Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rehabilitacja

Polecane posty

Gość juiccy00
no g&R to dobre gabinety, na pewno tam Ci pomogą w dojściu do sprawności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy rehabilitacji ważne jest znalezienie dobrego ośrodka, który pomoże nam w powrocie do zdrowia. Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa to polecam wam ośrodek www.fizjomotus.pl Posiadają szeroki zakres usług dotyczących rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsokos
ja w Krakowie chodziłam na zabiegi na Piwnej i byłam bardzo zadowolona z efektów. Ból udało się pokonać, już nie biorę leków przeciwbólowych, maści. Jednak zabiegi najbardziej pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi rehabilitacyjne miałem przeprowadzane w CNR-MED http://cnr-med.pl/. Na miejscu mogłem liczyć na fizykoterapia, kinezyterapia i inne formy rehabilitacji. A to wszystko dla zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćclossi
fajny gabinet mają na Piwnej G&R w Krakowie. Pracują tam doświadczeni rehabilitanci, nie ma problemu z terminami, szybko zaczęłam zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimoza55
A na jakie zabiegi dokładniej chodziliście? Z czym mieliście problemy? Widzicie, ja mimo młodego wieku dostałam udaru. Miałam rehabilitacje neurologiczną, najpierw pionizacja i z powrotem siadanie na wózek - koszmar, a potem stawanie przy balkoniku i chodzenie z nim. Ciężko było ale jakoś dzięki rehabilitantom z RehaExpert dzisiaj funkcjonuję samodzielnie. Chodzę do sklepu, do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetaneczka

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego punktu gdzie można zakupić  na przykład  sprzęt służący do stabilizacji kończyn górnych i dolnych w postaci ortez, kołnierze ortopedyczne, gorsety służące do stabilizacji tułowia w odcinkach – lędźwiowo-krzyżowym i piersiowym, a także gorsety typu CHENEAU dedykowane do leczenia skolioz, aparaty szynowo-łuskowe na całą kończynę dolną.   Wszytko to można kupić bez problemu w ORTO-MED. Firma posiada trzy  oddziały  w Bytomiu na Piotra skargi 12. w Krakowie na Fieldorfa 10 oraz  Radomsku na  Brzeźnickiej  81. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zabiegi to chyba średnio pomagają tak jak te wszystkie maści cud! najlepiej udać się na masaż do kogoś kto się na tym zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neck

Warto rozejrzeć się za odpowiednią placówką, która zajmuje się rehabilitacją. Jeżeli mieszkacie w Krakowie i rozglądacie się tutaj za takim miejscem to skontaktujcie się z www.fizjomotus.pl Na nich można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Miałam dokładnie tak samo, później doszły paraliżujące mnie bóle i bez rehabilitacji się nie obeszło. Nie wiem czemu piszesz na forum, zamiast umówić się na wizytę, przecież to nic strasznego. Ja od razu zgłosiłam się do fizjoterapeuty. Chodziłam na rehabilitację do Ośrodka Medycznego Samarytanin i bardzo mi pomogli. Naprawdę, kto nie przeżył takiego bólu nie wie jaka to ulga powrócić do normalności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata33

mój brat po dość poważnym urazie poszedł na rehabilitację do altamed - był bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Mój tata po wypadku trafił do ośrodka w Grębiszewie - Obok Lasu. Pokierowali rehabilitacją bardzo dobrze. Zabiegów bez liku. Tata praktycznie po 2-3 dniach czuł wyraźną poprawę. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risza

no ja jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji w Reha Expert. fajnie ją prowadzą, dokładnie i dokładnie pokazują ćwiczenia które można w domu samemu wykonywać! dla mnie to bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Tomaszefski

Bardzo dobrze rehabilitują w Krakowie w gabinecie na ul. os. Hutnicze 6/134, fachowa i zaangażowana kadra, która szybko diagnozuje źródło problemu i przystępuje do właściwej rehabilitacji. Można zarejestrować się pod adresem: www.rehabilitacje.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łilka

ja w Krakowie trafiłam na dobrą opiekę w Reha Expert - doskonale się mna zaopiekowali, dokładnie poprowadzili Rehabilitację i przede wszystkim udało im się wyleczyć mnie z kontuzji! na prawdę szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujecie rehabilitacji to polecam wybrać centrum medyczne http://ortopedia.org.pl/ możecie wybrać się na terapie manualną i osteopatie. Kontakt i ważne informacje macie na stronie. Możecie się też od razu rejestrować. Na stronie jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ostatnio miałam problem ze stawem kolanowym i wtedy udałam się do https://fmclodz.pl Taka rehabilitacja przywraca funkcje stawu i zabezpiecza przed ponownymi urazami. Możesz skorzystać z takiej rehabilitacji po zabiegach operacyjnych i nie tylko aby w pełni wrócić do pełni zdrowia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd jesteś? Napisz, wtedy łatwiej będzie doradzić konkretny gabinet. Ja osobom z Warszawy i okolic mogę zaproponować ich usługi http://izis-fizjoterapia.pl/  - Fizjoterapia IZIS, gabinet fizjoterapii Warszawa Praga Południe. Terapia manualna, masaż kręgosłupa, terapia wad postawy. Pod okiem specjalistki, z dużym doświadczeniem. Ma holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta, wykorzystuje nowoczesne metody terapii. Także myślę, że pomoże. Gabinet można znaleźć tutaj:

ul. Łukowska 50 gabinet 3

04-133 Warszawa Praga Południe

503 003 439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×