Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

No to do kiedy wg was można rodzić żeby nie być za starą

Polecane posty

Gość gość
Statystycznie im starszy czlowiek tym juz przed nim krotsze zycie i jesli ktoras rodzi po 35 roku to musi miec swiadomosc ze prawdopodobnie szybciej zejdzie z tego swiata, a jej 35 letnie dziecko straci ukochana osobe troche za wszesnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie w pracy dziewczyna jest w ciąży, rocznikowo ma 39 lat, wygląda z 10 lat młodziej (każdy ją odbiera jako młodszą, nie tylko ja) i podejrzewam, że ma wyrąbane na te wszystkie komentarze że w jej wieku to już starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tato stracił swoją mamę starsza od niego o 25 lat gdy miała 59lat. Moja druga babcia ma 81 lat a najmłodszego wujka urodziła w wieku 41 lat i babcia ma się świetnie za to ten jej najmłodszy już ma nadciśnieni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro można rodzić aż do menopauzy, to po co w ogóle takie rozkminy? Każdy urodzi kiedy zechce albo i nie, niektóre już w wieku 20 lat mają problem z płodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ciąża po 40... Odważne...ale czy rozważne...? x krótko i na temat! i jakie prawdziwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda jest inna,maja rozne zdrowie i sytuacje zyciowe, ja mysle ze 42 to max., a najlepszy wiek to 28-34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystycznie podckątem biologicznym 18-26. Statystycznie pod kątem ekonomicznym 30-36. Zaś u kazdej kobiety roznie. Jedna bedzie miala super sytuacje ekonomiczną w wieku 20 l, ale duże problemy zdrowotne, druga zaś mając 40 l spokojnie zajdzie w ciążę, urodzi, ale kiepska sytuacja finansowa będzie u niej. I tak jeszcze kilka innych wariantów. Wniosek? Zachodzić w ciążę w sposób przemyślany, tak by mieć możliwość wychowania a nie głodowania, i tak żeby dopasować to do dojrzałości emocjonalnej. Dla jednych żaden moment nie będzie dobry a dla innych każdy będzie odpowiedni, bo weźmie to na klatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 25 i drugie 27 lat najlepszy wiek i odstęp dwóch lat między dziećmi jest najlepszy! Bardziej się dogadują i rozumieją nie potrzebują koleżankom się zwierzać z wielu spraw lecz siostrze bo mam dwie córki. Również mąż jest zawsze przy każdym badaniu cipki i wspierał porody bo cc jest duzym ryzykiem powikłań. A przy porodzie z mezem liczą się z rodzacą i mogę do samego porodu swobodnie chodzić z mężem. Obok gdy same rodziły miały dużo gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli kobieta nie rodzi z wpadki, tylko swiadomie decyduje sie na dziecko, robi to w wieku, ktory jej z róznych wzgledów najbardziej pasuje, zdanie innych nie ma zadnego znaczenia. A kiedy MOZNA rodzic - to juz decyduje organizm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciąza 24 lat,trudna ciąza,druga 26 lat,porod wczesniaczy.Trzecia ciaza,drugi cykl staran 36 lat i ciąza i porod ksiazkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 37 i miesiac temu urodzilam trzecie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat, jedna corke, nigdy wiecej zadnej ciazy i dzieci, dla mnie okres ciazy, porodu, pologu i niemowlectwa to po prostu bylo pieklo, fatalnie to znioslam fizycznie i psychicznie. Do dzis nie moge sie pogodzic, ze zmuszonomie do porodu sn, chociaz sie do tego nie nadaje. Nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Moja siostra ma 44 lata i zaszła w nieplanowaną ciążę mając wkładkę domaciczną, a właściwie zaszła po wymianie wkładki.Lekarz musiał po prostu źle założyć, dziś jest w 26 tygodniu ciąży i ogromna radość bo ma już dwóch nastoletnich synów jak urodzi córkę będzie miała 45 lat. Z obliczeń innego lekarza wynika że moja siostra zaszła w ciążę około 10 dni po założeniu spirali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodzilam w wieku 39 lat, Po 3 miesiacach staran. Ciaza I porod- bez rewelacji ale I bez dramatu. Corka zdrowa i pelna energii ( jak i ja zreszta) . Psychicznie i fizycznie czuje się świetnie . Mam 40 lat i za rok chciałabym mieć kolejne. 
stara ? No cóż , życie to nie koncert życzeń , miałam dużo problemów, do tego znaleść odpowiedniego partnera to tez nie tak łatwo . 
No i tak wyszło .

smiercia się nie zamartwiam bo tak naprawdę każdy z nas może umrzeć w każdej chwili. 
 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×