugi etap 2 tygodnie, a 3 etap do uzyskania wagi idealnej .

+ dużo pij wody i zielonej herbaty 🙂

+ jeśli ochota na słodkie? zjedz jogurt nat z kakao i miodem - ale jako jeden z posiłków! a nie dodatek.

nic po między nie wolno jeść. wolno pić wodę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serkasik

O i to jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivis76

Ja schudlam na zielonym jęczmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinaa

Mam problem z schudnięciem  nic a nic nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReniaDD

Mam tak samo waga ani drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelllla

Też miałam ten problem ale koleżanka poleciła mi tabletki sibutril 15mg. Schdla po tym prawie 8kg. Jak ja spotkałam nie mogłam uwierzyć że tak super wygląda. Dała mi namiar do babki od której to kupuje i zaryzykowalam. Stosuję od 2 tyg i faktycznie widzę różnice bo 5kg jest mnie mniej;) podam r może wam też pomoże p. Monika 517906693

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekD

mi pomogla dieta bialkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×