Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce ode mnie czegoś więcej

Polecane posty

Gość gość

Niż tylko przyjaźni, problem w tym że ON ma dziewczynę!! Lubię go ale nie potrafię grac nie fair. Nie potrafię się również od niego uwolnić wiele razy próbowałam on wraca jak bumerang. Nie chce kazać mu się rozstać gdyby chciał to by to zrobił ale też jestem naiwna w swojej naiwności. Dziś po walentynkach mi napisał że o mnie myślał. Po co takie coś?? Żeby sobie ego podbudować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ego sobie podbudowuje, bo o tobie myślał? Kolejna kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślał o mnie tylko w jednym względzie, gdyby myślał naprawdę to jakoś by to wyraził, myśli tylko kiedy ma ochote na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wdowa seksmaszyna nie zaspokaja go w temacie seksu? Niemożliwe, ona nie zaspokaja go w temacie uczuć, czułości i tkliwości, WDOWA do rąbanki, stara panna do przytulanki i tkliwości. Problem w tym, że stara panna go nie chce, więc on piszę w necie, tłumaczy wdowie przed rąbanką, że stara panna kłoda do niczego mu nie jest potrzebna, ale ciągle za nią łazi i miętoli jej fantoma/:p, ona go wyzywa, każe mu się odpier...ć a on ciągle wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZyli sypiasz z nim? Gratuluje głupoty,on ma Cie tylko do seksu i odbudowania sobie ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×