Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rehabilitacja

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam problem z bólem kręgosłupa i założę się że nie ja pierwszy i nie ja ostatni, ale ostatnio bóle zaczęły być tak mocne że poszłem z tym do swojego lekarza...Niestety trochę mnie zbył, przepisał jakieś przeciwbólowe i tyle. Fajnie, póki biorę lek jest okej, ale jak tylko przestaję ból w lędźwiach dalej wraca. I co teraz? Szukać jakiegoś fizjo? Prosić o skierowanie do ortopedy? Jakie macie pomysły, doświadczenia itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skierowanie ale do neurochirurga, ortopeda jest od wszystkich stawow poza kregoslupem. Neurochirurg oceni jaka forma terapii jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to wyglądało tak że miałam dużą nadwagę, kiloramy zniknęły, wzięłam się za siebie, sport dieta itp. Ale niestety po zżuceniu wagi pojawił się u mnie jakiś dziwny rwany ból w kręgosłupie i cąłą radość z tego że jestem lzejsza i niby zdrowsza mi zabrał. Chodziłam po lekarzach, pewnie zaliczyłam klasyczną drogę czyli najpierw ogólny, potem ortopeda, potem rehabilitacja i? Praktycznie zero efektu. Zaczęłam szukać prywatnie w 3City i koleżanka mi poleciła Rosadzińskiego, jestem po dwóch miesiącach rehabilitacji i są efekty! Coraz więcej trafia się dni w których ani razu nie poczuję bólu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś o skierowanie do neurologa. Albo poproś lekarza o skierowanie na rehabilitację, a potem z tym skierowaniem idź do lekarza rehabilitacji medycznej, on dobierze odpowiednie zabiegi i jeśli uzna za konieczne skieruje na dodatkowe badania (RTG, TK, lub MRI) Wtedy będziesz miał pewność że zabiegi na które Cię skieruje są odpowiednie do Twojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Po pierwsze to idź do lekarza rodzinnego i niech ci da skierowanie na RTG kręgosłupa z opisem Później jedynie do Neurologa i lecz się . Nie dawaj się zbywać jak ja . Ja jestem po kilkunastu latach po operacji kręgosłupa lędźwiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak jak pisze koliber, im szybciej tym lepiej bo tam bedzie potrzebny rezonans, Rtg nic nje wyjasni a z kregoslupem nie ma zartow, im dluzej zwlekasz tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stabilizatory do kręgosłupa oraz sprzęt rehabilitacyjny oferuje firma www.medicallsklep.pl Mają szeroki wybór dobrego sprzętu medycznego, więc polecam wam przyjrzeć się ich ofercie. Mają duży wybór stabilizatorów, ortez i urządzeń do rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troffisii
Ja przy silnym już bólu w odcinku lędźwiowym kręgosłupa zaczęłam szukać pomocy w gabinetach fizjoterapeutów i rehabilitantów. Nie ma co brać tabletki i maści, bo to tylko na chwilę pomaga. Jak ktos jest z Krakowa lub okolic to polecam gabinet G&R na Słomczyńskiego, mi bardzo pomogły zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
ale nie zawsze pomagają , u mnie jest wrecz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi fizykoterapeutyczne oraz masaże oferuje Krakowska Fabryka Zdrowia www.reha-kfz.pl Tam mogą wam pomóc z waszymi bólami pleców oraz innymi urazami. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997e
hej, chciałam zapytać, czy to normalne że w ciąży aż tak bolą plecy? może wybrać się do dobrego fizjoterapeuty? bo normalnie nie mogę chodzić, ani siedzieć... tutaj jest spory wybór... macie jakieś doświadczenie? https://ranking.abczdrowie.pl/s/Fizjoterapeuta/lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam udać sie do Rehaorthopedici w Krakowie, grono świetnych fizjoterapeutów i osteopatów, którzy zaczynają leczenie od poszukiwania przyczyny- dzięki nim moje bóle pleców ustały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Świdnicy jakbyście szukali to na pewno sprawdzi się Kolmed http://kolmed-swidnica.pl/rehabilitacja/ bardzo dobre miejsce, postawili mnie na nogi. Bardzo mili rehabilitanci no i przede wszystkim skutecznie działaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnych rehabilitantów mają w http://crmodus.pl/ to wrocławskie Centrum Rehabilitacji Modus. Bardzo skuteczni, fajni, przykladają się do pracy. Leczę się u nich po urazie nogi i naprawdę jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry ośrodek rehabilitacji jaki ja mogę polecić to Rehaorthopdica w Krakowie. Chodziłam tam z córką w tamtym roku po urazie nogi i rehabilitanci byli bardzo pomocni. Bardzo szybko odzyskała pełną sprawność nogi i teraz nie odczuwa żadnego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o sprawdzone miejsca, w których można poddać się rehabilitacji to polecam wam ośrodek rehabilitacji www.fizjomotus.pl Ośrodek ten znajduje się w Krakowie. Sam tam dochodziłem do zdrowia i jestem zadowolony z rezultatów rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja22
Ja wlasnie slyszalam ze w Krakowie mają bardzo dobrych rehabilitantów. Można się szybko zarejestrowac przez tą stronę http://www.rehabilitacje.org/ bez kolejek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi rehabilitanci tylko w Krakowie. Udaj się do kliniki Rehaorthopedica-skuteczne leczenie gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z opieki jaką dostałam w www.cnr-med.pl gdzie u fizjoterapeutów widać doświadczenie w rękach. Do tego na miejscu mogłam się zrelaksować po zabiegach w strefie spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem dzisiaj na zabiegu jakimiś tam prądami. W czasie zabiegu jest się w samych bokserkach .Niestety jak miałem podłączane elektrody wylazł mi fiutek i jądra. Ale wstyd przed pielęgniarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertikok
Ja zapisałam się na zabiegi do gabinetu na Piwnej do G&R i jestem zadowolona z efektów. Ból minął, powoli wracam do sprawności, mniej mnie już bolą plecy i kręgi szyjne. Warto zapisać się do dobrego gabinetu, aby potem nie męczyć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopicz
Ten gabinet na Piwnej to bardzo dobry wybór, mnie tam rehabilitanci postawili na nogi po poważnym wypadku. Miałam problemy z kręgosłupem i kolanem. Intensywna rehabilitacja pod okiem doświadczonego rehabilitanta przyniosła efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz kogos kto dobrze zna sie na rehabilitacji? Ja osobiscie korzystalam z uslug https://www.plusmedic.pl/ - Pomogł mi bardzo i do tego niezwykle szybko. Jestem zadowolona, bo noga juz prawie nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://ctkregoslupa.pl/. Nam nadzwyczajnie pomogli. Myślałam, ze już mojemu kręgosłupowi nic nie pomorze a tu dali rade przynieść mi ulgę i już nie boli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po rehabilitacji w Enel Sporcie w Warszawie i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Mam podobnie i mnie rehabilitacja bardzo pomaga, co jakiś czas chodzę na serie zabiegów i leków żadnych od dawna nie biorę, ból nie utrudnia mi funkcjonowania. Korzystam z usług poradni Porta Medica w Warszawie, naprawdę polecam bo mają tam chyba najlepszych specjalistów w mieście, ortopeda też mnie konsultował, neurologa też mają. Przebadają jak należy, bo wiadomo w niektórych schorzeniach nie każde ćwiczenia masaże są wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego sklepu rehabilitacyjnego z takim własnie sprzętem i akcesoriami to zajrzyj na stronę tego sklepu www.orticon.pl. Ja w tym sklepie kupowałem wózek i obuwie ortopedyczne dla mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Fajną opcją na rehabilitację jest udanie się do Ciechocinka,który jest jednym z najbardziej znanych Polskich miast pod względem wypoczynku w sanatorium. Ciekawy artykuł na ten temat znajdziecie tutaj -> mebc-warsaw.pl/rehabilitacja-w-ciechocinku/]http://mebc-warsaw.pl/rehabilitacja-w-ciechocinku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durikod
grunt to mieć sprawdoznego rehabilitanta, który ma doświadczenie. Ja mam z polecenia rehabilitanta w Krakowie w gabinecie G&R na Słomczyńskiego. Zabiegi pomagają, czuję ulgę, ból powoli mija i wracam do sprawności sprzed wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×